صفحه 103 از 182 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    بالاخره جواب پری اپلیکیشن اومد...دارم فرم آنلاین رو پر میکنم چند تا سوال دارم خواهشا راهنمایی بفرمایین

در بخشی که طریقه آشنایی با دانشگاه رو پرسیده منظورش از سوال زیر چیه؟
    Did you speak with a U of A representative at a recruitment fair? If so, at what institution or fair?

در بخش funding گفته اگر خودتون فاندی دارید اعلام کنید...من که هیچی ندارم باید اون قسمت رو خالی بذارم...تاریخ شروع و پایان داده و نوع فاند و مبلغ رو خواسته؟
    بالای همون صفحه هم جمله زیر رو نوشته...برای فاندهای آلبرتا از هر نوع TA یا RA و گرانت من باید فرم جداگانه ای پر کنم؟؟
    Consideration for U of A assistantship funding is separate from this application. You may need to complete an assistantship application for the department.

سوال آخر، در مورد توصیه نامه هم استاد فایل PDF رو پر میکنه ، پرینت کرده در پاکت میذاره ، امضا میکنه و همراه مدارک میفرستیم؟؟
    ممنون
    قسمت اول رو نمی دونم. شما بگید از طریق دوستان و سایت دانشگاه آشنا شدم.
    در مورد فاندینگ، شما که هیچی ندارید خالی بزارید. هر جا هم نمی تونستید خالی بزارید N/A بنویسید. اینو باید از دیپارتمانتون بپرسید که واسه فاندتون فرم خاصی رو باید پر کنید یا نه. ما که چیزی پر نکردیم.
    در مورد سوال سوم، آره. یه فرمت خاصی دارن که فکر کنم تو مراحل آنلاین اپلیکشین این فایل رو می شد پیدا کرد. اگرم نشد تو گوگل راحت پیدا می شه. من مال پارسال رو دارم اگر پیدا نکردید بگید بفرستم واستون.
    من اطلاعات مربوط به خودم و استادم رو با کامپیوتر پر کردم، ازش پرینت گرفتم و دادم استادم قسمت های محرمانشو با خودکار پر کرد، پرینت گرفت و گذاشت تو پاکت بهم تحویل داد.
    البته توصیه نامه آنلاین هم قبول می ک
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    قسمت اول رو نمی دونم. شما بگید از طریق دوستان و سایت دانشگاه آشنا شدم.
    در مورد فاندینگ، شما که هیچی ندارید خالی بزارید. هر جا هم نمی تونستید خالی بزارید N/A بنویسید. اینو باید از دیپارتمانتون بپرسید که واسه فاندتون فرم خاصی رو باید پر کنید یا نه. ما که چیزی پر نکردیم.
    در مورد سوال سوم، آره. یه فرمت خاصی دارن که فکر کنم تو مراحل آنلاین اپلیکشین این فایل رو می شد پیدا کرد. اگرم نشد تو گوگل راحت پیدا می شه. من مال پارسال رو دارم اگر پیدا نکردید بگید بفرستم واستون.
    من اطلاعات مربوط به خودم و استادم رو با کامپیوتر پر کردم، ازش پرینت گرفتم و دادم استادم قسمت های محرمانشو با خودکار پر کرد، پرینت گرفت و گذاشت تو پاکت بهم تحویل داد.
    البته توصیه نامه آنلاین هم قبول می ک
    خیلی آقایی
    ممنون از پاسخت...فرم رو دارم دوست عزیز...دستت درد نکنه
    در مورد توصیه نامه، اساتید من همه اطلاعات رو تو همون PDF پر کردن ( فرمش طوری بود که قابلیت ادیت شدن نداشت باید یکباره کامل میشد، منشی دپارتمان خودش فرستاده بود، کمی با پارسال فرق داره) و توی همونم امضا الکترونی کردن...بعد پرینت گرفتن و گذاشتن تو پاکتی که پستش آرم و آدرس دانشگاه رو داره...روی پاکت قبل و بعد از چسب زدن امضای دستی کردن...اما مهر نزدن...الان از نظر مهر و موم بودن مشکلی نداره که؟؟( وسواسی شدم، شرمنده)
    خیلی ممنونم

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

خیلی آقایی
    ممنون از پاسخت...فرم رو دارم دوست عزیز...دستت درد نکنه
    در مورد توصیه نامه، اساتید من همه اطلاعات رو تو همون PDF پر کردن ( فرمش طوری بود که قابلیت ادیت شدن نداشت باید یکباره کامل میشد، منشی دپارتمان خودش فرستاده بود، کمی با پارسال فرق داره) و توی همونم امضا الکترونی کردن...بعد پرینت گرفتن و گذاشتن تو پاکتی که پستش آرم و آدرس دانشگاه رو داره...روی پاکت قبل و بعد از چسب زدن امضای دستی کردن...اما مهر نزدن...الان از نظر مهر و موم بودن مشکلی نداره که؟؟( وسواسی شدم، شرمنده)
    خیلی ممنونم
    آقا درسته. ایشالا می بینیمت.
    (در مورد این فرم های پی دی اف که ذخیره نمی شن و باید یکباره پر بشن، بجای Adobe Reader از Nitro PDF استفاده کنید حل می شه)
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharlife70 نمایش پست ها
    سلام ، توصیه نامه هم استاد میتون از طریقه ایمیل بفرسته با امیل دانشگاهی
    من میل زدم به افیس برق (نونا) و گفتم ریکامندر هام به چه ایمیلی توصیه نامشون رو بفرستند، گفت ما فقط تو دپارتمان برق توصیه نامه "پست" شده رو قبول میکنیم. در جریان باشید!
    اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه نبودند صدای آب هرگز زیبا نمیشد

Junior Member

دوستان سلام
    رشته: ریاضی کاربردی
    لیسانس:دانشگاه غیرانتفاعی مشهد معدل 15.36
    فوق:دانشگاه آزاد مشهد معدل 17.84
    3 سال پاره وقت تدریس در دانشگاه آزاد
    آیلتس 6.5 تا 7 هم میتونم بگیرم
    با این شرایط میتونم از دانشگاه آلبرتا با فاند پذیرش بگیرم؟؟؟
    ممنون از پاسختون

رشته: ریاضی کاربردی
    لیسانس:دانشگاه غیرانتفاعی مشهد معدل 15.36
    فوق:دانشگاه آزاد مشهد معدل 17.84
    3 سال پاره وقت تدریس در دانشگاه آزاد
    آیلتس 6.5 تا 7 هم میتونم بگیرم
    با این شرایط میتونم از دانشگاه آلبرتا با فاند پذیرش بگیرم؟؟؟
    ممنون از پاسختون[/QUOTE]

سلام دوست عزیز، تجربه نشون داده که هر امکانی هست برای گرفتن فاند بیشتر به این بستگی داره که استادی از کارتون خوشش بیاد و پیدا کردن استاد از قبل خیلی‌ تاثیر داره. موفق باشید

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستان چند تا سوال دارم

آلبرتا وقتی میگه مدارک لیسانس و ارشد رو به زبان اصلی میخواد، منظورش همون فتوکپی وصل شده به ترجمه ها توسط دار ترجمه ست؟
    آخه ما که نمیتونیم اصل مدرک رو بدیم بهشون...

بعد گفته مدارک رو مستقیما دانشگاه بده...یعنی تو پاکت بذارن و مهر و موم کنند اما خودمون بفرستیم دیگه؟؟
    من دو سری از هر دو مقطع رو که تایید وزارت خارجه و دادگستری بود ، تو پاکت دانشگاه هم مهرو موم شده بود رو خودم فرستادم.

تو bear track وضعیت Citizenship Information رو study permit نشون میده و national ID type رو SIN با عدد 999 999 999 نشون میده، من وقتی فرم رو پر میکردم این گزینه رو زدم will be applying for study permit الان درسته؟

کسی امسال واسه آلبرتا اقدام نکرده کمی با من همفکری کنه؟ حداقل دوستان پارسالی مثل همیشه لطف کنن و راهنمایی کنن
    ممنون میشم یاری کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس شیمی

سلام دوستان
    یه سوال دارم اگه لطف کنین پاسخ بدین سپاسگزارم
    ما ساکن مونتریال هستیم و به علت کم بودن بازار کار ترجیح میدیم که به آلبرتا جابجا بشیم. سوال من اینه که برای کسی که مدرک کارشناسی مهندسی شیمی-پتروشیمی داره آیا دوره ای کوتاه مدت در اون دانشگاه هست که برای پیدا کردن کار هم مفید باشه
    و اینکه دولت وام و بورس برای تحصیلات میده یا نه؟
    ممنونم
    ویرایش توسط maman sara : January 25th, 2013 در ساعت 08:27 PM

دوستان چند تا سوال دارم

آلبرتا وقتی میگه مدارک لیسانس و ارشد رو به زبان اصلی میخواد، منظورش همون فتوکپی وصل شده به ترجمه ها توسط دار ترجمه ست؟
    آخه ما که نمیتونیم اصل مدرک رو بدیم بهشون...

بعد گفته مدارک رو مستقیما دانشگاه بده...یعنی تو پاکت بذارن و مهر و موم کنند اما خودمون بفرستیم دیگه؟؟

من دو سری از هر دو مقطع رو که تایید وزارت خارجه و دادگستری بود ، تو پاکت دانشگاه هم مهرو موم شده بود رو خودم فرستادم.

تو bear track وضعیت Citizenship Information رو study permit نشون میده و national ID type رو SIN با عدد 999 999 999 نشون میده، من وقتی فرم رو پر میکردم این گزینه رو زدم will be applying for study permit الان درسته؟

کسی امسال واسه آلبرتا اقدام نکرده کمی با من همفکری کنه؟ حداقل دوستان پارسالی مثل همیشه لطف کنن و راهنمایی کنن
    ممنون میشم یاری کنید.
    بله درسته ، تا جای که من یادمه من هم همین کارو کردم، نگران نباشید فوقش اگه مشکلی‌ باشه خودشون خبر میدن

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

سلام دوستان
    انگاری کم کم ایمیلهای پذیرش داره می یاد ددلاین رشته تاریخ هنر که من براش اپلای کرده بودم 15 دسامبر بود و 26 ژانویه به من ایمیل زدن که منو اکسپت کردن!!
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy