نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
دوست عزیز یعنی تو فرم pre-application نباید به استادی اشاره کرد؟؟ در کل تو این فرم چه اطلاعاتی خواسته میشه؟
پس من منتظر بشم تا بعد از فرستادن اون ایمیل از دانشگاه دنبال استاد بگردم؟ اون وقت اول به همین استاد ایمیل بزنم بعد به بقیه؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
ممکنه دپارتمانهی گوناگون سیاستهای مختلفی داشته باشن واسه همین من مایل هستم در مورد پروسه پذیرش خودم توضیح بدم:
در ابتدا با استادی که زمینه کاریش مشابه من بود و اعلام نیاز کرده بود واسه گرفتن دانشجوی ارشد و دکترا تماس گرفتم و CV خودمو واسش ایمیل کردم2- یه قرار مصاحبه از طریق SKYP گذاشتیم و با من صحبت کرد و چند روز بعدش به من OK داد 3- تمامی مدارک لازم واسه Apply پر کردم و اسم استادی رو هم که پیدا کرده بودم به عنوان سوپروایزرم معرفی کردم( اینجوری یه نکته مثبت داره زیرا وقتی کمیته ای که پرونده شما رو بررسی میکنه و میبینه که شما خودتون تونستید یه سوپروایز پیدا کنید و اونم قراره که شما رو به عنوان research assistance استخدام کنه میفهمه که شرایطتون حتما خوب بوده که تونستید این Position رو کسب کنید) 4- در صورتی که شما شرایطی رو که دپارتمان اعلام کرده باشه رو داشتید بهتون OK میدن 5-در آخرین مرحله پروندتونو میفرستن تحصیلات تکمیلی واسه یه بررسی کلی و در اینجا معمولا تحصیلات تکمیلی نظر دپارتمتنو قبول میکنه و بهتون OK میده( مگر اینکنه یه اشکالی تو پروندتون بوده باشه که احتمالش کمه)