صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

سلام دوستان عزیز
    من به همراه همسرم در این درایو جدید دعوت نامه گرفتیم اما مدرک همسر ینده رو ارزیابی نکردیم چون به امتیازش نیازی نداشتیم، سوالم این هست چون مدرک ارزیابی نشده و در پروفایل اولیه فاقد مدرک قید شده باید توی آپلود مدارک قرار بدیم یا خیر؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

سلام
    من در مورد تراول هیستوری سوال داشتم دوستان
    من ۲ تا سفر اروپا دارم و ۲ تا هم اسیا. همگی هم کاری بودن. حالا اگه توضیحات واقعی بدم آفیسر نمی گه ایران که تحریم بوده پس داشتی قانون شکنی میکردی و ریجکت؟
    یا همه رو بنویسم تفریحی و متوجه نمی شن؟ کلا تا چه حد جدی و عمیق بررسی میکنن سابقه سفرها رو؟

Junior Member

سلام میخوام بدونم برای قسمت travel history تو فرم PR آیا باید سفرهای مادر،پدر خواهر برادر هم نوشته شود؟ چون نوشته اطلاعات مربوط به سفرهای family member if applicable را وارد کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من سرباز بنیاد نخبگان بودم و 14 ماه توی شرکت نفت پروژه سربازی مو انجام دادم. اخیرا با سه سال سابقه (شامل 14 ماه سابقه سربازی در شرکت نفت) ITA گرفتم. از امور اداری شرکت نفت نامه رسمی گرفتم با مهر و سربرگ، که سمت و شرح وظایف توش نیومده ولی ذکر شده بصورت فول تایم از تاریخ فلان تا فلان اینجا مشغول به کار بوده. در کنار اون از مدیر مستقیمم تو کاغذ بدون سربرگ، یه نامه کامل با شرح وظایف و سمت گرفتم، بهمراه بیزنس کارتش که ضمیمه پرونده کنم. از دریافتی هام که حدود 600 هزار تومن در ماه بوده هم فیش حقوقی دارم.
    سوالم اینه که این سابقه مورد قبول اداره مهاجرت واقع میشه؟
    سوال دوم اینکه این 14 ماه بین تاریخ شروع و پایان خدمت که روی کارتم خورده قرار میگیره (فاصله این دو تاریخ طبیعتا 21 ماه هست). با توجه به این موضوع، اگه ازم ادیشنال ترجمه کارت پایان خدمت بخوان، میتونم با کاور لتر آفیسر رو توجیه کنم کاملا؟

ممنون از وقتی که میذارید

Junior Member

سلام به دوستان. من ITA رو دو روز پیش گرفتم و در حال جمع آوری مدارک هستم. نکته ای که هست اینه که من دوره سربازیم رو امریه بودم در یک شرکت زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی و کار مرتبط با رشته ام رو انجام میدادم و گواهی کامل سابقه کار - شامل عنوان شغلی و حقوق و واژه فول تایم (40 ساعت در هفته) - هم دارم از این شرکت که البته توش ذکر شده " به صورت سرباز امریه" .
    این مدت رو به عنوان سابقه کار claim کردم (فیش حقوقی هم دارم از اون دوران ( با حقوق کم البته) + قراردادی که به عنوان امریه سربازی مشغول به کار شدم تو اون شرکت ) .
    قبل از ادوره امریه هم که 4 ماه دوره آموزشی داشتم در ارتش ( پادگان 01)

سوالم اینه که
    1 -الان در بخش هیستوری به نظرتون درسته که 4 ماه رو به عنوان military بنویسم و توضیح بدم که در بخش اداری پادگان بودم (منشی بودم و کار دفتری می کردم) و بخش امریه در وزارت راه رو به عنوان employed بنویسم و خب اونجا هم توضیح بدم که در قالب امریه سربازی؟
    2-- به نظرتون سابقه کار امریه رو قبول می کنن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان. مدارک ترجمه شده به مهر دادگستری نیاز داره یا فقط همون مهر مترجم کافیه؟

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    دوستان ممنون میشم کمکم کنید. اگر کسی معافیت پزشکی داشته باشه
    1. توی معاینه پزشکی پرسیده میشه و ممکنه توی نتیجه تاثیر داشته باشه؟
    2. از اونجا سابقه military نداره، حتما کارت معافیت رو میخوان ازش؟
    3. در صورت ارسال مدرک، واسشون دلیل و بیماری که منجر به معافیت پزشکی شده مهم هست یا خیر؟
    4. و سوال آخرم این که بهتره بدون اینکه درخواست بدن، به عنوان مدرک اضافی ارسال بشه و یا صبر بشه تا خودشون بخوان؟
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mythical نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من به همراه همسرم در این درایو جدید دعوت نامه گرفتیم اما مدرک همسر ینده رو ارزیابی نکردیم چون به امتیازش نیازی نداشتیم، سوالم این هست چون مدرک ارزیابی نشده و در پروفایل اولیه فاقد مدرک قید شده باید توی آپلود مدارک قرار بدیم یا خیر؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط aarea3 نمایش پست ها
    سلام دوستان. مدارک ترجمه شده به مهر دادگستری نیاز داره یا فقط همون مهر مترجم کافیه؟

سلام متاسفانه من نمیتونم راهنماییتون کنم ولی ممنون میشم شما کمکم کنید.
    شما کی اقدام کردید و چقدر طول کشید؟
    چه کارهایی تا قبل از دریافت دعوتنامه انجام دادید؟
    ممنون میشم جواب بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - صنعتی امیرکبیر

سلام
    بعد از امدن دعوت نامه واسه ی ارسال سوابق کاری اگه فقط نامه ی شرکت رو بفرستم مشکلی به وجود میاد؟ با توجه به اینکه بیمه ندارم. اگه مدارک اضافی بخان میگن یا همون اول من هر چی مدرک دارم بفرستم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - دانشگاه صنعتی شریف

دوستان با توجه به شرایط کرونا، داستان اکسپرس انتری هنوز برقرار هست یا فعلاً به تعویق می افته؟ کانادا مرزهای هواییش باز هست؟
    ببخشید اگر سئوالم تکراری هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)