صفحه 6 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry2015

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. تبریک می گم ITA شما رو.
    اگه بتونین یه اسکرین شات بزارین اینجا خیلی خوب میشه و بهتر میشه جواب داد. اما دلایلی که این مشکل معمولا پیش میاد اینان:
    1) اون قسمت کامل پر نشده احتمالا.
    2) چون سایت CIC معمولاً هنگام پر کردن اطلاعات دچار مشکل میشه و حتی پیش اومده که یه یخشی از اطلاعات پاک شده و دوباره باید وارد کنین. معمولاً مرورگر Google Chrome بهتره. دقت کنین که وقتی وارد قسمت ورود یا ویرایش اطلاعات میشین مثل شکل زیر حتما اون تیک سبز رنگ باشه. اگه به جاش خط نارنجی بود یعنی یه قسمتی از اطلاعات ناقصه و اگه هیچی نبود (که فکر کنم برای شما این مشکل پیش اومده) معمولا به خاطر اینه که سایت قاطی کرده و بهتره بدون Save کردن خارج شین و دوباره Log in کنین.

سلام، ممنونم از تبريكتون، با اضافه كردن سابقه كار امتيازم ٤٧٥ شد اين بار، در اين مرحله هم طبق فرمايش شما چند بار از سايت خارج شدم و مجددا فيلد ها رو پركردم، در نهايت مشكل مرتفع شد.
    متشكرم

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh27 نمایش پست ها
    سلام، ممنونم از تبريكتون، با اضافه كردن سابقه كار امتيازم ٤٧٥ شد اين بار، در اين مرحله هم طبق فرمايش شما چند بار از سايت خارج شدم و مجددا فيلد ها رو پركردم، در نهايت مشكل مرتفع شد.
    متشكرم
    دوستان سلام.
    لطفا قبل از اقدام به ارسال و سابمیت مدارک از آپدیت بودن بروزرتون مطمئن باشید!
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

دوستان، چقدر امکان داره بیمه از آدم بخوان؟ می دونم که نمی خوان. می پرسم برای احتیاط. شده از کسی ییهو خواسته باشن؟ یه سالی که کار کردم تنها چیزی که نبودم بیمه بوده!!! اگه ممکنه موجب خراب کاری شه اصلا اعلام نکنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Tinq نمایش پست ها
    دوستان، چقدر امکان داره بیمه از آدم بخوان؟ می دونم که نمی خوان. می پرسم برای احتیاط. شده از کسی ییهو خواسته باشن؟ یه سالی که کار کردم تنها چیزی که نبودم بیمه بوده!!! اگه ممکنه موجب خراب کاری شه اصلا اعلام نکنم؟
    شما بدون اون یک سال باز هم امتیاز لازم رو دارین؟ اگه دارین که اعلام کنین چون اگه هم قبول نکنن مشکلی پیش نمیاد. فقط در یک صورت ممکنه دچار مشکل شین و اونم اینه که اگه این یک سال شما رو به خاطر بیمه نداشتن قبول نکنن (که احتمالش خیلی خیلی کمه) امتیاز شما کمتر از مینیمم اون دراو بشه و پرونده شما رد شه. به نظر من در هر صورت اعلام کنید اون یک سال رو.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

با سلام به همه دوستان یه سوال داشتم در مورد پی آر. من دارم برای اکسپرس اینتری اقدام میکنم و دعوت نامه گرفتم اما یه مساله ای هست که ذهنمو مشغول کرده، من قبلا ویزای دانشجویی گرفته بودم که الانم با اون ویزا در کانادا هستم. در پر کردن فرم های ویزای دانشجویی یه سفر مکه عمره داشتم که اشاره ای بهش نکرده بودم اما الان دوست دارم همه سفرهامو تمام و کمال برای پی آر بنویسم . به نظرتون آفیسر این اپلیکیشن رو با قبلی مقایسه میکنه و کلا این مساله چقدر میتونه دردسرساز باشه؟ خیلی خیلی ممنون میشم اگر کسی تجربه مشابهی یا نظری داشته باشه بتونه کمک کنه.

من یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید. اگه ITA استانی بگیریم و با ارسال مدارک بعدش نامینیشن بگیریم و 600 امتیاز بیاد رو امتیاز EE و تو POOL انتخاب بشیم، آیا بازم باید همون مدارکی که واسه استانی فرستادیم رو باید باز برا فدرال هم بفرستیم؟ یا اینکه دیگه فقط بعد از POOL باید مدیکال و پلیس چک رو بفرستیم فقط؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط financemaster نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید. اگه ITA استانی بگیریم و با ارسال مدارک بعدش نامینیشن بگیریم و 600 امتیاز بیاد رو امتیاز EE و تو POOL انتخاب بشیم، آیا بازم باید همون مدارکی که واسه استانی فرستادیم رو باید باز برا فدرال هم بفرستیم؟ یا اینکه دیگه فقط بعد از POOL باید مدیکال و پلیس چک رو بفرستیم فقط؟
    بعد از ITA مدارک زیر رو باید بفرستید. چه استانی باشید و چه نباشید.
    پلیس
    مدیکال
    نامه بانک
    نامه سابقه کار
    مدرک تحصیلی
    مدرک ازدواج (در صورت تاهل)
    پاسپورت
    عکس
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

سلام
    لطفا دوستان راهنمایی کنن. من برای اکسپرس اقدام کردم و بعد از 5 ماه که از AOR ام میگذره از من فرمی رو خواستن که اطلاعات تکمیلی برای دانشجویان هستش که درش رزومه وسوابق تحصیلی رو خواسته. من الان دانشجو هستم ولی هیچ جا این رو اعلام نکردم تا سوابق کاریم خراب نشه، سوالم اینه که برای کسی پیش اومده که این فرم رو بخوان ازش ولی دانشجو نباشه الان؟ یا CIC شک کرده به دانشجو بودنم؟

سلام.من میخوام استانی اقدام کنم. احتمال زیاد همین ماه ITA استان رو بگیرم. حالا در خصوص تمکن مالی ازم خواستن گردش 6 ماهه حساب رو بفرستم و ثابت کنم 12000 دلار دارم. من حسابم سپرده کوتاه مدت پارسیان هست که تنها ورودیش حقوقم هست که بهچند روز نکشیده صفر میشه. پس اندازمو تو بورس میزارم و الان به اندازه این مبلغ سهام دارم. بنظرتون با توجه به اینکه حساب بانکم ضعیفه و مانده ندارم میتونم گواهی برگ سهامم رو براشون بفرستم؟ سند خونم چی؟ممنون از راهنماییتون

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط financemaster نمایش پست ها
    سلام.من میخوام استانی اقدام کنم. احتمال زیاد همین ماه ITA استان رو بگیرم. حالا در خصوص تمکن مالی ازم خواستن گردش 6 ماهه حساب رو بفرستم و ثابت کنم 12000 دلار دارم. من حسابم سپرده کوتاه مدت پارسیان هست که تنها ورودیش حقوقم هست که بهچند روز نکشیده صفر میشه. پس اندازمو تو بورس میزارم و الان به اندازه این مبلغ سهام دارم. بنظرتون با توجه به اینکه حساب بانکم ضعیفه و مانده ندارم میتونم گواهی برگ سهامم رو براشون بفرستم؟ سند خونم چی؟ممنون از راهنماییتون
    اون ها فقط حساب بانکی میخوان. آخرین راه حل شما اینه که پول قرض کنین و دو سه روز بزارید تو حساب و نامه بانک رو بگیرید. فقط گردش حساب تو نامه تون نباشه که مشخص شده پول چند روز تو حساب بوده.
    Canada Express Entry

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)