صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: تغيير گرايش از الكترونيك به قدرت در مقطع ارشد؟......... يه توجه كنيد!!!!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تغيير گرايش از الكترونيك به قدرت در مقطع ارشد؟......... يه توجه كنيد!!!!

اگه قید PhD رو بزنین چه داخل و چه خارج، فوق ارشد و بعدش بازار کار بهترین انتخابه تو ایران،اگر هم میخواین ادامه تحصیل بدین خارج و قدرت هم دوست دارین من پیشنهاد می کنم دنبال مهندسی انرژی و اینا برین که هم یه جورایی قدرتیه وهم حالا حالا ها جای کار داره. همین دانشگاه ما هم اخیرا" دانشکده شو زده، کلا مبحث انرژی به این زودی ها از بورس نخواهد افتاد،

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تغيير گرايش از الكترونيك به قدرت در مقطع ارشد؟......... يه توجه كنيد!!!!

بچه ها یه خورده از مبحث اصلی تاپیک دور شدیم .... لطفا در همین راستا پستها رو ارسال کنید .
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member Qeshmi آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته از صنایع به برق

دوستان
    من یه سوال در مورد تغییر رشته دارم اما چون نمی تونستم موضوع جدی باز کنم (نمیدونم مشکل چیه) ناچارم اینجا بپرسم.
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم اما از زمان فارغ التحصیلی تو زمینه برق و الکترونیک کار کرده ام و مدارکی تو این زمینه هم دارم از زیمنس و جاهای دیگه به هر صورت من با دانشگاه تگزاس آستن تماس گرفتم و گفتم که میخوام فوق لیسانس برق بگیرم گقتند 6 درس پایه برق دوره لیسانس رو باید بگذرونم.
    حالا سوالم اینه که چون این دیگه به اون شکل پذیرش برای فوق نیست چگونه میشه درخواست ویزا داد؟
    آیا میشه یه ویزایی گرفت و رفت تو یه دانشگاهی ثبت نام کرد و این چند درس رو گذروند و سپس برای پذیرش فوق لیسانس اقدام کرد؟ چه نوع ویزایی باید بگیرم؟
    طفا دوستانی که اطلاعاتی در مورد تغییر رشته دارند مشاوره بدهند. ممنون میشوم.
    بلندی جهان به کوتاهی عمر ماست.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)