صفحه 5 از 30 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry2015

نقل قول نوشته اصلی توسط saharalla نمایش پست ها
    سلام اقای phoenix
    یک سوال داشتم اونم اینکه تو برنامه express entry این قضیه مصاحبه چیه؟ اصلا داریم همچین چیزی وواینکه کی و کجا انجام میشه؟
    ما امروز مدارکو سابمیت کردیم دیگه امید به خداااااااا
    اگه راهنماییی خاصی هست لطفا بفرمایید
    سلام به شما.
    کدوم قضیه مصاحبه؟؟؟؟؟؟؟؟
    کی؟ کجا؟ کو؟ اصلا اکسپرس مصاحبه نداره. تاحالا هم موردی نبوده. توی فدرال 2014 دومورد من دیدم که اونها هم بخاطر ازدواج وسط پروسه ی ویزاشون بوده که ازشون خواستن بیان ثابت کنن از قبل باهم در ارتباط بودن.
    مصاحبشونم پاریس بوده.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry2015

نقل قول نوشته اصلی توسط honestbud نمایش پست ها
    تو چند تا پست اول در مورد نامه proof of fund نوشته اید، 60 میلیون رو چند روز ریختید تو حساب و برداشتید و قبول هم کرده اند ازتون.

میخوام بپرسم یعنی میانگین باقیمانده 6 ماهه حسابتون تو اون نامه درج نشده بوده؟

اگه اینطوریه ما هم الکی نریم پول بخوابونیم.

ممنون میشم توضیح بدید.
    سلام.
    ببینید اولا اغلب مطالبی که از طرف بنده و سایر دوستان ارائه میشه، تجربیات شخصیه و ممکنه case by case فرق داشته باشه. پس صرف نظرات و تجربیات بنده و سایرین رو ملاک عمل قرار ندید. من هم از از مطالعات گسترده و موارد قانونی خود cic اینطور عمل کردم.
    دوم که چرا میانگین 6 ماهه حساب با در نظر گرفتن دو عامل: گردش حساب و موجودی حساب درج شده بود. حسابمون هم 11 ساله بوده و حقوقی و گردشش خوب بود.
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

سلام
    اها ممننوووون
    اخه دیدم بعد سابمیت یک قسمت هم واسه مصاحبه داره تو پروفایل گفتم شاید ......
    به هر حال تشکر که با حرفاتون دلگرمی میدین

Junior Member

با سلام،

دوستان اگه تاریخ مدارک
    تمکن مالی، مدارک کاری و سابقه بیمه و مدیکال قبل از تاریخ دریافت ITA باشه، دردسر میشه؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamoj نمایش پست ها
    با سلام،

دوستان اگه تاریخ مدارک
    تمکن مالی، مدارک کاری و سابقه بیمه و مدیکال قبل از تاریخ دریافت ITA باشه، دردسر میشه؟

مدیکال باید حتما بعد از دریافت ITA باشه. اما مابقی مدارک مشکلی نیست قبلشم بود
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون
    اولا به حساب سفارت واریز نمیشه. به حساب اداره مهاجرت واریز میشه.
    دوما مبالغ بشرح زیره:
    1- واسه اول کار (application fee) هر نفر 550 دلار کانادا. واریز بصورت آنلاین در پروفایل خودتون در MyCIC
    2- بعد از تکمیل مرحله بررسی مدارک (RPRF) هر نفر 490 دلار کانادا. واریز بصورت آنلاین در صفحه پرداختهای وبسایت CIC

میشه هر دو هزینه رو هم یکجا اول کار پرداخت کنید.

ضمنا هزینه اولی غیر قابل برگشته ولی هزینه دومی اگر ویزا نگیرید برگشت داده میشه.

امیدوارم موفق باشید
    application fee اگه پروندتون قبل از ریویو ناقص ارزیابی شه و eligibility کامل نشه (cancelled as incomplete) قابل برگشته. تو سایتش که این رو گفته
    ویرایش توسط zdelta : March 3rd, 2016 در ساعت 05:09 AM

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط zdelta نمایش پست ها
    application fee اگه پروندتون قبل از ریویو ناقص ارزیابی شه و eligibility کامل نشه (cancelled as incomplete) قابل برگشته. تو سایتش که این رو گفته
    بله حق با شماست البته به شرطی که incomplete باشه. اگر eligibility check رو پاس کنید و بعدش ریجکت بشید دیگه برنمیگرده.

رشته و دانشگاه
    Electronics

Junior Member

دوستان عزيز سلام، من در دراو اخير ITA دريافت كردم، در مرحله پر كردن فرمها، در آخرين قسمت كه personal history هست، به هيچ وجه كامل نميشه و وضعينش in process ميشه، عليرغم اينكه تمام فيلد ها رو پر كردم، بعد از ريفرش و log out، همچنان in process باقي ميمونه، به نظر شما ايراد از چي ميتونه باشه؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh27 نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام، من در دراو اخير ITA دريافت كردم، در مرحله پر كردن فرمها، در آخرين قسمت كه personal history هست، به هيچ وجه كامل نميشه و وضعينش in process ميشه، عليرغم اينكه تمام فيلد ها رو پر كردم، بعد از ريفرش و log out، همچنان in process باقي ميمونه، به نظر شما ايراد از چي ميتونه باشه؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    سلام. تبریک می گم ITA شما رو.
    اگه بتونین یه اسکرین شات بزارین اینجا خیلی خوب میشه و بهتر میشه جواب داد. اما دلایلی که این مشکل معمولا پیش میاد اینان:
    1) اون قسمت کامل پر نشده احتمالا.
    2) چون سایت CIC معمولاً هنگام پر کردن اطلاعات دچار مشکل میشه و حتی پیش اومده که یه یخشی از اطلاعات پاک شده و دوباره باید وارد کنین. معمولاً مرورگر Google Chrome بهتره. دقت کنین که وقتی وارد قسمت ورود یا ویرایش اطلاعات میشین مثل شکل زیر حتما اون تیک سبز رنگ باشه. اگه به جاش خط نارنجی بود یعنی یه قسمتی از اطلاعات ناقصه و اگه هیچی نبود (که فکر کنم برای شما این مشکل پیش اومده) معمولا به خاطر اینه که سایت قاطی کرده و بهتره بدون Save کردن خارج شین و دوباره Log in کنین.

تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png aa.png (7.8 کیلوبایت, 304 views)
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)