صفحه 102 از 182 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوستان من الان ده روزه منتظر جواب پری اپلیکیشن آلبرتا هستم... یه 100 دلار کنار گذاشتم... واسه اپلیکیشن فی...بین دو دانشگاه موندم...آلبرتا و مانیتوبا ... اگر آلبرتا همینطوری کشش بده میترسم به ددلاین اون یکی نرسم ...از این مونده و از اون رونده بشم... اگر ریجکت کنن ایمیل میدن دیگه؟؟
    آخه من حتی جواب تایید دریافت مدارک با ایمیل دو هم نگرفتم... دوبار مدارک رو فرستادم... 24 دسامبر و اول ژانویه...گفتم شاید نرسیده باشه... دو بار هم به منشی دانشکده ایمیل زدم...انگار نه انگار...لطفا یکی راهنماییم کنه...
    نگران ریجکت شدن به این سرعت نباشید. کلا خیلی آروم پیش می ره کارشون و سرشون هم شلوغه واقعا... بقیه مراحل کارتون هم آروم پیش خواهد رفت و تا اون زمانی که برای منیتوبا لازم دارید احتمالش زیاده که هنوز نتیجه نگرفته باشید. اگه بتونید هر دو رو اپلای کنید مطمئن تره...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    اگر منظورتون دسترسی به اون ایمیل هستش از این لینک استفاده کنید
    https://weblogin.srv.ualberta.ca/
    و مراحل زیر را دنبال کنید.
    CCID & Password را وارد کنید.
    Go to my Alberta google apps (پایین صفحه)
    Sign in to University of Alberta
    Mail
    البته من خودمم تازه واردم. اگر کسی راه میانبری سراغ داره ممنون می شم اینجا بزاره.
    سلام

از تو خود صفه جیمیل می شه لاگین کرد. تو یوزر آی دی آدرس ایمیلتو بزن (یعنی آخرش @ualberta.ca داشته باشه) و پسورد رو خالی بذار. میبرتت تو یه صفحه مال دانشگاه، اونجا یوزرنیم و پسورد میزنی وارد میشی.

موفق باشی

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.hidaji نمایش پست ها
    سلام

از تو خود صفه جیمیل می شه لاگین کرد. تو یوزر آی دی آدرس ایمیلتو بزن (یعنی آخرش @ualberta.ca داشته باشه) و پسورد رو خالی بذار. میبرتت تو یه صفحه مال دانشگاه، اونجا یوزرنیم و پسورد میزنی وارد میشی.

موفق باشی
    خیلی ممنون از جواب دوستان
    مشکل من اینجاست که اول باید رفت و پسورد اولیه رو که دانشگاه برام ساخته رو عوض کرد اونجا یه صفحه نامه فدایت شوم نوشته که آخرش هم یه I agree and Disagree داره کلی توضیحات که باید یه سری فایل رو هم در مورد قوانین حقوقی بخونیم من موندم agree بزنم یا Disagree اگه agree بزنم گویا یه چیزایی از گوگل وصل می شه به این ایمیل و بعد اوضاع Google Apps و خلاصه چیزهایی که من ازش سر در نمی یارم، چه کنیم هنری هستیم و از اینترنت زیاد سر نمی یاریم!! Disagree هم رو که زدم باز یه صفحه با قوانین بدتر از اولی باز شد! حالا اگه شما این مراحل رو رفتید ممنون می شم منو راهنمای کنید.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

سلام دوستان
    بنده قصد دارم واسه دانشگاه البرتا اپلای کنم، البته نمیدونم که بتونم پذیرش یبگیرم یا نه ، اما چندتا سوال داشتم که ممنون میشم اگر بتونید راهنمایی کنید:

1- واسه البرتا باید حتما ترنسکریپت های ارسالی توی پاکت مهرو موم شده دانشگاه باشه؟ واسه مدرک ارشد میتونم توی پاکت مهر و موم شده بفرستم چون مرکز دانشگاه در دسترس اما مدرک لیسانسم از دانشگاه تبریز بود . یعنی واقعا واسه یه پاک باید دوباره پاشم برم تبریز؟ البته این هم خدمتتون عرض کنم که تمام مدارکم ترجمه رسمی شده (با مهرهای دادگستری و خارجه) و فقط همین قضیه پاکت مهرو موم مونده.

2- واسه زبان کپی برابر اصل قبول میکنه یا از خود سنتر باید بخوام که ارسال کنن.
    3- مبشه توصیه نامه ها رو اساتید از طریق ایمیل بفرستن یا حتما باید به صورت دستی باشه؟؟؟

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

من از یکی شنیدم باید توصیه نامه رو پرینت بگیریم و بدیم اساتید پر کنن...نمیشه تو همون فایل PDF پر کنن و بعد پرینت گرفته بشه، بذاریم تو پاکت و امضا کنن؟؟
    من میخوام مدارک رو کم کم آماده کنم...بلکه انشالله جواب پری اپلیکیشن بیاد...
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده قصد دارم واسه دانشگاه البرتا اپلای کنم، البته نمیدونم که بتونم پذیرش یبگیرم یا نه ، اما چندتا سوال داشتم که ممنون میشم اگر بتونید راهنمایی کنید:

1- واسه البرتا باید حتما ترنسکریپت های ارسالی توی پاکت مهرو موم شده دانشگاه باشه؟ واسه مدرک ارشد میتونم توی پاکت مهر و موم شده بفرستم چون مرکز دانشگاه در دسترس اما مدرک لیسانسم از دانشگاه تبریز بود . یعنی واقعا واسه یه پاک باید دوباره پاشم برم تبریز؟ البته این هم خدمتتون عرض کنم که تمام مدارکم ترجمه رسمی شده (با مهرهای دادگستری و خارجه) و فقط همین قضیه پاکت مهرو موم مونده.

2- واسه زبان کپی برابر اصل قبول میکنه یا از خود سنتر باید بخوام که ارسال کنن.
    3- مبشه توصیه نامه ها رو اساتید از طریق ایمیل بفرستن یا حتما باید به صورت دستی باشه؟؟؟
    سلام ، توصیه نامه هم استاد میتون از طریقه ایمیل بفرسته با امیل دانشگاهی، دربارهٔ ریز نمرات و مدرک، کافیه که برین از همونجا که ترجمه کرده بخواین که مدرک ترجمه شدتونو بذاره تو یه پاکت و روی پاکتو مهر و امضا کنه و چسب بزنه، همین کافیه،موفق باشید

رشته و دانشگاه
    Chemistry

بالاخره جواب پری اپلیکیشن اومد...دارم فرم آنلاین رو پر میکنم چند تا سوال دارم خواهشا راهنمایی بفرمایین

در بخشی که طریقه آشنایی با دانشگاه رو پرسیده منظورش از سوال زیر چیه؟
    Did you speak with a U of A representative at a recruitment fair? If so, at what institution or fair?

در بخش funding گفته اگر خودتون فاندی دارید اعلام کنید...من که هیچی ندارم باید اون قسمت رو خالی بذارم...تاریخ شروع و پایان داده و نوع فاند و مبلغ رو خواسته؟
    بالای همون صفحه هم جمله زیر رو نوشته...برای فاندهای آلبرتا از هر نوع TA یا RA و گرانت من باید فرم جداگانه ای پر کنم؟؟
    Consideration for U of A assistantship funding is separate from this application. You may need to complete an assistantship application for the department.

سوال آخر، در مورد توصیه نامه هم استاد فایل PDF رو پر میکنه ، پرینت کرده در پاکت میذاره ، امضا میکنه و همراه مدارک میفرستیم؟؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستان عزیز آلبرتایی.. بابا یه سر هم به تاپیک بزنید راه دور نمیره...شاید یکی نیازمند یاری سبزتون باشه!!
    این قسمت آخر چی میگه؟؟ من مدارکم تایید وزارت خارجه و دادگستری هست و تو پاکته دانشگاه مهر و موم شده...الان مشکلی پیش میاد؟؟
    ترجمه دانشنامه من با ریزنمرات یه پانچ شده و آخرش فتوکپی فارسی هم پانچه...منظور از فارسی همینه دیگه؟؟
    تو رو خدا یه نگاه به این تاپیک انداختید این سوالها و سوالات بالا رو بی جواب نذارین لطفا
    مرسی

Send, or arrange to have sent, two (2) original or certified by the originating university true copies of your academic record (transcript or mark sheets). Also please provide two (2) certified true copies of your degree certificate(s). Both sets of documents must be in English as well as the original language in which the courses were taught if not in English. The translated mark sheets must not have any information added or deleted. Please do not have other gov't agencies (other than Iran), lawyers, courts, current employers, or other institutions verify these documents, they will not be considered as valid.

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوستان عزیز آلبرتایی.. بابا یه سر هم به تاپیک بزنید راه دور نمیره...شاید یکی نیازمند یاری سبزتون باشه!!
    این قسمت آخر چی میگه؟؟ من مدارکم تایید وزارت خارجه و دادگستری هست و تو پاکته دانشگاه مهر و موم شده...الان مشکلی پیش میاد؟؟
    ترجمه دانشنامه من با ریزنمرات یه پانچ شده و آخرش فتوکپی فارسی هم پانچه...منظور از فارسی همینه دیگه؟؟
    تو رو خدا یه نگاه به این تاپیک انداختید این سوالها و سوالات بالا رو بی جواب نذارین لطفا
    مرسی

Send, or arrange to have sent, two (2) original or certified by the originating university true copies of your academic record (transcript or mark sheets). Also please provide two (2) certified true copies of your degree certificate(s). Both sets of documents must be in English as well as the original language in which the courses were taught if not in English. The translated mark sheets must not have any information added or deleted. Please do not have other gov't agencies (other than Iran), lawyers, courts, current employers, or other institutions verify these documents, they will not be considered as valid.
    فکر کنم منظورش این بوده که فقط مهر دادگستری و وزارت خارجه ایران رو قبول داره و مهر مترجم و وکیل و ... قابل قبول نیست.
    شما همین ترجمه های رسمی رو که تو پاکت مهر و موم دانشگاه دارید بفرستید، مشکلی پیش نمیاد.
    من ترجمه مدارکم رو ترجمه رسمی کردم ولی تو پاکت دانشگاه نزاشتم، پذیرش کاندیشنال بهم دادن.
    شخصا با مسئولش تو FGSR صحبت کردم گفتش که می تونید مدارک اصلیتون رو ارائه بدید تا کاندیشن پذیرشتون برداشته بشه. مدارک رو هم بعد از یک هفته می تونید پس بگیرید.
    نتیجه: شما همین مدارک رسمی رو بفرست، یا قبول می کنن یا پذیرش کاندیشنال بهتون می دن که وقتی اومدید اینجا می تونید درستش کنید.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    فکر کنم منظورش این بوده که فقط مهر دادگستری و وزارت خارجه ایران رو قبول داره و مهر مترجم و وکیل و ... قابل قبول نیست.
    شما همین ترجمه های رسمی رو که تو پاکت مهر و موم دانشگاه دارید بفرستید، مشکلی پیش نمیاد.
    من ترجمه مدارکم رو ترجمه رسمی کردم ولی تو پاکت دانشگاه نزاشتم، پذیرش کاندیشنال بهم دادن.
    شخصا با مسئولش تو FGSR صحبت کردم گفتش که می تونید مدارک اصلیتون رو ارائه بدید تا کاندیشن پذیرشتون برداشته بشه. مدارک رو هم بعد از یک هفته می تونید پس بگیرید.
    نتیجه: شما همین مدارک رسمی رو بفرست، یا قبول می کنن یا پذیرش کاندیشنال بهتون می دن که وقتی اومدید اینجا می تونید درستش کنید.
    خیلی خیلی ممنون امین عزیز...آقا تو رو خدا وقت کردین بیشتر به فروم سر بزنید...البته حقم دارید اونجا واقعا سرتون شلوغه.
    لطفا در مورد سوال قبل هم راهنمایی ام کنید...چون نمیدونستم چی بزنم هنوز اپلیکیشن آنلاینم رو سابمیت نکردم و پول رو ندادم
    بازم ممنون