صفحه 27 از 30 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

سلام
    ببخشيد من دو تا از مداركم مهر دادگستري داره ولي مهر خارجه نداره كه شامل قرارد داد كاري و حكم كارگزيني هست
    بقيه مدارك كاري و تحصيلي همه تاييدات دادگستري و خارجه رو دارن
    خواستم بدونم امكان داره بخاطر اينكه اين دوتا مهر خارجه ندارن رد بشم؟ ميدونم كه خارجه كلا نيازي نيست ولي بخاطر اينكه يه سريشون دارن ممكنه چون اين دوتا ندارن مشكوك بشن؟
    من براي آلبرتا اكسپرس انتري دارم مدارك ميفرستم
    ممنون

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

با سلام، پیشاپیش از شکیبایی شما در پاسخ دادن به پرسش های من کمال تشکر و امتنان را دارم. خواهشا، به پرسش های بنده پاسخ بدهید.

1- تاییدیه ی وس تا چه تاریخی معتبر است؟
    2- آیا دارندگان استادی پرمیت قابلیت اقدام برای اکسپرس انتری را دارند؟
    3- اگر فردی دانشجو بوده و وارد خاک کانادا شود، قادر به ثبت درخواست اکسپرس انتری از خاک کانادا میباشد؟
    4- آیا امکان انجام تست مدیکال در داخل خاک کانادا وجود دارد؟
    5- نامه تمکن حتما باید برای فرد متقاضی باشد؟ این نامه میتواند از طرف ساپورتر باشد؟ آیا دریافت نامه تمکن یک روزه نیز کفایت میکند؟
    6- آیا دانشجویی که فول فاند است نیز نیازمند نامه تمکن است؟
    7- برای دریافت دعوت نامه استانی قبل و یا بعد از دریافت دعوت نامه اقدام کرد؟
    8- آیا مدارکی که برای ویزای دانشجویی به سفارت ارسال شده است نیز در پروسه اکسپرس انتری مورد ارزیابی مجدد قرار میگیرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    با سلام، پیشاپیش از شکیبایی شما در پاسخ دادن به پرسش های من کمال تشکر و امتنان را دارم. خواهشا، به پرسش های بنده پاسخ بدهید.

1- تاییدیه ی وس تا چه تاریخی معتبر است؟
    2- آیا دارندگان استادی پرمیت قابلیت اقدام برای اکسپرس انتری را دارند؟
    3- اگر فردی دانشجو بوده و وارد خاک کانادا شود، قادر به ثبت درخواست اکسپرس انتری از خاک کانادا میباشد؟
    4- آیا امکان انجام تست مدیکال در داخل خاک کانادا وجود دارد؟
    5- نامه تمکن حتما باید برای فرد متقاضی باشد؟ این نامه میتواند از طرف ساپورتر باشد؟ آیا دریافت نامه تمکن یک روزه نیز کفایت میکند؟
    6- آیا دانشجویی که فول فاند است نیز نیازمند نامه تمکن است؟
    7- برای دریافت دعوت نامه استانی قبل و یا بعد از دریافت دعوت نامه اقدام کرد؟
    8- آیا مدارکی که برای ویزای دانشجویی به سفارت ارسال شده است نیز در پروسه اکسپرس انتری مورد ارزیابی مجدد قرار میگیرد؟
    1 پنج سال
    2 بله
    3 بله
    4 بله
    5 کسی که ساپورت می‌کنه می‌تونه نامه بده، منظورتون از نامه تمکن یک روزه چی هست؟
    6 قانونا خیر ولی عملا شرایط هرکسی متفاوت است، دانشجویی که با خانواده اش میاد حتی اگر فول فاند باشه عملا باید حداقلی از تمکن مالی رو داشته باشه،شرایط استانها و حداقل تمکن مالی مورد نیاز هر استان هم ممکنه فرق کنه
    7 چه اقدامی
    8 هر نوع درخواست ویزایی به صورت جداگانه بررسی میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkhan82 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد من دو تا از مداركم مهر دادگستري داره ولي مهر خارجه نداره كه شامل قرارد داد كاري و حكم كارگزيني هست
    بقيه مدارك كاري و تحصيلي همه تاييدات دادگستري و خارجه رو دارن
    خواستم بدونم امكان داره بخاطر اينكه اين دوتا مهر خارجه ندارن رد بشم؟ ميدونم كه خارجه كلا نيازي نيست ولي بخاطر اينكه يه سريشون دارن ممكنه چون اين دوتا ندارن مشكوك بشن؟
    من براي آلبرتا اكسپرس انتري دارم مدارك ميفرستم
    ممنون
    اهمیتی ندارد، نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    1 پنج سال
    2 بله
    3 بله
    4 بله
    5 کسی که ساپورت می‌کنه می‌تونه نامه بده، منظورتون از نامه تمکن یک روزه چی هست؟
    6 قانونا خیر ولی عملا شرایط هرکسی متفاوت است، دانشجویی که با خانواده اش میاد حتی اگر فول فاند باشه عملا باید حداقلی از تمکن مالی رو داشته باشه،شرایط استانها و حداقل تمکن مالی مورد نیاز هر استان هم ممکنه فرق کنه
    7 چه اقدامی
    8 هر نوع درخواست ویزایی به صورت جداگانه بررسی میشود
    تشکر فراوان بابت پاسخ هایتان.

5- منظورم حالتیه که پول رو به مدت یک روز به یک حساب واریز میکنند، نامه تمکن میگیرند و سپس پول رو خارج میکنند. آیا این حالت شدنی هست؟
    6- من مجرد هستم و حدود 30-35 هزار تا میگیرم که 10 هزارتاش میره برای شهریه. آیا این مقدار سکالرشیپ کفایت نمیکنه؟
    7- مگر برای دریافت دعوت نامه استانی نباید فرد متقاضی به صورت جداگانه ثبت نام بکند؟ اگر لینکی هست، خواهشا معرفی کنید تا بیشتر در این رابطه مطالعه کنم.
    8- پس شما میفرمایید که آفیسر به پرونده قبلی من برای کنکاش بیشتر به هیچ وجه مراجعه نخواهد کرد. برداشت من درسته؟ آیا منبع مستدلی برای این ادعا وجود دارد یا اینکه گفته شما بر اساس تجربه به اثبات رسیده است؟

دوباره ممنون از وقتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    تشکر فراوان بابت پاسخ هایتان.

5- منظورم حالتیه که پول رو به مدت یک روز به یک حساب واریز میکنند، نامه تمکن میگیرند و سپس پول رو خارج میکنند. آیا این حالت شدنی هست؟
    6- من مجرد هستم و حدود 30-35 هزار تا میگیرم که 10 هزارتاش میره برای شهریه. آیا این مقدار سکالرشیپ کفایت نمیکنه؟
    7- مگر برای دریافت دعوت نامه استانی نباید فرد متقاضی به صورت جداگانه ثبت نام بکند؟ اگر لینکی هست، خواهشا معرفی کنید تا بیشتر در این رابطه مطالعه کنم.
    8- پس شما میفرمایید که آفیسر به پرونده قبلی من برای کنکاش بیشتر به هیچ وجه مراجعه نخواهد کرد. برداشت من درسته؟ آیا منبع مستدلی برای این ادعا وجود دارد یا اینکه گفته شما بر اساس تجربه به اثبات رسیده است؟

دوباره ممنون از وقتتون
    5 عملا بله ، اسم این نامه تمکن مالی هست ولی ممکنه به طور خاص پرینت حساب هم بخواهند، در مورد شما چون فول فاند هستید اصلا جای نگرانی نیست و حساسیتی روی تمکن مالی شما نیست
    6 همین که نشون بدید از عهده هزینه های اولیه مثل تهیه بلیط سفر و ...بر میایید کافی هست
    7 پروسه مهاجرت استانی برای هر استان متفاوت هست در قسمت مهاجرت استانی سوال بفرمایید.
    8 منظور از بررسی جداگانه اینست که اگر مثلاً سه سال پیش ویزای تحصیلی کانادا گرفتید دلیل نمیشود که دیگر نیازی به ارسال مدارک مشابه ( مثل پاسپورت ، مدارک تحصیلی و شغلی ...) برای پروسه مهاجرت نیست.یعنی حتی اگر در گذشته چند نوع ویزای مختلف غیر مهاجرتی داشتید برای درخواست ویزای جدید و طی کردن پروسه مهاجرت باید همه مراحل را از ابتدا مثل دیگران انجام بدید، افیسر به تمام سوابق شما دسترسی داره و قبل از هر تصمیم گیری سوابق شما رو بررسی میکنه و با مدارک جدید مطابقت میده و نباید مدارکتون متناقض باشه، اگر چیزی متناقض هست باید خودتون علت رو توضیح بدید قبل از اینکه اونها متوجه بشوند

Junior Member

سلام دوستان. من هربار که میخوام وارد پروفایل کاربری اکسپرس اینتری بشم باید ده ها بار لاگین کنم تا بالاخره وارد بشه. بعضی وقت ها 15 تا 20 دقیقه پشت سرهم لاگین کردم تا وارد شده. شما هم به چنین مشکلی برخوردید؟ راه حلی دارید؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اهمیتی ندارد، نگران نباشید.
    اون affidavit چی هست؟ آیا مدارک ترجمه شده در ایران تنها با مهر دادگستری و مهر وزارت خارجه قضیه این affidavit رو حل میکنه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pro1400 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من هربار که میخوام وارد پروفایل کاربری اکسپرس اینتری بشم باید ده ها بار لاگین کنم تا بالاخره وارد بشه. بعضی وقت ها 15 تا 20 دقیقه پشت سرهم لاگین کردم تا وارد شده. شما هم به چنین مشکلی برخوردید؟ راه حلی دارید؟
    باید Cache اون وبسایت در Browser خودتون رو پاک کنین. احتمالا شما در دو پروفایل مختلف هم لاگین می کنین. کسانی که در یک Browser فقط وارد یک پروفایل میشن معمولا این مشکل رو ندارن. این مشکل معمولا برای کسانی پیش میاد که هر روز وارد بیش از یک پروفایل از طریق سایت CIC میشن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام دوستان. من به تازگی doc request شدم به این مضمون:

Military Records: A certified copy of Military records. If you were exempt, pleaseprovide official proof of military exemption from the relevant authority And please complete the chartsent by email This must be received at this office by: 2019/../..

حالا سوالم اینه که این تاییدیه که می خوان همون (ترجمه) کارت معافیت هست یا مدرک دیگه ای (مثلا نامه ای از نظام وظیفه) لازمه؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)