صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44

موضوع: ثبت شرکت در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ثبت شرکت در آلمان

سلام دوستان.
    من می‌خواستم بدونم که با ویزای دانشجویی میشه سهامدار یه شرکت شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samazimi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من می‌خواستم بدونم که با ویزای دانشجویی میشه سهامدار یه شرکت شد؟
    بله میشه. خرید و فروش سهام مشکل و منع قانونی نداره. (جزو موارد خود اشتغالی حساب نمیشه هرچقدر هم که سود داشته باش). ولی برای مسائل مالیاتیش باید با مشاور مالی صحبت کنین. چون برای سود سهام هم مثل حقوق و دستمزد مالیات اعمال میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BitSin نمایش پست ها
    درود،

لطفا بفرماييد كه در چه زمينه اى قصد داريد شركتتون رو ثبت كنيد و عازم كدوم شهر هستيد تا من و ساير دوستان شايد بتونيم بهتر راهنماييتون كنيم.

سربلند باشيد.
    با سلام
    من قصد دارم با ثبت شرکت هاستینگ در مونیخ شروع کنم
    میشه در مورد هزینه ها کمکم کنید
    منظورم اجاره مکان برای شرکت و اجاره های خط اینترنت و اینجور چیزاست
    ببخشید با این سوالای عجیبم
    پیشاپیش ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

سلام من در زمینه طراحی سایت میخام یک شرکت خیلی کوچیک تاسیس کنم در یکی از شهرهای کم جمعیت به نظرتون این طرح و بیزینس شانسی برای ثبت شرکت و اقامت داره ؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط me1392 نمایش پست ها
    با سلام
    من قصد دارم با ثبت شرکت هاستینگ در مونیخ شروع کنم
    میشه در مورد هزینه ها کمکم کنید
    منظورم اجاره مکان برای شرکت و اجاره های خط اینترنت و اینجور چیزاست
    ببخشید با این سوالای عجیبم
    پیشاپیش ممنون
    دقت کنید بحث شروع بیزینش شاید خیلی راحت نباشه. مثل ایران نیست که هر فردی راحت بتونه یک سایت راه بندازه و هاست و دامین بفروشه! چند تا مورد هست. اولیش بروکراسی اداری. نیاز به مجوز های مختلف دارید. اگر زبان آلمانیتون خوب نیست احتمالا هزینه زیادی رو باید به وکیل یا مشاور بدید. مورد بعدی بحث بازار بسیار رقابتی اینجا هست. به نظر شخصی من اگر فردی با سیستم ایران اینجا کار هاستینگ کنه ۹۹.۹۹ درصد شکست خواهد خورد! (نظر کاملا شخصی) دلیلش هم تا حدی مشخص هست. بازیگر های بسیار قوی هست توی بازار. هر فردی توی خونه می تونه راحت یک اکانت آمازون بسازه و حتی ۱ ماه رایگان سرویس داشته باشه. هزینه های سرور و بقیه موارد هم بسیار مناسب هست و تقریبا هر شرکت و برنامه نویسی از همچین سرویس هایی استفاده می کنه. اگر هم بحث شرکت دیگه ای باشه چندین شرکت بسیار معروف و قوی هستن که فرد می ره با اونا کار می کنه. مواردی که اینجا مطرح هست توی ایران مطرح نیست. اینجا احتمالا هیچ شرکتی حاضر نمی شه بدون مطمئن شدن از سابقه و تخصص و خدمات شما از شما سرویسی مثل هاستینگ بگیره. بماند بحث های حقوقی همچین کارایی.

خلاصه دقت کنید شروع و زنده نگه داشتن یک بیزینس زیاد راحت نیست. مخصوصا اگر قبلا چندین مورد تجربه موفق ایجاد بیزینس نداشتید و تخصص خوب و قوی ندارید احتمال موفقیت خیلی کمه. این صحبت ها برای نا امید کردن نیست. چند مورد از دوستانی که با ثبت شرکت اقدام کردن به مشکلات بسیاری خوردن. چند تاشون پشیمونن و عملا شکست خوردن. با توجه به اینکه تجربه و سابقه خوبی در ایران داشتن. همینطور به خاطر ایرانی بودن مشکلاتی مثل باز کردن حساب بانکی و موارد دیگه مرتبط با بحث های مالی هم یک مشکل دیگه هست ...
    خلاصه با دقت و مطالعه دقیق در این راه وارد بشید تا بعد از چند سال وقت و هزینه بسیار زیادی رو از دست ندید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    دقت کنید بحث شروع بیزینش شاید خیلی راحت نباشه. مثل ایران نیست که هر فردی راحت بتونه یک سایت راه بندازه و هاست و دامین بفروشه! چند تا مورد هست. اولیش بروکراسی اداری. نیاز به مجوز های مختلف دارید. اگر زبان آلمانیتون خوب نیست احتمالا هزینه زیادی رو باید به وکیل یا مشاور بدید. مورد بعدی بحث بازار بسیار رقابتی اینجا هست. به نظر شخصی من اگر فردی با سیستم ایران اینجا کار هاستینگ کنه ۹۹.۹۹ درصد شکست خواهد خورد! (نظر کاملا شخصی) دلیلش هم تا حدی مشخص هست. بازیگر های بسیار قوی هست توی بازار. هر فردی توی خونه می تونه راحت یک اکانت آمازون بسازه و حتی ۱ ماه رایگان سرویس داشته باشه. هزینه های سرور و بقیه موارد هم بسیار مناسب هست و تقریبا هر شرکت و برنامه نویسی از همچین سرویس هایی استفاده می کنه. اگر هم بحث شرکت دیگه ای باشه چندین شرکت بسیار معروف و قوی هستن که فرد می ره با اونا کار می کنه. مواردی که اینجا مطرح هست توی ایران مطرح نیست. اینجا احتمالا هیچ شرکتی حاضر نمی شه بدون مطمئن شدن از سابقه و تخصص و خدمات شما از شما سرویسی مثل هاستینگ بگیره. بماند بحث های حقوقی همچین کارایی.

خلاصه دقت کنید شروع و زنده نگه داشتن یک بیزینس زیاد راحت نیست. مخصوصا اگر قبلا چندین مورد تجربه موفق ایجاد بیزینس نداشتید و تخصص خوب و قوی ندارید احتمال موفقیت خیلی کمه. این صحبت ها برای نا امید کردن نیست. چند مورد از دوستانی که با ثبت شرکت اقدام کردن به مشکلات بسیاری خوردن. چند تاشون پشیمونن و عملا شکست خوردن. با توجه به اینکه تجربه و سابقه خوبی در ایران داشتن. همینطور به خاطر ایرانی بودن مشکلاتی مثل باز کردن حساب بانکی و موارد دیگه مرتبط با بحث های مالی هم یک مشکل دیگه هست ...
    خلاصه با دقت و مطالعه دقیق در این راه وارد بشید تا بعد از چند سال وقت و هزینه بسیار زیادی رو از دست ندید ...
    با تشکر از توضیحات جامع و کاملتون ، اگر با یک شرکت که اونجا هست شراکت کنی چی؟

سلام برای ثبت شرکت اقامت یکساله دوساله و بعد که دایم هست همش همراه با خانواده همزمان هست؟یعنی بعد ثبت شرکت همزمان به همه اعضای خانواده همزمان اقامت یکساله میدن؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshiddddd نمایش پست ها
    سلام برای ثبت شرکت اقامت یکساله دوساله و بعد که دایم هست همش همراه با خانواده همزمان هست؟یعنی بعد ثبت شرکت همزمان به همه اعضای خانواده همزمان اقامت یکساله میدن؟
    با درود
    اگر جواب سوالتون رو نگرفتید یعنی کسی از کاربران احتمالا اطلاعی نداره. میتونید از باجه اطلاعات صفارت المان سوال بفرمایید
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

دوستان سلام ، من علی هستم راجع به ثبت شرکت به من گفتندبا 15000 یورو میتوان شرکت با مسئولیت محدود در آلمان ثبت کرد و سالی 15000 یورو هم مخارج یکساله شرکت است آیا کسی در این مورد اطلاعاتی دارد من را راهنمایی کند و ضمناً چند نفر را میتوان بعنوان کارمند به آلمان ببرم؟ متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

سلام وقت تون بخیر میخاستم بدونم از طریق ثبت شرکت چطور میشه برای دو نفر اقامت گرفت ؟ یعنی همه چیز اون شرکت از قبیل سهام و حق امضا و مدیریت دونفر باشن

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)