صفحه 15 از 30 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در

نقل قول نوشته اصلی توسط ario1395 نمایش پست ها
    نیازی به ارایه مدارک کاری همسر نیست اگر امتیازی براش نگرفتید و اصلا بررسی نمیشه اینو توی وبسایت cic میتونید بخونید.
    از نظر History چطور؟ با اینکه شما ممکن هست نیاز به امتیاز سوابق کاری همسر نداشته باشید، اگر همسرتون کار کرده و اینو کتمان کنید misrepresentation نخواهد بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar نمایش پست ها
    از نظر History چطور؟ با اینکه شما ممکن هست نیاز به امتیاز سوابق کاری همسر نداشته باشید، اگر همسرتون کار کرده و اینو کتمان کنید misrepresentation نخواهد بود؟
    اگر همسرتون سوابق کاری غیر کانادایی دارد توی قسمت personal history وارد کنید و در اینصورت نیازی به ارایه مدارک نیست. و میتونید این موضوع رو در نامه توضیحی که مینویسید ذکر کنید.

فکر خوبیه، ولی آیا آفیسر نمیگه حرفمون متناقض هست؟
    یک جا میگیم کار کرده، یک جا میگیم نکرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar نمایش پست ها
    فکر خوبیه، ولی آیا آفیسر نمیگه حرفمون متناقض هست؟
    یک جا میگیم کار کرده، یک جا میگیم نکرده.
    خب شما یا باید مدارک کاری برای همسرتون ارایه کنید که هیچ شبهه ای توش نباشه یا اینکه دنبال مدارک کاری نروید و راه حل های موجود رو در نظر بگیرید. اگه به فروم کانادا ویزا سر بزنید اونجا این روش بحث شده و انجام هم دادن و نتیجه مثبت گرفتن دوستان هندی علی الخصوص که ید طولایی در مهاجرت کانادا دارند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه E

سلام
    دوستان من از وکیلم شنیدم که جدیدا فدرال داره سخت گیری میکنه و بنابراین ترجمه همه مدارک رو با مهر دادگستری باید سابمیت کنیم. می خواستم ازتون بپرسم این حرف صحت داره و از دوستان کسی میدونه که ممکنه به خاطر نداشتن مهر دادگستری پرونده من به مشکل بخوره.
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من از وکیلم شنیدم که جدیدا فدرال داره سخت گیری میکنه و بنابراین ترجمه همه مدارک رو با مهر دادگستری باید سابمیت کنیم. می خواستم ازتون بپرسم این حرف صحت داره و از دوستان کسی میدونه که ممکنه به خاطر نداشتن مهر دادگستری پرونده من به مشکل بخوره.
    ممنون
    سلام. اصلا چنین چیزی رو نشنیدم و بعید میدونم واقعیت داشته باشه. افرادی که جدیدا بدون مهر دادگستری فرستادن هم مشکلی نداشتن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم، می خواستم بدونم اگه ECAداشته باشم بازم باید دانشنامه و ریزنمرات رو بعد از ITA بفرستم یا همون ECA کافی هست. چون من برای ارزیابی مدارکم اصل ریز نمرات رو فرستام PEBC که مدارک داروسازی رو چک می کنه و الان فقط دانشنامه رو دارم که بدم ترجمه مجدد.

با سلام یک سوال دارم. آیا ترجمه بیمه و فیش حقوقی برای سابقه کار باید حتما رسمی باشد؟ چون سابقه کاری که من گرفتم به زبان انگلیسی بود اما بیمه و فیش حقوقی فارسی است.آیا خودمان هم می توانیم ترجمه اش کنیم چون بنده در زمینه ترجمه هم کار کرده ام .

با سلام خدمت دوستان عزیز.این سوال رو در بخش مدیکال هم پرسیدم چند روزه بی جواب مونده.خواهشا راهنمایی بکنید.
    چند هفته قبل آلرژی و سینوزیتم که تشدید شده بود رفتم دکتر و ایشون برام سی تی اسکن قفسه سینه و سینوس نوشت.
    نتیجه سی تی اسکن قفسه سینه کاملا نرمال و سی تی اسکن سینوس ها نشان داد که انحراف بینی و سینوزیت دارم.
    اون زمان که رفتم دکتر خیلی سرفه می کردم و حالم بد بود اما الان دوباره حالم خوب شده و آن سرفه ها قطع شده.
    من هنوز تست مدیکال ندادم اما قصد دارم که در همین هفته ها برم و تست مدیکال بدهم.
    یکی از اقواممون که پرستاره می گفت سی تی اسکن اشعه زیادی برروی بدن داره و بهتره همین سی تی اسکن هات رو ببری و به دکتر مدیکال نشون بدی که اگر می تونه کلا عکس قفسه سینه نگیرن ازت. چون ضرر داره.
    از طرفی هم می ترسم اگر این سی تی اسکن ها رو ببرم شاید به خاطر داشتن سینوزیت و انحراف بینی ریجکت بشم؟نظر شما چیست؟
    آیا موردی بوده که عکس از قفسه سینه در فاصله زمانی یک ماه مانده به مدیکال داشته و دکتر درخواست عکس قفسه سینه نکرده باشد و همان تست قبلی بیمار را قبول داشته باشد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط jayangelo نمایش پست ها
    با سلام یک سوال دارم. آیا ترجمه بیمه و فیش حقوقی برای سابقه کار باید حتما رسمی باشد؟ چون سابقه کاری که من گرفتم به زبان انگلیسی بود اما بیمه و فیش حقوقی فارسی است.آیا خودمان هم می توانیم ترجمه اش کنیم چون بنده در زمینه ترجمه هم کار کرده ام .

مدارک فارسی حتما باید ترجمه رسمی بشن. تنها مدارکی نیاز به ترجمه رسمی ندارن که متن، سربرگ و مُهرشون انگلیسی باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)