نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: گم شدن چمدان

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

پیش فرض گم شدن چمدان

سلام دوستان. ما سه روز پیش که از طریق بریتیش ایرویز آمدیم فیلادلفیا (توی ایالت پنسیلوانیا) دو تا از چمدون هامون گم شدند. claim کردیم ولی فعلا خبری نیست ازشون. به نظرتون چی کار کنیم؟ ما وسایل ضروری مان توی این چمدون هامون بودند و مجبوریم که دوباره بخریمشون. غرامت می دهند به نظرتون؟ دست ما به جایی بند هست اصلا؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

تبريك ميگم به خاطر ورودتون به آمريكا.
    بله خسارت مي دن فقط خيلي بايد پيگير باشيد و مرتب بهشون ايميل بزنيد يا زنگ بزنيد. كلا تو reimburse كردن خيلي سخت و كند عمل مي كنن. يه مورد مشابه براي چمدون يكي از دوستام پيش اومده بود و همش بهشون ايميل مي زد ولي كاري نمي كردن تا اينكه يه بار يه ايميل مفصل شديدالحن نوشت و اونا سريع چك رو فرستادن به آدرسش. يه تقريبي از ميزان خسارت بزنيد و به متن خيلي خوب آماده كنيد و ايميل بزنيد يا زنگ بزنيد همونا رو بگيد. كوتاه نيايد اصلا. اين همه پول نگرفتن كه چمدوناي شما رو گم كنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط m-lawyer
    سلام دوستان. ما سه روز پیش که از طریق بریتیش ایرویز آمدیم فیلادلفیا (توی ایالت پنسیلوانیا) دو تا از چمدون هامون گم شدند. claim کردیم ولی فعلا خبری نیست ازشون. به نظرتون چی کار کنیم؟ ما وسایل ضروری مان توی این چمدون هامون بودند و مجبوریم که دوباره بخریمشون. غرامت می دهند به نظرتون؟ دست ما به جایی بند هست اصلا؟
    سلام کاملا پیگیر بشین..من دوستم تو اروپا این مشکل براش پیش اومد و کلی شاکی شد و حتی گفت من sue میکنم و گفت من کلی چیزهای گرون داشتم توی چمدونم تا اینکه بعد از چند روز چمدونش پیدا شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)