صفحه 1 از 170 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام
    من فرم اولیه دانشگاه آلبرتا رو پر کردم. آیا باید صبر کنم تا جواب بدن بعد مدارک رو بفرستم؟
    اگه دیر جواب بدن و deadline بگذره چی؟
    لطفا اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین

در این موضوع لطفا کلیه سوالاتی که درباره دانشگاه Alberta کانادا هست رو مطرح کنید و از مطرح کردن سوال درباره دانشگاه های دیگر کانادا خودداری کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا باید منتظر جواب دانشگاه alberta ماند؟

alberta نوشته که نهایتا دو روزه جواب میده.
    برای اینکه هم مطمئن بشی که GAPS تغییرات رو اعمال کرده می تونی بعد از 3 ساعت دوباره بری ببینی که اعمال شده یا نه.

من هم دارم alberta اقدام می کنم اما چیزی در مورد فرم اولیه نشنیده بودم.. یعنی برای submit این فرم app fee رو پرداخت نمی کنید و بعد از تایید اولیه حالا فرم اصلی دیگه ای پر می شه؟؟
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

برای یلدا:
    بله. اگه دارین برای پاییز اقدام می کنین هرچه زودتر این فرم رو پر کنین.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    فرم اولیه چیه؟ دپارتمانی که من می خوام aaply کنم اول آنلاین ثبت نام کنم بعد مدارک بفرستم! فقط!

Junior Member

من یک ماهه این فرمو پر کردم ولی جواب نگرفتم؛ تازگیها هم به جای اکتیو شده آرشیو، منظورشون اینه که دیگه بیش از این

مزاحم ما نشو، آره؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Np

من یک ماهه این فرمو پر کردم ولی جواب نگرفتم؛ تازگیها هم به جای اکتیو شده آرشیو، منظورشون اینه که دیگه بیش از این

مزاحم ما نشو، آره؟
    یکی از بچه ها میگفت باید این فرم رو پر کنی اگه جواب دادن و بهت ok دادن باید مدارک رو بفرستی در غیر اینصورت یعنی شانسی نداری.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

یه توضیح خیلی مهم که متاسفانه در سیستم GAPS در محل نامناسبی قرار گرفته رو یادآوری می کنم:
    بعد از به روز کردن اطلاعات حتماً LOGOUT کنید. اگر معمولی پنجره رو ببندید و logout نکنید اونها متوجه update شدن اطلاعات شما نمی شن تا بررسی کنن و به شما اعلام کنن که فرمهای اصلی رو پر کنید!

من خودم در جند نوبت فرمها رو پر کردم. تقریباً هر بار هم یک email دریافت کردم. دفعات اول که هنوز اطلاعاتم ناقص بود می گفت که کامل کن. یک بار که کامل کردم با وجود اینکه کامل کامل نشده بود هنوز email اومد که برو فرمهای اصلی رو پر کن. بعداً با وجود اینکه فرمهای GAPS رو 100% پر کردم دیگه email نیومد.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Virginia Tech

سلام

من در مورد همه دپارتمان های آلبرتا مطمئن نیستم ولی به احتمال زیاد باید به همین منوال که من تجربه کردم باشه:
    1- دانشگاه درخواست می کنه که preliminary application رایگان توسط متقاظی ها پر بشه و در صورت تایید formal application ارسال بشه!
    2- به گفته سایت دانشگاه حدود 4 تا 6 هفته بعد از پر کردن فرم مذکور دپارتمان بررسی می کنه و نتیجه با Email به متقاضی اعلام می شه! (البته در Email تایید ارسال من زمان عادی لازم رو 2 تا 4 هفته اعلام کرده بود!!! )
    3- فکر می کنم اگه با استادی مکاتبه داشتید حتما باید این موضوع رو تو محل مربوط ذکر کنین یا تو اون eesay آخر به این موضوع اشاره کنید. من هفته اول ژانویه این کارو انجام دادم و 3 روز طول کشید تا تایید کنن (البته با یه استاد هم مکاتبه داشتم). البته هر چی جلوتر می ریم به دلیل نزدیک شدن به deadline ها و شلوغ شدن سرشون، دانشگاه ها حرکتهایی بروز میدن که آذم نسبت به وطن خوش بین میشه
    4- من فکر می کنم باید پیگیر شد چون reject نکردن که...
    5- اگه confirmation Email برای submit شدن preliminary application دربافت نکردید به نظر من به submit شدن application هم می شه شک کرد
    An ounce of action is worth a ton of theory
    Friedrich Engels

من میگم بعد یکی دو هفته ایمیل بزنید بپرسید. UBC میگفت 1 ماه طول داره اما من بعد 1 هفته ایمیل زدم جواب داد app اصلی رو پر کن بده بیاد.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد