صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44

موضوع: ثبت شرکت در آلمان

Junior Member

پیش فرض ثبت شرکت در آلمان

سلام دوستان من خودم الان ساکن آلمان هسم میخاستم با کسی که خارج از آلمان هست یه شرکت اینجا ثبت کنم و برای اون شخص اقامت بگیرم. کسی در این رابطه تجربه داره
    ؟ شرایط رو می دونم اما از روند درخواست ویزا اطلاعی ندارم
    ممنون می شم اگه بهم کمک کنین.
    ویرایش توسط omid2015 : April 21st, 2016 در ساعت 11:45 AM دلیل: نظم

پیش فرض پاسخ : ثبت شرکت در آلمان

سلام دوستان
    میخواستم ببینم برای تحویل مدارک گواهی مبنی بر معلومات زبان انگلیس در رابطه با ثبت شرکت می بایست چه مدرکی تحویل سفارت بدیم حتما باید رسمی باشه یا از موسسه خواستی قابل قبوله؟

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد ثبت شرکت در آلمان را دارم
    میشه راهنمایی کنین که چه طور میشه اقدام کنم و چه نوع شرکتی میتونم ثبت کنم یا یک وکیل ایرانی که مقیم آلمان باشه و تو این کار مهارت داشته باشه معرفی کنین/
    ضمنا من مدرک فوق دیپلم حسابداری دارم و همسرم هم لیسانس نرم افزار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behruoz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد ثبت شرکت در آلمان را دارم
    میشه راهنمایی کنین که چه طور میشه اقدام کنم و چه نوع شرکتی میتونم ثبت کنم یا یک وکیل ایرانی که مقیم آلمان باشه و تو این کار مهارت داشته باشه معرفی کنین/
    ضمنا من مدرک فوق دیپلم حسابداری دارم و همسرم هم لیسانس نرم افزار
    درود،

لطفا بفرماييد كه در چه زمينه اى قصد داريد شركتتون رو ثبت كنيد و عازم كدوم شهر هستيد تا من و ساير دوستان شايد بتونيم بهتر راهنماييتون كنيم.

سربلند باشيد.

Junior Member

سلام
    در زمینه IT چون سابقه کار و رزومه قوی داریم/
    در زمینه انتخاب شهر تحقیق زیادی نکردم و اطلاعات کافی ندارم که کجا بهتره و برام فرقی نمیکنه که کجا باشه چون به هرحال باید از صفر شروع کنم ترجیحا جایی که بشه زودتر در آمد کسب کرد/
    باتشکر

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behruoz نمایش پست ها
    سلام
    در زمینه IT چون سابقه کار و رزومه قوی داریم/
    در زمینه انتخاب شهر تحقیق زیادی نکردم و اطلاعات کافی ندارم که کجا بهتره و برام فرقی نمیکنه که کجا باشه چون به هرحال باید از صفر شروع کنم ترجیحا جایی که بشه زودتر در آمد کسب کرد/
    باتشکر
    من یه توضیحی اینجا دادم:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2374190

ثبت شرکت توی آلمان و ویزای بیزینس فرق داره با اون چیزی که توی تبلیغات ماهواره یا شرکت های مهاجرتی هست. سرمایه و ایده خوبی می خواد. ایده باید منجر به تولید بشه. مثلا در بخش کشاورزی، صنعیت، بازیافت و انرژی و نرم افزار ... خلاصه زیاد راحت نیست. اگر واقعا یک پول خوب و ایده مناسب دارید و مطمئن هستید که می تونید، اقدام کنید. این بحث بیزینس هم با حالت خود اشتغالی فرق داره. خیلی ها اشتباه می گیرن اینارو. خود اشتغالی یعنی خودتون مستقل کار می کنید و حتی ممکنه اسمی ثبت کنید و ... حالت سرمایه گذاری یعنی شما یک بیزینس شروع می کنید که احتمالا چند نفر کارمند داره. باید پیشرفت کنه و سود ده باشه. خیلی بیشتر بیمه و مالیات و ... باید پرداخت کنید. قبلا اعدادی مثل ۲۵۰ هزار یورور بود. بعد حتی ۱ میلیون یورور هم شنیدم. درسته قانونوا این اعداد برداشته شده اما اسکیل کار در همین حده. تو بازار رقابتی و ناآشنای اینجا اگر واقعا خوب نباشید خیلی سریع کل بودجتون رو از دست می دید. پس خیلی محتاط عمل کنید. راستی به نظرم اگر آلمانیتون هم واقعا خوب نیست کارتون خیلی خیلی سخت تر می شه. شاید حتی نشدنی ... بچه هایی که اینجا برای درس اومدن اونم مثلا بعد از یکسال آلمانی خوندن و هیچ کار پیچیده ای هم نمی خوان انجام بدن کلی مشکل دارند. چه برسه به مواردی مثل ثبت شرکت و تعامل با دولت و بخش های دیگه.

Junior Member

با سلام و ارادت دوستان
    من میخوام از طریق
    ثبت شرکت اقدام کنم ،ولی مدرک زبان المانی ندارم ،بعضی جاها می گن می خواد ولی بعضی جاها میگن نیازی نیست. اگر که نیاز هست تا چه سطحی سفارت می خواد برای گواهی زبان المانی ؟ خوشحال می شم نظرتون رو بدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1370 نمایش پست ها
    با سلام و ارادت دوستان
    من میخوام از طریق
    ثبت شرکت اقدام کنم ،ولی مدرک زبان المانی ندارم ،بعضی جاها می گن می خواد ولی بعضی جاها میگن نیازی نیست. اگر که نیاز هست تا چه سطحی سفارت می خواد برای گواهی زبان المانی ؟ خوشحال می شم نظرتون رو بدونم.
    درود نیما جان،

اگر یک‌کم بیشتر در مورد ایده و زمینه‌ای که میخواید شرکتتون رو باهاش تاسیس کنید توضیح بدید، من و سایر دوستان بهتر میتونیم راهنمایتون کنیم.

پیروز باشید.

سلام
    به نظرتون خود اشتغالی در زمینه برق صنعتی چطوره؟حالا مغازه یا کارگاه تعمیر تابلو برق و موتور و کلا برق صنعتی

Junior Member

سلام دوستان. خسته نباشين
    من قصد ثبت شركت در آلمان در زمينه خدمات ازمايشگاهي و شيمي دارم. ميخواستم بدونم كسي هست راهنمايي بكنه كه مراحل ثبت شركت چطور هست و تو كدوم شهر ممكنه بهتر جواب بده؟؟
    ممنون ميشم

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)