صفحه 164 از 182 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام دوستان
    ددلاین آلبرتا واسه مهندسی عمران داخل سایت زده بود 30 آپریل، کسی میدونه که اگه بخواهیم فول فاند بگیریم هم ددلاینش همینه یا باید زودتر اقدام کرد.
    چند بار به مسئولش ایمیل زدم جواب نداد.
    ممنون میشم کمکم کنید...

با عرض سلام
    دوستان من این جواب رو از استاد گرفتم

Thank you for your interest in joining my research group. My current project on flowing boiling is near the end and I plan to submit application for renewal next year. If I get funding to continue to support this project, I will consider you.

رزومه من بدین شکله

ارشد مکایک
    مدل ها ۱۴.۲ و ۱۶.۲
    دو مقاله چاپ شده ISI
    دو مقاله کنفرانس بین المللی
    ایلتس ۷
    GRE308
    شرایطم به پذیزش میخوره؟

سلام,با معدله 14 هه مهندسیه برق مخابرات میشه پذیرش گرفت فوق رو واسه یه رشته ی دیگه مثلا مهندسی کامپیوتر اینجا؟

Junior Member

سلام، آیا با ریزنمراتی که خودمون ترجمه کردیم و حتی مهر مترجم هم نداره می‌تونیم برای آلبرتا اپلای کنیم؟

Junior Member

بهتون توصیه میکنم که یک بار روند اپلای کردن برای آلبرتا رو مرور کنید.
    به طور خلاصه میشه گفت که آلبرتا بر خلاف جاهای دیگه دو مرحله داره اپلیکیشنش: مرحله اول که تو اون شما یه سری اطلاعات کلی و جزئی رو میدید و یک یا چند استاد به زمینه کاری شما علاقه مند میشن و با تائید اونها از شما خواسته میشه که مدارک تحصیلی و غیره رو براشون ارسال کنید تا بیشتر بررسی کنن. اگه این مرحله دوم هم اوکی شد پذیرش شما صورت گرفته.
    معمولا بچه ها برای اینکه تو فاز اول اپلیکیشن زودتر برن جلو قبلش استادی رو پیدا میکنن و بعد از اوکی دادن اون وارد اپلیکیشن میشن.
    حالا در مورد ریز نمرات یا اصل مدرک فارق التحصیلی باید بگم که بعضی دپارتمان ها سخگیرترن. من خودم موقع ارسال مدارک تو فاز دوم اپلیکیشن مدارکی ارشادم اصل و ترجمه رسمیش آماده نبود. ایمیل زدم و اونا راضی شدن که واسه ارشد همون چیزائی که دارم رو بفرستماما واسه کارشناسی کوتاه نیومدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط canada1 نمایش پست ها
    سلام، آیا با ریزنمراتی که خودمون ترجمه کردیم و حتی مهر مترجم هم نداره می‌تونیم برای آلبرتا اپلای کنیم؟

Junior Member

سلام،
    خوب همونطور که میدونید اپلای کردن واسه دانشگاه آلبرتا دو مرحله هست. مرحله اولیه و مرحله نهائی که تصمیم گیری اصلی تو مرحله نهائی هست. این تاریخ هائی که میبینید تاریخ هائی هست که باید تا اون موقع شما مدارکتون به دستشون رسیده باشه. به عنوان نمونه خود من بعد از اینکه اپلیکیشن اولیه رو رد کردم و اوکی شد باید مدارک رو به صورت هارد کپی پست میکردم. نمیدونم چقدر دقیقا طول بکشه که مدارک برسه دسته دانشگاه اما اون زمان یادمه من از شیراز با تی ان تی که فرستادم کمتر از یه هفته شد که رسید. پس با این تفاسیر اگه کماکان دپارتمان از شما هارد کپی بخواد این زمان پست رو هم مد نظر داشته باشین.

این تاریخ ها زیاد به گرفتن یا نگرفتن فاند ربطی ندارند. اون بیشتر بستگی به استاد داره. این تاریخ ها بیشتر برای تنظیم پروسه اداری هست. مطمئن نیستم به اونی که مسولش هست ایمیل زدین یا نه اما خوب Nona تو دانشکده عمران، نفت، معدن معمولا جوابگو هست تو این زمینه ها که ایمیلش اینه:
    Nona McDonagh
    nona@ece.ualberta.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط tahmine_ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ددلاین آلبرتا واسه مهندسی عمران داخل سایت زده بود 30 آپریل، کسی میدونه که اگه بخواهیم فول فاند بگیریم هم ددلاینش همینه یا باید زودتر اقدام کرد.
    چند بار به مسئولش ایمیل زدم جواب نداد.
    ممنون میشم کمکم کنید...

سلام دوستان
    برای دپارتمانی که من قصد اپلای رو دارم شرط نمره ی تافل چقدر اهمیت داره. دانشکده مینیمم نمره رو برای تافل گذاشته 100.
    من هنوز امتحان ندادم. حدود 20 روز دیگه امتحانم هست. از استاد هم جواب خوبی گرفتم ولی خیلی نگرانم برای نمره ی تافل رد بشم توی ادمیشن.
    فکر میکنم نمرم حدود 90 یا یه ذر ه حتی بیشتر بشه ولی 100 رو نمیدونم.
    و سوال دوم اینکه اپلیکیشن فی رو چطور باید پرداخت کنم؟

با سلام
    من میخواستم برای دکترای مهندسی شیمی آلبرتا اپلای کنم. مشکلم اینه هست که مدرکام هنوز آزاد نشده. تو سایت دانشگاه نوشته باید موقع اپلای ریز نمرات رو بفرستیم. سوالم اینه که با این شرایط چهطور تو سایتش ثبت نام کنم؟ یعنی باید الان مدرکام رو بخرم؟؟؟؟؟
    با تشکر فراوان

سلام دوستان

رد کرده مرحله پری اپلکیشن و تایید شدن چقدر طول میکشه حدودا ؟ من یه دو هفته ای هست که مدارکم رو سابمیت کردم ولی هنوز اتفاق خاصی نیفتاده

ممنون

دوستان با توجه به اینکه ددلان این دانشگاه تو جولای (فک کنم) هست به نظر تون کی واسه پاییز اپلی کنیم بهتره ؟ (مدارک من آماده هست)
    ممنون