صفحه 10 از 30 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry2015

نقل قول نوشته اصلی توسط pari10 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من همه صفحات رو خوندم ولی درباره upfront medical چیزی متوجه نشدم. میشه لطفا راهنمایی کنید که چی کار باید بکنم؟ و اینکه وقتی دعوتنامه میاد, میشه در هر مرحله از تکمیل کردن اطلاعات, خارج شد و بعدا دوباره ادامه داد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام. Upfront Medical یعنی اینکه قبل از سابمیت مدارک باید تست پزشکی بدین و نتیجه تست پزشکی رو به همراه سایر مدارک سابمیت کنین.
    بله تا وقتی که پول سابمیت مدارک رو پرداخت نکردین و 90 روز هم نگذشته باشه میتونین تا هرچقدر که میخواین اطلاعات پروفایل رو تغییر بدین. حتی فایل های آپلودی رو هم میتونین عوض کنین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry2015

ممنون. بعد از دعوتنامه باید اقدام کرد؟ درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. Upfront Medical یعنی اینکه قبل از سابمیت مدارک باید تست پزشکی بدین و نتیجه تست پزشکی رو به همراه سایر مدارک سابمیت کنین.
    بله تا وقتی که پول سابمیت مدارک رو پرداخت نکردین و 90 روز هم نگذشته باشه میتونین تا هرچقدر که میخواین اطلاعات پروفایل رو تغییر بدین. حتی فایل های آپلودی رو هم میتونین عوض کنین.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pari10 نمایش پست ها
    ممنون. بعد از دعوتنامه باید اقدام کرد؟ درسته؟
    اگه منظورتون مدیکال هست میتونین قبل از ITA هم انجام بدین ولی توصیه نمیشه.
    چون تاریخ اکسپایر شدن ویزای شما بر مبنای همین مدیکال هست و تا یک سال بعد از تاریخ مدیکال شما ویزاتون اعتبار داره. بعضی مواقع خیلی به درد می خوره این قضیه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم، دریافت گواهی عدم سو پیشینه چه قد طول میکشه؟
    آیا برای دریافت به مراکز پلیس +10 باید مراجعه کرد؟
    قبل از دریافت ITA میشه اقدام به دریافت گواهی کرد؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh309 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حدود 10 روز صدورش طول میکشه. بله باید برید پلیس + 10.
    تا جایی که یادمه از تاریخ صدور 1 ماه فرصت دارین ترجمه ش کنین و خود ترجمه تا 6 ماه اعتبار داره.
    مشکلی نیست کمی قبل از ITA درخواست این گواهی رو بدین ولی نه اینکه 3 ماه قبلش بگیرین.
    Canada Express Entry

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh309 نمایش پست ها
    سلام دوستان

اقدام برای دریافت police certificate نه تنها مشکلی نداره، بلکه خود CIC هم توصیه کرده از قبل به فکرش باشید.

To avoid delays, you should get all of your police certificates as soon as possible.

نامه های سوء پیشینه تا 6 ماه از تاریخ صدور برای اپلای کردن اعتبار دارن.
    If you need a police certificate from a country or territory and:

• are currently living there, or received the police certificate before leaving, the police certificate must be issued within six months before you apply.

به لینک زیر در CIC مراجعه کنید

http://www.cic.gc.ca/english/informa...cert/intro.asp
    ویرایش توسط Beginner : January 7th, 2017 در ساعت 09:44 PM

Thumbs up پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

سلام.

تو لیست مدارکی که تو سایت برای آپلود خواست زده education (diplomas/degrees)
    تو توضیحاتی که رو سایت مهاجرت خواسته زده degree و transcript
    حالا سوال من اینه که تو قسمت آپلود من چی بفرستم؟ آیا مدرک تحصیلی کافیه؟ یا باید ریز نمره رو هم آپلود کنم.
    همچنین جایی از مدرک WES حرف نزده. آیا اون رو هم باید با همین degree آپلود کنم؟ یا خیر؟
    لطفا به من پاسخ کامل بدید

شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    سلام.

تو لیست مدارکی که تو سایت برای آپلود خواست زده education (diplomas/degrees)
    تو توضیحاتی که رو سایت مهاجرت خواسته زده degree و transcript
    حالا سوال من اینه که تو قسمت آپلود من چی بفرستم؟ آیا مدرک تحصیلی کافیه؟ یا باید ریز نمره رو هم آپلود کنم.
    همچنین جایی از مدرک WES حرف نزده. آیا اون رو هم باید با همین degree آپلود کنم؟ یا خیر؟
    لطفا به من پاسخ کامل بدید

هم دانشنامه رو بفرستید و هم ریزنمره. حتما اسکن اصل فارسی مدارک رو هم بفرستین.
    فرستادن اسکن وس اجباری نیست چون شماره اش رو تو پروفایل وارد کردین ولی بهتره همراه با مدارک تحصیلی آپلود بشه.
    Canada Express Entry

دوستان, نامه های کاری قبلی رو هم اگر شرح وظایفش کامل نبود باید واسه هرکدومش توضیح بدیم؟ من سابقه آخریم 3سال فول تایم هستش که الانم همونجام هنوز

Junior Member

سلام دوستان ، من ITA رو دریافت کردم و مدارک رو فرستادم ، الان برای من پیامی اومده که از‌ام درخواست شده که یک بازه زمانی‌ ۲ ساله رو توضیح بدم که به چه شکلی‌ بوده Education/Personal History ، و همچنین گفت شده که باید این‌ها رو در فرم Schedule A پر کنم فرمی که قبلا موقع Submit Profile پر کرده بودم ، الان من نمیدونم که آیا باید این فرم رو از اول کامل پر کنم یا فقط قسمت اطلاعاتی که درخواست شده رو پر کنم و اون ۲ سال رو توضیح بدم و بقیه رو خالی‌ بگذارم . ممنون میشم راهنمایم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)