صفحه 137 از 182 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

ApplyAbroad Guardian

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab1789 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من ميخواستم براي دانشگا ههاي البرتا اقدام كنم حالا براي كالگري يا خود البرتا
    شرايطم هم به صورت زير است:

سال پيش تو دانشگاه كالگري با يه استاد حرف زدم گفت معدلت پايينه البته اون موقع مقاله هم نداشتم اصلا.
    ميخوام بدونم شانسي براي داشنگاه هاي البرتا يا كالگري دارم يا خير؟
    هر دانشگاهی یک سری minimum requirements داره برای کسانی که اپلای میکنن که معدل هم یکی از اونهاست. برای دکتری هم معمولا این مینیمم بالاتره (از ارشد) و متاسفانه معدل شما برای دکتری پائینه (برای آلبرتا معمولا GPA بالاتر از 3.7 می خوان که البته به دپارتمان مورد نظر هم بستگی داره). این شرایط رو در بخش admission دپارتمان مربوطه در دانشگاه می تونید چک کنید.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

سلام دوستان. من می خوام برای آلبرتا اقدام کنم، توی سایتش نوشته Potential applicants are strongly advised to seek admission in September.
    حالا می خوام بدونم شانس پذیرش برای jan خیلی کمه؟ و آیا به صلاحه یک ترم به خاطر همین توصیشون عقب بندازم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhiabany1388 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من می خوام برای آلبرتا اقدام کنم، توی سایتش نوشته Potential applicants are strongly advised to seek admission in September.
    حالا می خوام بدونم شانس پذیرش برای jan خیلی کمه؟ و آیا به صلاحه یک ترم به خاطر همین توصیشون عقب بندازم؟
    For some departments, there is no admission for Spring semesters.
    The whole point about Fall semester is usually financial issues, that most of the funds will be available at that iem. If you have professor that encourage you to apply, or you can easily support yourself, you can contact prospective supervisors and apply.
    Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

دوستان سلام
    من پذیرش اولیه آلبرتا رو گرفتم واسه زمستون ولی یک مشکلی دارم اینه که من سربازی بودم نتونستم امتحان زبان بدم قبل پرکردن فرم اولیه با یک استاد هم صحبت کرده بودم وامتحان زبانی که ددلاینو رد نکنه شنبه 21 تیره الانم هرچی بهشون اصرار میکنم اپلای کنم بدون نمره زبان اونو بعد ددلاین میفرستم میگن نمیشه به اون استاده زنگ زدم من من کرد آخرش گفت نمیتونم قولی بدم برای جذبت الان رفتم ets ثبت نام کنم 230 باید بدم تازه آمادگی کاملم ندارم دوستان نظرتون چیه این 230 بدم پس فردا که آماده نیستم امتحانه بدم و اپلای کنم یا بیخیال شم بزارم برای پاییز سال بعد؟ترا خدا یکی راهنمائی کنه

Junior Member

سلام به نظرتون با این رزومه شانسی برای فاند از آلبرتا دارم؟

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی و ارشد دانشگاه تهران
    2. معدل: کارشناسی 15 و ارشد 16.7
    3. رشته: مهندسی شیمی
    4. نمره زبان: 95 تافل
    5.نمره GRE یا GMAT و ....
    6. تعداد مقاله و نوع: یک ISI با ایمپکت 2.8
    7. شرایط خاص: یک سال سابقه کار مرتبط در قسمت R&D-سه بار TA-چهار ریکوم قوی از استاده

نقل قول نوشته اصلی توسط yasalberta نمایش پست ها
    سلام به نظرتون با این رزومه شانسی برای فاند از آلبرتا دارم؟

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی و ارشد دانشگاه تهران
    2. معدل: کارشناسی 15 و ارشد 16.7
    3. رشته: مهندسی شیمی
    4. نمره زبان: 95 تافل
    5.نمره GRE یا GMAT و ....
    6. تعداد مقاله و نوع: یک ISI با ایمپکت 2.8
    7. شرایط خاص: یک سال سابقه کار مرتبط در قسمت R&D-سه بار TA-چهار ریکوم قوی از استاده
    دوست عزیز با اساتید تماس بگیرید. کلا دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه آلبرتا از دگر دپارتمان ها بسیار بیشتر دانشجوی ایرانی پذیرش میکند. ولی از سال گذشته تعداد پذیرش به علت کم کردن بودجه کمتر شده. در هر صورت با استاد یا استاد هایی که مد نظر دارید تماس بگیرید و رزومه خود را برای آنها بفرستید. اگر استادی شما را بخواهد تمام است.
    The things you own end up owning you

Junior Member

بچه ها تو قسمت ادمیشن دانشگاه آلبرتا واسه ارشد و دکتری به ترتیب مینیمم معدل های 3 و 3.3 تعیین کرده.
    این یعنی چی؟
    یعنی واسه اپلای برای مقطع دکتری معدل ارشدت باید 3.3 باشه؟ و شرطی روی معدل کارشناسی نیست؟
    واسه ارشدم شرط معدل کارشناسی 3 هست؟
    متنش رو هم پیست میکنم. البته خودشون اشاره کردن به 2 سال آخر ولی خواستم مطمئن شم
    Admission Requirements

All applicants must hold a baccalaureate degree from the University of Alberta (or its academic equivalent from an academic institution recognized by the U of A) with an average GPA of 3.0 (or its equivalent) in the last two years of study. Since grading systems vary greatly from institution to institution, the U of A examines the content of courses completed elsewhere to establish equivalencies.All Applicants:MSc Program: A minimum admission grade point average of 3.0 on most 4-point grading systems, or a B on most letter grading systems.
    PhD Program: A minimum admission grade point average of 3.3 on most 4-point grading systems, or a B+ on most letter grading systems.
    International Applicants: A minimum admission grade point average varies by country. See minimum academic requirements from other countries.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط noushin_n نمایش پست ها
    بچه ها تو قسمت ادمیشن دانشگاه آلبرتا واسه ارشد و دکتری به ترتیب مینیمم معدل های 3 و 3.3 تعیین کرده.
    این یعنی چی؟
    یعنی واسه اپلای برای مقطع دکتری معدل ارشدت باید 3.3 باشه؟ و شرطی روی معدل کارشناسی نیست؟
    واسه ارشدم شرط معدل کارشناسی 3 هست؟
    متنش رو هم پیست میکنم. البته خودشون اشاره کردن به 2 سال آخر ولی خواستم مطمئن شم
    Admission Requirements

All applicants must hold a baccalaureate degree from the University of Alberta (or its academic equivalent from an academic institution recognized by the U of A) with an average GPA of 3.0 (or its equivalent) in the last two years of study. Since grading systems vary greatly from institution to institution, the U of A examines the content of courses completed elsewhere to establish equivalencies.All Applicants:MSc Program: A minimum admission grade point average of 3.0 on most 4-point grading systems, or a B on most letter grading systems.
    PhD Program: A minimum admission grade point average of 3.3 on most 4-point grading systems, or a B+ on most letter grading systems.
    International Applicants: A minimum admission grade point average varies by country. See minimum academic requirements from other countries.
    As I know, both refer to your undergrad GPA (last two years). It should be 3 is you are applying for master and 3.3 if you are applying for PhD program.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    As I know, both refer to your undergrad GPA (last two years). It should be 3 is you are applying for master and 3.3 if you are applying for PhD program.

Good Luck
    ممنونم. ولی یه کمی غیر منطقی به نظر نمیرسه؟ یعنی اگه معدل مینیمم شون رو در کارشناسی نیاری کلا باید آلبرتا رو ببوسی بذاری کنار! البته من اطلاع ندارم ولی به نظر می رسه که این تفاوت 3 و 3.3 هم واسه این باشه که بخوان واسه هر مقطع 2 سال آخر مقاطع قبلی رو حساب کنن نه صرفا 2سال آخر کارشناسی.
    به هر حال باز ممنوم میشم هر کی اطلاعی داره نظر بده. ضمن اینکه خودم قصد دارم از ادمیشن آفیس بپرسم. اگه جواب دادن حتما اینجا مینویسم

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

سلام دوستان
    کسانی که برای فال 2015 این دانشگاه اقدام میکنن مقطع ارشد لطفا به من پیام خصوصی بدن
    ممنون