صفحه 16 از 30 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه E

نقل قول نوشته اصلی توسط elchin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم، می خواستم بدونم اگه ECAداشته باشم بازم باید دانشنامه و ریزنمرات رو بعد از ITA بفرستم یا همون ECA کافی هست. چون من برای ارزیابی مدارکم اصل ریز نمرات رو فرستام PEBC که مدارک داروسازی رو چک می کنه و الان فقط دانشنامه رو دارم که بدم ترجمه مجدد.
    وقتی مدارک رو ترجمه کردین اسکن نکردین؟
    بعد از ITA اسکن دانشنامه رو حتما میخوان که بفرستین چون گفته Diploma. اما همه دانشنامه و ریزنمرات رو با هم میفرستن. دیگه میل شماست میتونین ریزنمره رو نفرستین ولی به نظرم اگه میتونین یه جوری ریزنمره هم بفرستین خوب میشه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jayangelo نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.این سوال رو در بخش مدیکال هم پرسیدم چند روزه بی جواب مونده.خواهشا راهنمایی بکنید.
    چند هفته قبل آلرژی و سینوزیتم که تشدید شده بود رفتم دکتر و ایشون برام سی تی اسکن قفسه سینه و سینوس نوشت.
    نتیجه سی تی اسکن قفسه سینه کاملا نرمال و سی تی اسکن سینوس ها نشان داد که انحراف بینی و سینوزیت دارم.
    اون زمان که رفتم دکتر خیلی سرفه می کردم و حالم بد بود اما الان دوباره حالم خوب شده و آن سرفه ها قطع شده.
    من هنوز تست مدیکال ندادم اما قصد دارم که در همین هفته ها برم و تست مدیکال بدهم.
    یکی از اقواممون که پرستاره می گفت سی تی اسکن اشعه زیادی برروی بدن داره و بهتره همین سی تی اسکن هات رو ببری و به دکتر مدیکال نشون بدی که اگر می تونه کلا عکس قفسه سینه نگیرن ازت. چون ضرر داره.
    از طرفی هم می ترسم اگر این سی تی اسکن ها رو ببرم شاید به خاطر داشتن سینوزیت و انحراف بینی ریجکت بشم؟نظر شما چیست؟
    آیا موردی بوده که عکس از قفسه سینه در فاصله زمانی یک ماه مانده به مدیکال داشته و دکتر درخواست عکس قفسه سینه نکرده باشد و همان تست قبلی بیمار را قبول داشته باشد؟

اینکه دکتر عکس رو از جای دیگه ای قبول کنه بستگی به خودش داره ولی بعید می دونم. باید با خود دکتر صحبت کنین.
    در ضمن بیماری هایی مثل سینوس و انحراف بینی موجب ریجکتی نمیشن. در این مورد هم با دکتر مورد تایید اداره مهاجرت مشورت کنین قبلش.
    ویرایش توسط amir_ca : July 15th, 2017 در ساعت 07:02 PM
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

من یک سوال فکر کنم تکراری دارم. من از امتیاز مدارک تحصیلی همسرم استفاده نکردم. در قسمت اپلیکشن PR در قسمتstudy تحصیلاتش رو وارد کردم ولی زذم که ECA نداره و طبیعتا هم امتیازی بابتش نگرفتم. ولی الان تو قسمت آپلود مدارک یه جا برای آپلود مدارک تحصیلاتش باز شده. من واقعیتش الان فقط ترجمه دانشنامه یکی از مدارک تحصیلیش رو دارم. به نظرتون اگر کلا تحصیلاتش رو از قسمت study حذف کنم و فقط تو قسمت personal history وارد کنم مشکلی نیست و یا اینکه فقط ترجمه اون مدرکش رو آپلود کنم و اینکه ریز نمره ندارم ، مشکلی پیش نمیاد؟

SINP/EE Submission : 2017/May/16| In process : 2017/May/17
    | ADR : 2017/June/16
    ADR submitted: 19/June/2017 |Nominatioan : 29/June/2017 | ITA : 2017/July/12

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sirvaan نمایش پست ها
    من یک سوال فکر کنم تکراری دارم. من از امتیاز مدارک تحصیلی همسرم استفاده نکردم. در قسمت اپلیکشن PR در قسمتstudy تحصیلاتش رو وارد کردم ولی زذم که ECA نداره و طبیعتا هم امتیازی بابتش نگرفتم. ولی الان تو قسمت آپلود مدارک یه جا برای آپلود مدارک تحصیلاتش باز شده. من واقعیتش الان فقط ترجمه دانشنامه یکی از مدارک تحصیلیش رو دارم. به نظرتون اگر کلا تحصیلاتش رو از قسمت study حذف کنم و فقط تو قسمت personal history وارد کنم مشکلی نیست و یا اینکه فقط ترجمه اون مدرکش رو آپلود کنم و اینکه ریز نمره ندارم ، مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام. دو تا راه حل دارین.
    اول: کلا تحصیلات همسر رو حذف کنین و فقط تو Personal History بیارین. (چون گفتین به امتیازش نیاز ندارین و کلیم نکردین)
    دوم: اگه دانشنامه رو دارین میتونین آپلود کنین و ریزنمره آپلود نکنین و مشکلی هم نداره.
    Canada Express Entry

تجربه خودم رو بگم:
    دکتر قبول نکرد و گفت که باید برم chest x-ray بدم.

Junior Member

سلام دوستان، سوالم ابتدایی هست اما برای مطمئن شدن می پرسم:
    ۱) من مجرد هستم بنابراین در قسمت Proof of Relationship بایستی اسکن شناسنامه ی خودم رو بزارم؟
    ۲) قبلا اعلام کردم که یک خاله کانادا دارم، در قسمت
    Family Member Proof of Status با توضیحات (You must provide a copy of your family member's Canadian Citizenship or Canadian immigration status document (e.g. Canadian passport, Permanent Resident Card, Study Permit, or Work Permit). Please provide a copy of both sides of the document.) بایستی اطلاعات ایشون رو وارد کنم؟
    ممنون پیشاپیش از راهنمایی

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال برام پیش اومده ممنون میشم کمکم کنید:
    من اين شركتي كه توش كار ميكنم مبالغي كه بهم پرداخت كرده و توي فيش هاي حقوقيم هست كمي با اون مبلغي كه تو قراردادهاش نوشته متفاوت هست . علتش هم اينه كه در فروردين و ارديبهشت هنوز نرخ هاي تعديل و افزايش حقوق ها در نيومده و اينها يه مبلغي رو پيش بيني ميكنن و پرداخت ميكنن و فيش حقوقي صادر ميكنن و وقتي نرخ ها اعلام شد قراردادها رو نهايي و امضا ميكنن و مابه التفاوتش رو در ماههاي بعدي اصلاح ميكنن. بعضي ماهها هم اشتباه مالي يا محاسباتي دارند كه باز ميان تو ماه هاي بعدي اصلاح ميكنن. حالا سوال من اينه كه من الان دارم فيش حقوقيم رو ميذارم با قراردادهام اينكه رقم فيش حقوقي من در بعضي ماهها با رقم قرار دادي متفاوت هست ايرادي داره؟ و بهتره من اين مساله رو توي نامه توضيح بدم؟ يا اينكه اصلا مساله مهمي نيست و بهتره بهش اشاره نكنم تا حساسيت بيخودي ايجاد نشه؟
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من دو تا سوال ديگه داشتم:
    ١- من از طريق نامينيشن استاني انتاريو اقدام كردم و الان ميخوام مداركم رو براي فدرال بفرستم. ميخواستم بپرسم كه من بايد دقيقا همون مداركي رو كه به انتاريو دادم به فدرال بدم؟ چون يكي از فيش هاي حقوقيم اشتباه ترجمه شده و من تازه فهميدم و ميخوام مجددا ترجمه كنم... اين كار ايرادي داره و ممكنه تناقض ايجاد كنه؟
    ٢- احتمال داره كه بعدا آفيسر اصل هارد كپي مدارك رو بخواد؟
    خیلی ممنون

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو تا سوال ديگه داشتم:
    ١- من از طريق نامينيشن استاني انتاريو اقدام كردم و الان ميخوام مداركم رو براي فدرال بفرستم. ميخواستم بپرسم كه من بايد دقيقا همون مداركي رو كه به انتاريو دادم به فدرال بدم؟ چون يكي از فيش هاي حقوقيم اشتباه ترجمه شده و من تازه فهميدم و ميخوام مجددا ترجمه كنم... اين كار ايرادي داره و ممكنه تناقض ايجاد كنه؟
    ٢- احتمال داره كه بعدا آفيسر اصل هارد كپي مدارك رو بخواد؟
    خیلی ممنون
    تغیراتی در این حد رو میتونین اعمال کنین. تا حالا از کسی هاردکپی ندیدم که خواسته باشن.
    Canada Express Entry

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال برام پیش اومده ممنون میشم کمکم کنید:
    من اين شركتي كه توش كار ميكنم مبالغي كه بهم پرداخت كرده و توي فيش هاي حقوقيم هست كمي با اون مبلغي كه تو قراردادهاش نوشته متفاوت هست . علتش هم اينه كه در فروردين و ارديبهشت هنوز نرخ هاي تعديل و افزايش حقوق ها در نيومده و اينها يه مبلغي رو پيش بيني ميكنن و پرداخت ميكنن و فيش حقوقي صادر ميكنن و وقتي نرخ ها اعلام شد قراردادها رو نهايي و امضا ميكنن و مابه التفاوتش رو در ماههاي بعدي اصلاح ميكنن. بعضي ماهها هم اشتباه مالي يا محاسباتي دارند كه باز ميان تو ماه هاي بعدي اصلاح ميكنن. حالا سوال من اينه كه من الان دارم فيش حقوقيم رو ميذارم با قراردادهام اينكه رقم فيش حقوقي من در بعضي ماهها با رقم قرار دادي متفاوت هست ايرادي داره؟ و بهتره من اين مساله رو توي نامه توضيح بدم؟ يا اينكه اصلا مساله مهمي نيست و بهتره بهش اشاره نكنم تا حساسيت بيخودي ايجاد نشه؟
    خیلی ممنون
    این تفاوت های جزئی مشکلی نداره. در ضمن اگه برای مرحله فدرال میخواین مدرک بفرستین نیازی به فیش حقوقی نیست. فقط نامه سابقه کار بفرستید. اگر آفیسر چیزی بخواد اعلام میکنه گرچه تو مرحله فدرال خیلی احتمالش کمه که آفیسرها مدارک تکمیلی برای نامه سابقه کار بخوان.
    Canada Express Entry

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)