صفحه 179 از 182 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام
    من می خواستم برای ارشد برق مخابرات آلبرتا اپلای کنم با استاد هم صحبت کردم و موافقت کرده و گفت که از طریق سایت دانشگاه اپلای کنم حال که سایت دانشگاه رو چک می کنم برای ددلاین توی سایت دانشگاه یه تاریخ زده و در سایت دانشکده یه تاریخ دیگه ، از دوستان درخواست دارم در این مورد من رو راهنمایی کنند.
    چیزی که به نظر خوردم اومد اینه که ماه مارس برای اقدام از طریق اینترنت باش و ماه می برای ارسال مدارک !

http://www.ece.engineering.ualberta....Deadlines.aspx

https://www.ualberta.ca/admissions/i...-and-deadlines

Junior Member

درود دوستان،

برای آپلود کردن کارنامه نوشته که Include both sides of all pages. حالا من کارنامه‌ ارشدم کلا یه صفحه داره (پشتش سفیده)، الان چیکار کنم به نظرتون؟ اون پشت سفیدم بفرستم؟

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka86 نمایش پست ها
    درود دوستان،

برای آپلود کردن کارنامه نوشته که Include both sides of all pages. حالا من کارنامه‌ ارشدم کلا یه صفحه داره (پشتش سفیده)، الان چیکار کنم به نظرتون؟ اون پشت سفیدم بفرستم؟

با تشکر
    I would say scan both sides only if there is a stamp mark

سلام
    من برای دکتری آلبرتا اپلای کردم. می خواستم ببینم علاوه بر فاند RA یا TA که از استاد می تونم بگیرم آیا منابع مالی دیگری مثل Award یا Scholarship هم می تونم همراه با اپلایم اقدام کنم؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

سلام بچه ها کسی برای دکترا از آلبرتا جوابی گرفته؟ من نمی دونم دقیقا معمولا کی اعلام می شه دکتراهاش...
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

من لااقل یک ماه پیش اپلیکیشنم رو برای مستر سابمیت کردم اینجا، هنوز تو مدارکم همه چی خورده pending. بعد از اون طرف توی پرتال قسمتِ required actions خورده سه تا اکشن هست که نیازمند توجه من هست، ولی نه میشه روش کلیک کرد ( یعنی لینک باشه به جایی) نه توضیحی داده چه اکشن هایی هستن. مدارکم ارسال شده، ریکام هامم رسیده. بهشون ایمیل میزنم، مسیج میدم، هیچی به هیچی. یه جوابِ تمپلیت میفرستن که اپلیکیشن شما هنوز بررسی نشده، برو تو اون صفحه fgsr یا همچه چیزی چک کن ببین چی جا مونده. ولی وقتی وارد اونجا میشم هم to do list خالیه فقط زیرش خورده اپلیکیشن استتوس در حال بررسی.
    الان این حالت طبیعیه؟ چون یکی از دوستام جوابش برای مستر اومده، یکی دیگه هم لااقل سه هفته ست که از حالتِ Pending در اومده.

Junior Member LoveOfPHYSICS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gravity

سلام دوستان

من به نا به درخواست یکی از اساتید آلبرتا در پاسخ به ایمیل من با ایشون مصاحبه کردم و در پایان مصاحبه گفتن علاقه دارن که من رو به عنوان دانشجوی خودشون به کمیته پذیرش معرفی کنن (خودشون هم عضو هستن) و در اخر هم گفتن اگه بعدا هر سوالی داشتی از من بپرس. به نظرتون چقدر کارم جلو رفته؟ ممکنه کمیته پذیرش نظر استاد رو رد بکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    من لااقل یک ماه پیش اپلیکیشنم رو برای مستر سابمیت کردم اینجا، هنوز تو مدارکم همه چی خورده pending. بعد از اون طرف توی پرتال قسمتِ required actions خورده سه تا اکشن هست که نیازمند توجه من هست، ولی نه میشه روش کلیک کرد ( یعنی لینک باشه به جایی) نه توضیحی داده چه اکشن هایی هستن. مدارکم ارسال شده، ریکام هامم رسیده. بهشون ایمیل میزنم، مسیج میدم، هیچی به هیچی. یه جوابِ تمپلیت میفرستن که اپلیکیشن شما هنوز بررسی نشده، برو تو اون صفحه fgsr یا همچه چیزی چک کن ببین چی جا مونده. ولی وقتی وارد اونجا میشم هم to do list خالیه فقط زیرش خورده اپلیکیشن استتوس در حال بررسی.
    الان این حالت طبیعیه؟ چون یکی از دوستام جوابش برای مستر اومده، یکی دیگه هم لااقل سه هفته ست که از حالتِ Pending در اومده.
    جت اطلاع آیندگان: ظاهرا اینجا هم همه چی طول می کشه که «بخوابه تو حساب» ) امروز بالاخره همه چی از حالت pending در اومد رفت رو complete و اون required action ها هم حذف شدن.
    از وقتی آخرین ریکام رسید، دو هفته طول کشید تا آپدیت شه.

سلام دوستان
    یه سوالی که دارم اینه که ایا میشه بدون جی مت اپلای کرد واسه دانشگاه البرتا . من میخام mba بخونم تو کانادا . ایا امکان داره کلا بدون جی مت سابمیت کرد( واسه دانشگاه هاییی که جی مت لازم هست ) ؟ ممنون میشم اگر کسی در مورد این موضوع میدونه راهنمایی کنه ....
    این رو هم بگم که سابقه کاری خوبی دارم در رابطه با رشته

Junior Member

Special Instructions Special instructions for applicants to the Fall 2017 term and later only:

1. References may be academic or work. The online application system requests 2 work references and 1 academic reference. This is a guideline only; any combination of work and academic references will be accepted.
    2. In preparation for the online application, applicants must combine the following supporting documents into a single pdf file:
      1. Curriculum vitae or resumé
      2. Research Interest form and the accompanying one page document.

دوستان کسی میدونه این academic reference چی هست؟