صفحه 21 از 30 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

سلام
    میخواستم بپرسم برای آپلود مدارک فارسی که ترجمه شده باید فقط ترجمه را بفرستیم یا اینکه کپی برابر اصل مدارک فارسی را هم باید بفرستیم؟
    واگر کپی برابر اصل رو باید آپلود کنیم باید مهر کپی برابر اصل دفتر خانه اسنادرسمی بخوره یا اینکه همون مهر کپی برابر اصلی که مترجمه روی کپی های ضمیمه شده در پلمپ میزنه کافیه؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم برای آپلود مدارک فارسی که ترجمه شده باید فقط ترجمه را بفرستیم یا اینکه کپی برابر اصل مدارک فارسی را هم باید بفرستیم؟
    واگر کپی برابر اصل رو باید آپلود کنیم باید مهر کپی برابر اصل دفتر خانه اسنادرسمی بخوره یا اینکه همون مهر کپی برابر اصلی که مترجمه روی کپی های ضمیمه شده در پلمپ میزنه کافیه؟
    ممنون
    حتما کپی برابر اصل فارسی ها رو ارسال کنید. همون مهری که مترجم میزنه کافیه. اسکن اصل فارسی ها رو هم بفرستین مخصوصاً اصل گواهی عدم سوء پیشینه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    حتما کپی برابر اصل فارسی ها رو ارسال کنید. همون مهری که مترجم میزنه کافیه. اسکن اصل فارسی ها رو هم بفرستین مخصوصاً اصل گواهی عدم سوء پیشینه.
    ممنون از راهنمایی تون

پس برای مدارک فارسی باید:
    ۱- اسکن اصل مدرک فارسی
    ۲- اسکن کپی برابر اصل مدرک فارسی که توسط مترجم مهر کپی برابر اصل زذه شده
    ۳- اسکن ترجمه های رسمی
    رو باید بفرسم . درست متوجه شدم ؟

فقط چند تا مساله برام مبهم موند (با توجه به اینکه من قصد شرکت در برنامه استانی انتاریو رو دارم)

۱- برای ارسال مدارک همون اسکن مدارک کفایت میکنه؟ یا چیزی رو باید با پست هم بفرستم؟
    ۲- برای برنامه استانی انتاریو هم کپی برابر اصل با مهر دارالترجمه کافیه یا احتیاج به تایید کپی برابر اصل در دفترخانه استادرسمی هم هست؟
    ۳- برای ارسال کپی برابر اصل ، کپی باید رنگی باشه یا میتونه سیاه سفید هم باشه؟
    ۴- ترجمه رسمی و کپی ( سیاه سفید) برابر اصل توسط دارالترجمه پلمپ شده حالا موقع اسکن پلمپ رو باز کنم و اسکن کنم یا اینکه همون با پلمپ اسکن کنم اوکیه ؟ چون با پلمپ یه تیکه گوشه تصویر که زیر پلمپ هست نمیوفته

یه دنیا ممنون میشم راهنمایی کنین چون اصلا نمیدونم باید مدارک فارسی رو چه جوری بفرستم که مشکل ساز نشه
    ویرایش توسط armita_1988 : February 6th, 2018 در ساعت 04:25 AM

Junior Member

سلام ببخشید من امروز گواهی عدم سو پیشینه اومده ولی مهر آبی نیست. باید چی کار کنم؟

سلام

سو پیشینه و مدیکال میتونه حداکثر مال چند روز قبل از روز submission باشه؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aralizadegan نمایش پست ها
    سلام

سو پیشینه و مدیکال میتونه حداکثر مال چند روز قبل از روز submission باشه؟
    سو پیشینه باید برای 6 ماه اخیر قبل از سابمیت نهایی فدرال باشه. مدیکال میتونه برای یک سال اخیر باشه ولی بهتره برای همون چند ماه قبل از سابمیت باشه و خیلی قدیمی نباشه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi27964 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من امروز گواهی عدم سو پیشینه اومده ولی مهر آبی نیست. باید چی کار کنم؟
    اگر اصل بودنش مشخص نیست بهتره عوض کنین. چون خیلی رو این حساس هستن و اگه آفیسر فکر کنه کپی فرستادین ریجکت میکنه.
    Canada Express Entry

Junior Member

سلام دوستان من مدرک ارشد رو از کانادا گرفتم و میخوام اقدام کنم. آیا فقط همین مدرک ارشد لازمه واسه اکسپرس اینتری یا مدارک تحصیلی قبلی هم لازمه؟
    و یه سوال دبگه اینکه من فقط یه نامه از شرکت دارم که نوشته از چه تاریخی تا کی کار میکردم و شرح وظایف و حقوق رو نوشته. آیا نامه ی دیگری هم لازمه که ازشرکت بگیرم؟

Junior Member

سلام. گردش حساب رو چقد قبل از سابمیت بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ پول رو باید از تو حساب بردارم میخام الان برم گردش حساب بگیرم ولی چند ماه دیگه سابمیت کنم.

سلام دوستان
    من در مورد مدرک employment سوال داشتم.
    1) pay stub رو از کجا میگیرید و چجوری میزارید؟
    2) من دو سال برای استادم به عنوان research assistant کار کردم. میخواستم بدونم آیا فقط نامه ی استاد کافیه یا نامه ی verification of employment ای رو که financial office دانشگاهمون صادر کرده هم باید بزاریم؟
    3) توی لینک زیر نوشته یه برای دوره ای که کار میکردید فرم های T4 و notice of assessment رو هم بزارید

https://www.canada.ca/en/immigration...ess-check.html

ولی تو قسمت instruction فرم آنلاینم اشاره ای به فرم های tax نکرده. میخواستم بدونم نظرتون راجع به این چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)