صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: با جواب های استادایی که نه می گن نه، نه می گن بله چی کار می کنید؟

پیش فرض پاسخ : با جواب های استادایی که نه می گن نه، نه می گن بله چی کار می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda62
    بالاخره یه استاد به ما (البته به همسرم ;D) جواب امیدوار کننده داد..
    حالا یه سوال خیلیییییییی مهم و فوری..
    رزومه همسرم پر از سابقه کاره و استاده تو میل اولش پرسید با توجه به این که کار می کنی part time student هستی؟ و چطوری کارتو با درسا handle می کنی..
    منم جواب دادم که نه full time هستم.. یکم هم از کارا گفتم و ارتباط مستقیم رشته با کار
    حالا پرسیده پس part time worker هستی؟ !!! چند ساعت کار می کنی؟

اگه بگم full time و N ساعت در روز قید ما رو می زنه و part time بگم بهتره؟؟ یا اینکه بیشتر خوشش می یاد که ای ول چه دانشجوی active ای که full time هم کار می کنه؟؟
    و یا اصلا به هر حال باید راستشو بگم؟ (full time worker - more than 8 hours a day)

ممنون از نظرهای همگی
    خودتون اگه کسی بگه هم فول تایم کار میکنم هم فول تایم درس میخونم تعجب نمیکنید؟
    حالا این استاده که تازه رو موضوع انگار حساس هم شده!
    فکر کنم اسم فول تایم رو نیارید ولی بهش بگین که کارتون هم کم و آبکی نیست هر 2 جنبه رو حفظ کنه.

و یا اصلا به هر حال باید راستشو بگم؟
    این که 100% در تموم طول عمر صادقه
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : با جواب های استادایی که نه می گن نه، نه می گن بله چی کار می کنید؟

من برای اولین بار تو این فروم می خوام یکم منفی حرف بزنم. اصلا از جواب این استاده خوشم نیومد. اصلا چه ارتباطی داره بهش؟ این چه سوالیه؟ یا من متوجه نمیشم یا سوال استاده ایراد داره. این جوریشو ندیده بودیم دیگه.

اونا خيلي واسشون جالب نيست که زمان دانشجويي طرف کار کنه!
    من بابای خودم تو آمریکا یه مدت کنار تحصیلش 3 تا کار بی ربط به رشتشو با هم میکرد گیری هم بهش ندادند.(حتی از اداره کار)
    ولی خب این " واسشون جالب نيست " رو نمیتونه رد کنه.
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda62
    بالاخره یه استاد به ما (البته به همسرم ;D) جواب امیدوار کننده داد..
    حالا یه سوال خیلیییییییی مهم و فوری..
    رزومه همسرم پر از سابقه کاره و استاده تو میل اولش پرسید با توجه به این که کار می کنی part time student هستی؟ و چطوری کارتو با درسا handle می کنی..
    منم جواب دادم که نه full time هستم.. یکم هم از کارا گفتم و ارتباط مستقیم رشته با کار
    حالا پرسیده پس part time worker هستی؟ !!! چند ساعت کار می کنی؟

اگه بگم full time و N ساعت در روز قید ما رو می زنه و part time بگم بهتره؟؟ یا اینکه بیشتر خوشش می یاد که ای ول چه دانشجوی active ای که full time هم کار می کنه؟؟
    و یا اصلا به هر حال باید راستشو بگم؟ (full time worker - more than 8 hours a day)

ممنون از نظرهای همگی
    حالا که گفتی full time باید یه خالی ببندی که بدتر نشه بهر حال ;D
    بستگی به کارشون داره. شاید یک طوری بتونی بگی این پروژه رو تو دانشگاه انجام میده و به عنوان یک کار تحقیقی به استاداش کمک میکنه. نمیدونم والا ولی منم با حرف niva موافقم. خودت رو بذار جاش ببین حرفی که میخوای بزنی بهش منطقی هست یا نه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

یک سوال: من به یک استاد میل زدم و در کمال ناباوری ظرف 3 ساعت جوابش اومد که
    I may be recruiting new students in the Fall of 2013. The availability of funding for assistantships right now is uncertain but I would encourage you to apply to our program.
    حالا من می خوام بدونم با توجه به اینکه این دانشگاه اکیدا توصیه کرده که اگه یه استاد پیدا نکنیم که ساپورتمون کنه کلا application را نگاه هم نمی کنن من چی باید به این استاده بگم؟ اصلا امیدوار باشم یا نه صرفا خواسته مودبانه بگه نه؟

سلام. من به یه استاد میل زدمو اینجوری جواب داد:
    If you are interested in the graduate program, I recommend that you apply to it.

Best wishes,
    به نظرتون نظرش چیه؟مرسی

Junior Member Hamid1202 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حقوق خصوصی

خود دانشجویان آمریکایی هم اکثرشون در حین تحصیل دارن کار میکنن
    نمیشه با نظر یه استاد حکم کلی داد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)