نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: همفکری در مورد منابع علمی مورد نیاز در پژوهش های رباتیکی و مکاترونیکی

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

Post همفکری در مورد منابع علمی مورد نیاز در پژوهش های رباتیکی و مکاترونیکی

کاربران گرامی؛

در این تاپیک می توانید در مورد منابع علمی مرجع و پرکاربرد در حوزۀ رباتیک و مکاترونیک (اعم از کتاب های مرجع شامل دیکشنری های تخصصی، منابع مرجع دانشگاهی، منابع مرجع علمی، نرم افزارهای کاربردی مخصوص) که به شما در انجام پژوهش در حوزۀ رباتیک و مکاترونیک کمک شایانی می کنند، به بحث و گفتگو بپردازید. به عنوان مثال، اگر در بخشی از پروژۀ تحقیقاتی یا محتوای پژوهشی مقالۀ خود به مشکلی بر خورده اید که نیاز به منابع بخصوصی دارد، می توانید در این تاپیک از دیگران سؤال بپرسید. لطفاً توجه داشته باشید که در این تاپیک، موارد زیر ممنوع است:

1- پرسیدن سؤالات صرفاً درسی؛
    2- درخواست همکاری برای نوشتن مقاله؛
    3- درخواست دانلود مقاله / کتاب.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mechanics

پیش فرض پاسخ : همفکری در مورد منابع علمی مورد نیاز در پژوهش های رباتیکی و مکاترونیکی

سلام
    من در زمینه grid mapping و مدلسازی ریاضی حرکت موبایل ربات ها در محیط دینامیک مشکل دارم. از دوستان کسی در این مورد کتاب یا منبع مناسبی برای این مدلسازی میشناسه؟

Banned

پیش فرض پاسخ : همفکری در مورد منابع علمی مورد نیاز در پژوهش های رباتیکی و مکاترونیکی

نقل قول نوشته اصلی توسط p0uya_a نمایش پست ها
    سلام
    من در زمینه grid mapping و مدلسازی ریاضی حرکت موبایل ربات ها در محیط دینامیک مشکل دارم. از دوستان کسی در این مورد کتاب یا منبع مناسبی برای این مدلسازی میشناسه؟
    سلام

از نقطه نظر کنترل، در محیط های dynamic این مدل ربات نیست که تغییر می کنه بلکه ورودی کنترلر هست که از طرف سیستم sensing دچار تحول میشه... مدل های occupancy grid خیلی وقت هست که تا حد خیی قابل قبولی evolved شده اند و اساس همه اونها هم یا Markov model هست یا probabilistic likelihood...
    اگر به دنبال کلیت الگوریتم های robotic grid mapping هستید، این report کلاسیک خیلی دید خوبی بهتون خواهد داد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)