صفحه 101 از 182 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط baharlife70 نمایش پست ها
    سلام، برای منم ایمیلی که نشون بده مدارک رسیده نیومده ولی‌ تو برسی آنلاین نوشته که مدارک رسیده
    دوست عزیز شما هم دپارتمان شیمی هستید؟منظورتون از بررسی انلاین کدوم قسمته؟ممنون میشم بگیدمن به منشی دپارتمان ایمیل زدم و منتظر جوابشم. با اینکه 5 روز از تموم شدن تعطیلات میگذره.. هنوز هیچ جوابی نگرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما هم دپارتمان شیمی هستید؟منظورتون از بررسی انلاین کدوم قسمته؟ممنون میشم بگیدمن به منشی دپارتمان ایمیل زدم و منتظر جوابشم. با اینکه 5 روز از تموم شدن تعطیلات میگذره.. هنوز هیچ جوابی نگرفتم
    من دپارتمان کامپیوتر هستم و تو دپارتمنت الکترونیک and کامپیوتر یه لینکی‌ بود که نشون میداد مثلا ریز نمرتتون رسیده یا نه و میتونستید track کنید.

Junior Member

من تو سایت آلبرتا دیدم نوشته حتما قبل اپلای باید سوپروایزر انتخاب کنید و باهاش هماهنگ کنید. من الان همه مدارک ام آمادس ولی هیچ کدوم از استادا جواب میلمو نمیدن! چیکار باید بکنم؟ مدارک ام رو نفرستم؟ یا این پیدا کردن سوپروایزر اجباری نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ziarrdan نمایش پست ها
    من تو سایت آلبرتا دیدم نوشته حتما قبل اپلای باید سوپروایزر انتخاب کنید و باهاش هماهنگ کنید. من الان همه مدارک ام آمادس ولی هیچ کدوم از استادا جواب میلمو نمیدن! چیکار باید بکنم؟ مدارک ام رو نفرستم؟ یا این پیدا کردن سوپروایزر اجباری نیست؟
    سلام، فکر نمیکنم اجباری باشه ، ولی‌ شانس پذیرش خیلی‌ بالا میره و ممکن زود رجکت کنن، وقتی‌ نوشتن براشون حتما مهم،

Junior Member

ممنون برای جوابتون. ولی آخه این که خیلی عجیبه! من به 4 تا استاد میل زدم جواب ندادن! چی کار کنم؟ Manitoba و Concordia هم همین طوره!

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ziarrdan نمایش پست ها
    من هم یه استاد پیدا کردم آلبرتا زمینه کاریش با من یکی بود به فاصله 3 تا ایمیل فرستادم اصلن جواب نداد منم اصلن اپلای نکردم. کانادا در اکثر مواقع باید حمایت استاد رو داشته باشید.

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستان من الان ده روزه منتظر جواب پری اپلیکیشن آلبرتا هستم... یه 100 دلار کنار گذاشتم... واسه اپلیکیشن فی...بین دو دانشگاه موندم...آلبرتا و مانیتوبا ... اگر آلبرتا همینطوری کشش بده میترسم به ددلاین اون یکی نرسم ...از این مونده و از اون رونده بشم... اگر ریجکت کنن ایمیل میدن دیگه؟؟
    آخه من حتی جواب تایید دریافت مدارک با ایمیل دو هم نگرفتم... دوبار مدارک رو فرستادم... 24 دسامبر و اول ژانویه...گفتم شاید نرسیده باشه... دو بار هم به منشی دانشکده ایمیل زدم...انگار نه انگار...لطفا یکی راهنماییم کنه...

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوستان من الان ده روزه منتظر جواب پری اپلیکیشن آلبرتا هستم... یه 100 دلار کنار گذاشتم... واسه اپلیکیشن فی...بین دو دانشگاه موندم...آلبرتا و مانیتوبا ... اگر آلبرتا همینطوری کشش بده میترسم به ددلاین اون یکی نرسم ...از این مونده و از اون رونده بشم... اگر ریجکت کنن ایمیل میدن دیگه؟؟
    آخه من حتی جواب تایید دریافت مدارک با ایمیل دو هم نگرفتم... دوبار مدارک رو فرستادم... 24 دسامبر و اول ژانویه...گفتم شاید نرسیده باشه... دو بار هم به منشی دانشکده ایمیل زدم...انگار نه انگار...لطفا یکی راهنماییم کنه...
    می دونم 100 دلار مبلغ زیادی هست. اما اگر فکر می کنید در هر دو دانشگاه شانس دارید شک نکنید و جفتش رو اپلای کنید. فردا روزی شاید حسرتش رو بخورید که کاشکی 300 تومن داده بودم اون یکی رو اپلای کرده بودم.
    هرچند فکر کنم آلبرتا خیلی خیلی بالاتر از مانیتوبا ست.
    می تونید یه زنگ بزنید و با مسئولش صحبت کنید. (الان فصل شلوغیه. دیر جواب می دن. تلفن بهتره. هرچند به ازای هر سوال ساده 10 دقیقه هولد می شید!)
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

سلام دوستان
    کسی هست که در Bear Track Service دانشگاه آلبرتا ثبت نام کرده باشه؟ یعنی همون ایمیلی که بعد از اپلای و پرداخت پول ارسال می شه و ایمیلی از طرف دانشگاه برای ما ساخته می شه. من سر در نمی یارم از مراحلش پیچیده هست!!!
    کسی هست که مراحلش رو رفته باشه و به من کمک کنه؟ هزارجور قر و فر داره اصلا مثل دانشگاهای دیگه راحت نبود.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط snshirazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که در Bear Track Service دانشگاه آلبرتا ثبت نام کرده باشه؟ یعنی همون ایمیلی که بعد از اپلای و پرداخت پول ارسال می شه و ایمیلی از طرف دانشگاه برای ما ساخته می شه. من سر در نمی یارم از مراحلش پیچیده هست!!!
    کسی هست که مراحلش رو رفته باشه و به من کمک کنه؟ هزارجور قر و فر داره اصلا مثل دانشگاهای دیگه راحت نبود.
    اگر منظورتون دسترسی به اون ایمیل هستش از این لینک استفاده کنید
    https://weblogin.srv.ualberta.ca/
    و مراحل زیر را دنبال کنید.
    CCID & Password را وارد کنید.
    Go to my Alberta google apps (پایین صفحه)
    Sign in to University of Alberta
    Mail
    البته من خودمم تازه واردم. اگر کسی راه میانبری سراغ داره ممنون می شم اینجا بزاره.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .