نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: تغییر نام بعد از چاپ مقاله

Junior Member

پیش فرض تغییر نام بعد از چاپ مقاله

سلام
    یکی از دوستان بنده میخواد نام فامیلی خودش عوض کنه، چطوری میتونه به ژورنالهایی که در آنها مقالات چاپ شده داره درخواست تغییر نام بده؟
    آیا این کار امکان پذیره؟ یا مجبوره در مقالات جدیدی که می نویسه به مقالات قبلی خودش با ذکر نام ارجاع بده؟
    ممنون.

Banned

پیش فرض پاسخ : تغییر نام بعد از چاپ مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط Afs00n نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان بنده میخواد نام فامیلی خودش عوض کنه، چطوری میتونه به ژورنالهایی که در آنها مقالات چاپ شده داره درخواست تغییر نام بده؟
    آیا این کار امکان پذیره؟ یا مجبوره در مقالات جدیدی که می نویسه به مقالات قبلی خودش با ذکر نام ارجاع بده؟
    ممنون.
    سلام

ژورنال ها بعد از چاپ مطلقا در affiliation یک مقاله تا این حد دست نمی برند... چون در اون صورت تمام citation های احتمالی به اون مقاله تا اون زمان، با citation های بعد از تغییر نا همگام خواهند بود...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام جناب آقای MatinKing
    ممنون از پاسختون،
    در مورد مقالات پرینت شده بله، درست می فرمایید؛ اما یه جا دیدم که نوشته ادیتور ها توی ورژن آنلاین می تونن تغییرات رو با مدارک لازم اعمال کنن.
    بنظر شما ساده ترین روش چیه؟ آیا توی مقالات جدید، اسم جدید و قدیم رو با هم ذکر کنه؟ یا به مقالات قبلی cite کنه و بگه که اسم رو عوض کرده؟
    ممنون از راهنمایی تون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Afs00n نمایش پست ها
    سلام جناب آقای MatinKing
    ممنون از پاسختون،
    در مورد مقالات پرینت شده بله، درست می فرمایید؛ اما یه جا دیدم که نوشته ادیتور ها توی ورژن آنلاین می تونن تغییرات رو با مدارک لازم اعمال کنن.
    بنظر شما ساده ترین روش چیه؟ آیا توی مقالات جدید، اسم جدید و قدیم رو با هم ذکر کنه؟ یا به مقالات قبلی cite کنه و بگه که اسم رو عوض کرده؟
    ممنون از راهنمایی تون.
    سلام

اولا که version چاپی یا آنلاین از لحاظ citation هیچ تفاوتی ندارند... چون باید دقیقا منطبق بر هم باشند و تغییر در یکی دومی رو هم پوشش بده...
    ثانیا توصیه من این هست که اساسا تا جایی که می تونند از این کار صرف نظر کنند... چون چنین کاری می تونه در آینده تبعات زیادی من باب مالکیت مقالات و البته عنوان حقیقی ایشون داشته باشه...
    اگر اصرار به چنین کاری دارند، کافیه در مقالات جدید صرفا عنوان جدید رو بیارند... مقاله دفتر ثبت احوال نیست که درش ذکر کنند من همون کسی هستم که در فلان مقاله اسمم فلان اسم دیگه بود!!!!!!!!!!!!!!

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان.

ایمیل من در مقاله بجای q، g نوشته شده. این خطا از طرف ما بوده. الان بعذ از گذشت 5 ماه امکان اصلاح وجود داره؟

سلام من ادرس دانشگاهم رو در یک مقاله ای که چاپ شده اشتباه نوشتم بعد از شش ماه اینو فهمیدم چون دانشگاهم به این مقالم نمره نمیده آیا می تونم از ژورنال درخواست بدم؟ تا تغییر بدن؟ خیلی نگرانم لطفا کمک کنید چطور بهشون بگم؟

Junior Member

سلام
    اگه proof مقالاتو فرستادی، متاسفانه نمیشه کاریش کرد ولی اگه نفرستادی، امکان داره. موفق باشی

سلام دوستان
    نمیدونم جای مناسبی سوالمو میپرسم یا نه
    متاسفانه با استادی مقاله به ژورنال ISI دادیم و اخیرا revise خورده, ولی در این گیر و دار, استاده چون خودش نویسنده corresponding بوده لیست نویسنده ها رو تغییر داده و خودشو گذاشته اول و اسم منو دوم, هر چی هم بهش تماس میگیرم تلفنشو برنمیداره احمق, بنظر شما ایمیل به ژورنال و اعلام این حرکت استاد به من کمکی میکنه یا نه فایده ای نداره؟
    به شدت از این فرد متنفرم و حتی حاضرم ژورنال اصلا مقالمو با اسم این دزد چاپ نکنه
    لطفا زودتر راهنمایی بفرمایید منو.

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

دقیقا منم مشکل شما رو دارم.
    وآدم مورد نظر و دستارش بی شرمش استاد راهنما و مشاور پایان نامم بودن و بسیار آدم های دروغ گو و آب زیرکاهی هستن.
    من فعلا نمیخ وام اقدامی کنم. چون ازمون دارم استرس می گیرم. ولی توصیه من به شما ایمیل زدن به ژورنال هست چون اونها اول از همه اعتبار خودشون براشون مهمه. در مورد خودم، من شاید به دانشگاهی که درس می خوندم هم نامه بنویسم چون تعداد دیگه ای از دانشجو ها هم از ایشون و این دستیار دکتراش که همه رو اسیر کرده شکایت دارن.
    Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط educational_t نمایش پست ها
    دقیقا منم مشکل شما رو دارم.
    وآدم مورد نظر و دستارش بی شرمش استاد راهنما و مشاور پایان نامم بودن و بسیار آدم های دروغ گو و آب زیرکاهی هستن.
    من فعلا نمیخ وام اقدامی کنم. چون ازمون دارم استرس می گیرم. ولی توصیه من به شما ایمیل زدن به ژورنال هست چون اونها اول از همه اعتبار خودشون براشون مهمه. در مورد خودم، من شاید به دانشگاهی که درس می خوندم هم نامه بنویسم چون تعداد دیگه ای از دانشجو ها هم از ایشون و این دستیار دکتراش که همه رو اسیر کرده شکایت دارن.
    Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×
    اگه مشکلتون مثل مشکل کاربر بالایی هست، توصیه میکنم ی ایمیل شکیل و رسمی درست کنید و به مجله بفرستید. بیان کنین که این مقاله با این شکل و ترتیب اسامی مورد توافق شما نبوده.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)