صفحه 3 از 30 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry2015

سلام
    می خواستم بدونم اگر موقع ارسال مدارک گواهی عدم سو پیشینه یکی از دیپندنت ها آماده نباشه. چی میشه؟ میشه مدارکو تو بازه 60 روزه فرستاد بعد که گواهی آماده شد اونو اضافه یا ارسال کرد؟
    ممنونم

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry2015

نقل قول نوشته اصلی توسط PedramAz نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم اگر موقع ارسال مدارک گواهی عدم سو پیشینه یکی از دیپندنت ها آماده نباشه. چی میشه؟ میشه مدارکو تو بازه 60 روزه فرستاد بعد که گواهی آماده شد اونو اضافه یا ارسال کرد؟
    ممنونم
    من تو فوروم کانادا ویزا دیدم یک عده این کار رو کردن و بعد از اینکه مدرک آماده شده فایل (cse = case specific entry ) فرستادن .. و بعضی ها هم دعوتنامه را decline کردن و تا آماده شدن مدارک سو پیشینه دعوتنامه بعدی رو قبول کردن. راستش از نتیجه هیچ کدوم خبر ندارم. اونجا بپرسید به جواب میرسید حتما
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

سلام دوستان. برای ارسال مدارک کدوم پست رو پیشنهاد میکنین؟ ممنون

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط pari10 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای ارسال مدارک کدوم پست رو پیشنهاد میکنین؟ ممنون
    مدارک بعد از دریافت ita پستی نیست و انلاین هست.
    اما شما اگه میخواین پستی به آنتاریو بفرستید tpg گزینه بدی نیست.
    کلا از تکامی پستها قیمت بگیرید
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical eng- IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    گواهی موجودی بانک ما چون دو نفریم باید نزدیک 15000 دلار نشون میدادیم که داریم. اما خداییش بخاطر ساخت خونه و ... نداشتیم مدت دار که بخوابونیم تو حساب بمونه... حسابمون حساب حقوقی بود که 11 ساله بازه و قبل از پرینت گرفتن 50 میلیون قرض کردیم و ریختیم تو حساب و دوروز بعد گواهیمون رو گرفتیم و بعدم برداشت کردیم. بانکشم ملی بود و نامه رو انگلیسی گرفتیم. شامل اطلاعات زیر: -تاریخ افتتاح حساب - نوع حساب (قرض الحسنه پس انداز) - گردش 6 ماهه، بالانس موجودی، موجودی روز و نرخ تبدیل ارز - تاریخ صدور نامه (دو هفته قبل از سابمیت مدارکمون)
    با سلام الان شما یک روزه پول رو واریز کردید، براتون مشکل ساز نشدش؟ مگه بالانس 6 ماهه نمیخواد که ثابت بشه پول برای خودتون ه و قرض نگرفتید؟

Junior Member

سلام دوستان ممنوون که وقت میذارید و راهنمایی میکنید
    من یک سوال داشتم.
    موسسه ای که توش کار میکردم ساعات کاری و حقوق رو تو نامه ام نمیزنه. چون خصوصی بود فیش حقوقی هم نداشتیم. الان من چه کار کنم؟؟؟!! ایا مشکلی پیش میاد اینطوری؟؟؟؟
    ممنوون اگه سریع جوابمو بدین

Junior Member

سلام و تشکر از Phoenix عزیز بابت اطلاعاتی که اینجا گذاشتن. من یه سوالی داشتم که دیدم یکی دیگه هم تو یه تاپیک دیگه مطرح کرده ولی جوابشو ندیدم. تو قسمت آپلود مدارک، جلوی دو مورد Multiple نوشته. کسی از دوستان میدونه منظورش چیه؟ممنون.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre_n نمایش پست ها
    سلام و تشکر از Phoenix عزیز بابت اطلاعاتی که اینجا گذاشتن. من یه سوالی داشتم که دیدم یکی دیگه هم تو یه تاپیک دیگه مطرح کرده ولی جوابشو ندیدم. تو قسمت آپلود مدارک، جلوی دو مورد Multiple نوشته. کسی از دوستان میدونه منظورش چیه؟ممنون.
    سلام. خواهش میکنم.
    والا یادم نمیاد کجا بوده! لطف میکنید عکسی یا عنوانی از جدولش بذارید.
    یا سایر دوستان اگر یادشونه بذارند...
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

سلام

ببخشید اپلود شناسنامه و ترجمه اش اگر تغییراتی نداشته باشه و صفحه توضیحات هم نداشته باشه بازم نیازه؟ در ضمن مجرد هستم و اسم همسر هم توی شناسنامه نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    نحوه تهیه و جمع آوری مدارک:

در مرحله اول باید اطلاعات کامل فردی، خانوادگی، تحصیلی، شغلی، مدارک زبان، ... خودتون و اعضا خانوادتون را وارد کنید.

نکته 1- در وارد کردن اطلاعات صبور باشید چون گاهی در آپدیت کردن اطلاعات مشکل پیش میاد و با ریفرش حل میشه اما شایدم مجبور بشید باز وارد کنید.
    نکته 2- من با internet explorer تجربه بهتری داشتم.

بعد از تکمیل این مرحله، وارد صفحه آپلود مدارک می شید.

از تمامی مدارک خودتون و اعضا خانواده شامل:

- گذرنامه (صفحه اول و کلیه صفحاتی که مهر و ویزا و ... دارند
    - شناسنامه و ترجمه رسمیش (در صورتی که تغییرات در اسم و فامیل یا توضیحات دارید)
    - سند ازدواج و ترجمه رسمیش (درصورتی که متاهل هستید)
    - مدرک زبان
    - مدارک تحصیلی و ترجمه رسمیشون و نتیجه ارزیابی مدارک تحصیلی (از WES و ...)
    - نامه های سوابق کاری و ترجمه رسمیشون (اگر فارسی هستند) *
    - نامه گردش حساب یا پشتوانه مالی
    - گواهی عدم سوئ پیشینه و ترجمه رسمی
    - فرم مدیکال

- توضیحات (explanation) که در پستهای بعدی میگم خدمتتون
    - عکس که در پستهای بعدی میگم خدمتتون

اسکن رنگی با کیفیت بگیرید.

* در نامه های سوابق کاری میتونید هرچندتا نامه و موارد اضافی از جمله بیمه، فیش حقوقی و قرارداد هم ضمیمه کنید. من خودم 3 نامه سابقه کار باترجمه هاشون+سوابق بیمه+دوفیش حقوقی باهم یه فایل کردم.

سایز فایلها و فرمتهای قابل قبول:
    حداکثر 4MB و فرمتهای: pdf, doc, jpeg

نحوه ساختن فایلها:
    اول که تمام فایلها فرمتشون jpeg هست. اگر بخواید چندفایل رو باهم یکی (merge) کنید میتونید از pdffactory و مشابهاش استفاده کنید و یک فایل بسازید.

نکته3- فایلهای zip و ... قابل قبول نیستند!!!

ادامه دارد...

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadaptn نمایش پست ها
    سلام

ببخشید اپلود شناسنامه و ترجمه اش اگر تغییراتی نداشته باشه و صفحه توضیحات هم نداشته باشه بازم نیازه؟ در ضمن مجرد هستم و اسم همسر هم توی شناسنامه نیست.
    نه نیازی نیست برای شما. برای متاهل ها هم نیاز نیست. فقط در صورتی که تغییرات داره نیازه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)