نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
بالاخره جواب پری اپلیکیشن اومد...دارم فرم آنلاین رو پر میکنم چند تا سوال دارم خواهشا راهنمایی بفرمایین

در بخشی که طریقه آشنایی با دانشگاه رو پرسیده منظورش از سوال زیر چیه؟
Did you speak with a U of A representative at a recruitment fair? If so, at what institution or fair?

در بخش funding گفته اگر خودتون فاندی دارید اعلام کنید...من که هیچی ندارم باید اون قسمت رو خالی بذارم...تاریخ شروع و پایان داده و نوع فاند و مبلغ رو خواسته؟
بالای همون صفحه هم جمله زیر رو نوشته...برای فاندهای آلبرتا از هر نوع TA یا RA و گرانت من باید فرم جداگانه ای پر کنم؟؟
Consideration for U of A assistantship funding is separate from this application. You may need to complete an assistantship application for the department.

سوال آخر، در مورد توصیه نامه هم استاد فایل PDF رو پر میکنه ، پرینت کرده در پاکت میذاره ، امضا میکنه و همراه مدارک میفرستیم؟؟
ممنون
قسمت اول رو نمی دونم. شما بگید از طریق دوستان و سایت دانشگاه آشنا شدم.
در مورد فاندینگ، شما که هیچی ندارید خالی بزارید. هر جا هم نمی تونستید خالی بزارید N/A بنویسید. اینو باید از دیپارتمانتون بپرسید که واسه فاندتون فرم خاصی رو باید پر کنید یا نه. ما که چیزی پر نکردیم.
در مورد سوال سوم، آره. یه فرمت خاصی دارن که فکر کنم تو مراحل آنلاین اپلیکشین این فایل رو می شد پیدا کرد. اگرم نشد تو گوگل راحت پیدا می شه. من مال پارسال رو دارم اگر پیدا نکردید بگید بفرستم واستون.
من اطلاعات مربوط به خودم و استادم رو با کامپیوتر پر کردم، ازش پرینت گرفتم و دادم استادم قسمت های محرمانشو با خودکار پر کرد، پرینت گرفت و گذاشت تو پاکت بهم تحویل داد.
البته توصیه نامه آنلاین هم قبول می ک