صفحه 110 از 182 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام
    من جدیدا تصمیم به ادامه تحصیل در دانشگاه آلبرتا رو گرفتم، هیچی نمی دونم تقریبا صفر کیلومتر، توی سایت نتونستم اون فرمی که همه ازش صحبت می کنن و پیدا کنم ، می شه لطفا ی توضیح کوتاه در این رابطه به من بدین ؟؟
    خیلی مرسی

Junior Member mkahram آواتار ها

سلام دوستان
    من ی سوال فوری دارم
    برای ارسال پستی مدارک، باید استیودنت آی دی نامبرمون روی مدارک باشه؟ من تازه اپلای آنلاینم تموم شده و فعلا وب اپلیکیشن نامبر دارم و هنوز استیودنت نامبرم نیومده
    دپارتمان موادم و تو سایت هم چیزی ننوشته

Junior Member engsmm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mkahram نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ی سوال فوری دارم
    برای ارسال پستی مدارک، باید استیودنت آی دی نامبرمون روی مدارک باشه؟ من تازه اپلای آنلاینم تموم شده و فعلا وب اپلیکیشن نامبر دارم و هنوز استیودنت نامبرم نیومده
    من زمانیکه ادمیشن گرفتم بهم شماره دانشجویی دادن و تا قبل از اون فقط اپلیکیشن نامبر بود. البته من فقط اسم و مشخصات روی مدارک زدم و همون کافی بود. از روی اسم راحت توی دیتابیس شما رو پیدا می کنن. نیازی به شماره نیست ولی اگه خواستید همون اپ نامبر رو بزنید.
    Impossible is the only word which is not defined in my dictionary!

Junior Member

سلام
    من کارشناسی رشتە برق مخابرات ھستم و برای دکترای آلبرتا اقدام کردم و ھنوز ھییچ جوابی دریافت نکرد

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام.
    مگه deadline شما 15March نبود؟
    من مکانیک اپلای کردم و گفتن که ددلاین ایران 15 مارچ هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mkahram نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ی سوال فوری دارم

سلام
    دیشب نامه ادمیژن من اومد، ادمیژن مشروط دادن که تا اول جولای مدرک اصل لیسان، فوق و دکتری رو به همراه اصل ریز نمرات با ترجمه هاشون براشون بفرستم!! حالا شاید و شاید بتونم لیسانس و فقو بخرم ولی دکتری هنوز دانشجوام چیو میخان اینا من بفرستم؟ سوالم اینه بچه های دیگه چیکار میکنن؟ اصل مدارکو میفرستن؟ من دانشگاه لیسانسم مطمئنم کپی برابر اصلو خودش در بسته پست نمیکنه، اصلشم که نمیشه فرستاد شاید ویزا نگرفتم مدرکم میره رو هوا. میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟ کسی از بچه ها اگه دکتری انصراف داده ممنون میشم راهنمایی کنه اون قسمت مدارک دکتری رو...
    ممنونتونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام. مبارکه.
    توی نامه، فاند هم مشخص شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cmrezae نمایش پست ها
    سلام
    دیشب نامه ادمیژن من اومد، ادمیژن مشروط دادن که تا اول جولای مدرک اصل لیسان، فوق و دکتری رو به همراه اصل ریز نمرات با ترجمه هاشون براشون بفرستم!! حالا شاید و شاید بتونم لیسانس و فقو بخرم ولی دکتری هنوز دانشجوام چیو میخان اینا من بفرستم؟ سوالم اینه بچه های دیگه چیکار میکنن؟ اصل مدارکو میفرستن؟ من دانشگاه لیسانسم مطمئنم کپی برابر اصلو خودش در بسته پست نمیکنه، اصلشم که نمیشه فرستاد شاید ویزا نگرفتم مدرکم میره رو هوا. میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟ کسی از بچه ها اگه دکتری انصراف داده ممنون میشم راهنمایی کنه اون قسمت مدارک دکتری رو...
    ممنونتونم

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط cmrezae نمایش پست ها
    سلام
    ممنونتونم

لازم نیست اصل مدرک رو براشون بفرستید کپی برابر اصل مدرک هم کافیه من هم همین مشکل رو دارم شما وقتی مدارکت رو ترجمه کردی به دارالترجمه بکید روی کپی مدرکتون به ترجمش منگنه شد مهر برابر اصل بزنند مال منو دارالترجمه یادشون رفته بود مهر برار اصل بزنند وقتی مدارکم را پست کردم بعدش دانشگاه بهم گفت اصل مدرک فارسی یا کپی برابر اصلش رو هم برامون بفرست با بچه های آلبرتایی دیگه که صحبت کردم گفتن همین مهر برابر اصل هم رو کپی مدرک در کنار ترجمه اش کفایت می کنه.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

نقل قول نوشته اصلی توسط snshirazi نمایش پست ها
    لازم نیست اصل مدرک رو براشون بفرستید کپی برابر اصل مدرک هم کافیه من هم همین مشکل رو دارم شما وقتی مدارکت رو ترجمه کردی به دارالترجمه بکید روی کپی مدرکتون به ترجمش منگنه شد مهر برابر اصل بزنند مال منو دارالترجمه یادشون رفته بود مهر برار اصل بزنند وقتی مدارکم را پست کردم بعدش دانشگاه بهم گفت اصل مدرک فارسی یا کپی برابر اصلش رو هم برامون بفرست با بچه های آلبرتایی دیگه که صحبت کردم گفتن همین مهر برابر اصل هم رو کپی مدرک در کنار ترجمه اش کفایت می کنه.
    ممنون از پاسختون، خب این برای مدارک لیسانس و فوقم کمکم میکنه ولی دانشگاه دکتریم فقط ریز نمرات غیر رسمی بهم میده که اونم یه مهر کوچولو فقط میخوره روش اونم آن آفیشیال! جوری که خانم منشی FGSR میگه فقط یه فتوکپی به ما دادی اونو نمیدونم چیکارش کنم؟؟ ارزش ترجمه داره این ریز نمرات غیر رسمی؟
    پ.ن1: کاش اصلا نمیگفتم دانشجوی دکتری ام ها، غیر دردسر هیچ امتیازی نداشت برام، با هرکیم صحبت میکنم باید یه ساعت خالی ببندم براش چرا میخام اینجارو ول کنم! (تجربه بشه براتون!) اینم از وضعیت مدرک
    پ.ن2: متن پاسخ خانم منشی رو اینجا میذارم براتون شاید برای آیندگان مفید شد (سوال کرده بودم منی که میخام دکتری رو ول کنم چه مدرکی میخاید ازم آخه و اینکه درخواست کرده بودم اگه میشه ددلاینو بندازن عقب تا شروع ترم مدارکو دستی ببرم تحویل بدم)
    Dear *,

The transcript we received in your original language (persian) was a photocopy, that is why we have requested to see the ORIGINAL, not the completed transcript as we understand you are abandoning your PhD. See below:

- Receipt of your original language PhD mark sheet/transcript , or an attested true copy, in a sealed and endorsed envelope directly from the * (name of the University);

A certified and literal English translation of the above documents directly from the institution, or an official translator, in a sealed and endorsed envelope.

Also you have until July 2014 to submit these documents as stated on your letter.

Best Regards,

نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    سلام. مبارکه.
    توی نامه، فاند هم مشخص شده؟
    سلام، مرسی
    نه فاندو دانشکده تعیین میکنه، توی نامه هم تاکید کرده که هرنوعش با دپارتمانه و از خود دپارتمان سوال کنید.