صفحه 109 از 182 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام
    من دنبال یک همخانه هستم ، دانشگاه آلبرتا پذبرش گرفتم. نمیدونستم که کجا باید این درخواست رو نوشت ! اگر کسی مایل هست بهم پیام بزنه لطفا.
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط NRZJ نمایش پست ها
    سلام
    من دنبال یک همخانه هستم ، دانشگاه آلبرتا پذبرش گرفتم. نمیدونستم که کجا باید این درخواست رو نوشت ! اگر کسی مایل هست بهم پیام بزنه لطفا.
    ممنونم.
    ببخشيد، female

پیش فرض پاسخ : آیا باید منتظر جواب دانشگاه alberta ماند؟

آره من بیشتر از دو ماه است که مدارک را ایمیل کردم و به عنوان preapplication و جوابی نگرفتم

Junior Member

سلام! من از یه استاد مکانیک جواب داشتم و مصاحبه هم کردیم و حالا بعد از چند ماه طرف ایمیل زده که ببخشید من یه نفرو گرفتم و آرزوی موفقیت می کنم برات!! من هم اشتباهی که کردم با استاد دیگه ای مکاتبه نداشتم!! الانم دیگه فکر نمی کنم استادا اصلا وقت ایمیل جواب دادن داشته باشن! به نظر شما مدارک من دیگه زیر نظر استاد دیگه ای نمیره؟! من اصلا فکر نمی کردم با معدل 17.3 به این بدبختی بخورم!! شانسی دارم؟!

Opportunities are immediately available for graduate study (MSc or PhD) in the area of Pipeline Hydraulic Transportation Engineering. The project involves experimental research on pipeline transport of biomass. Student with interest in this area and relevant background in mechanical/chemical engineering (or other relevant engineering streams) and good understanding of fluid mechanics, two-phase flows, and flow phenomenon are encouraged to apply. Background in biomass material handling will be an asset but is not mandatory.

Funding in the form of scholarships, teaching and research assistantships will be made available to qualified student. Students with scholarships will be considered for top-up funding.

Interested candidates should send their curriculum vitae ASAP electronically to:

Dr. Amit Kumar
    Associate Professor
    Department of Mechanical Engineering, University of Alberta
    Edmonton, Alberta, Canada T6G2G8
    E-mail: Amit.Kumar@ualberta.ca
    Tel: +1-780-492-7797
    Website: http://www.ualberta.ca/~amitk/

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

خواهر/برادر نگارعلی,

این امیت کومار خیلی بداخلاقه. ولی کارش درسته. ببین اگه مایه خوب میده ما هم اقدام کنیم!

برادران و خواهران دیگه,

با توجه به اینکه امروز 29 آوریل سال 2013 هجری میلادی میباشد و آخرین برف زمستانی هم امروز در قطب شمال ادمونتون بارید و تموم شد و رفت پی کارش, با توجه به قدرتی که تعداد ستاره هام بهم میدن, اینجانب در همین لحظه و همین جا, حلول فصل بهار را اعلام مینمایم. باشد که همگی به سرعت برنزه شوید. (به جز خودم, چون دیگه میسوزم!)

به همین مناسبت, مجلس شادی و جیغ و دست و هورای بلند در منزل دکطر نگارعلی در روز شنبه ی همین هفته منعقد میباشد که بنده هم حضور به هم خواهم رساند! وسیله ی ایاب و ذهاب از جلوی در دانشگاه آماده میباشد.

مجددا به همین مناسبت اعلام میکنم که اینجانب همانند سالهای گذشته, با گرم شدن هوا یواش یواش در حال بیدار شدن از خواب زمستانی میباشم. اگه سؤالی, حرفی, فحشی, اعتراضی, چیزی داشتین که این حقیر میتونست جواب بده, یه پِخ بهم بزنین (پِخ: پیغام خصوصی). اگه تعداد درخواستها بالا بره هم, شرعا وظیفه ی خودم میدونم که کاندیدای ریاست جمهوری بشم.
    اگرم کلا نمیدونین من کی هستم و الآن دارین اینو میخونین میگین این اسکله کیه, چی نوشته؟! درخواست میکنم که امتیاز منفی ندین, چندین سال طول کشید ما همه ی سبزها رو گرفتیم, بعد پارسال یه هو سیستم رو عوض کردن نصفش پرید. شما امتیاز مثبتت رو بده رد شو دیگه, که ایزد در بیابانت دهد باز, که با این در اگر در بند در مانند, در مانند.

ارادت
    - دکطر رضا.

پ.ن: البته از اون کسی که الآن پخ زد منو بیدار کرد نمیگزرم! هنوز برف رو زمینه عزیز من عاخه!
    ایا بیدار کردن مردم کار خوبیست؟ آیا حساس شدن کار خوبیست؟
    Mess with the best, Die like the rest..

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    سلاممن همه ی مینیمم ها رو برای آلبرتا دارم به جز اینکه نمره ی یک بخش تافل من 19 هست که تو سایت نوشته باید بالای بیست باشه. به نظرتون شانسی دارم که اپلای کنم یا روی این موارد حساس هستند؟
    سلام شما احتمالا تا الان پذیرشتم گرفتی ولی بنویسم شاید عبرتی شدم برای سایرین من هم اسپیکم 19 شده بود بدون هماهنگی با استاد اپلیکیشن اولیه رو انجام دادم و پس از قبولی اولیه به یک استاد که فیلد کاریش بهم میخورد ایمیل زدم که جواب نداد. به هر حال پست کردم مدارکو و بعد از فرستادن مدارک یکی از اساتید که هیچیمون به هم نمیخورد (فیلد کاری منظورمه) ایمیل زد که بیا مصاحبه، مصاحبه کردیم و فرداشم ایمیل زدند که زود چمدوناتو ببند واسه ویزا دیر نشه مثل اینکه رزومه هارو میریزن رو میز هرکی هرکیو خوشش اومد برمیداره، برا همین توصیه میکنم اونهایی که خوب با استادا ارتباط نداشتن تو رزومه و ریکامشون هر اطلاعاتی که فکر میکنن مفیده بنویسن. اگر سابقه تدریس یا TA دارین حتما روش مانور بدین. به نظر من خیلی خیلی مهمه.حالا یک سوال: 1. آقا/خانم این Bear Track به چه درد میخوره؟ هنوز وضعیت مدارک منو initiating زده و کلا انگار آپدیت نمیشه، کی من باید ازش استفاده کنم؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

دکطر سید محمد رضا ئه؛

بیر ترکس مال اینه که درس برداری. برنامه کلاسات رو ببینی, نمره هاتو ببینی, وضعیت حقوقی که استاد و دانشگاه باید بهت بدن رو ببینی, والبته وضعیت دریافت مدارکت رو ببینی.

هر وقت منشی دانشکده تون مدارکت رو بررسی کنه و به نظرش اوکی بیاد, اگه اون روز با شوهرش دعواش نشده باشه, یا حوصله داشته باشه, میره تو بیر ترکس می زنه: دریافت شد!
    Mess with the best, Die like the rest..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering university of alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط cmrezae نمایش پست ها
    سلام شما احتمالا تا الان پذیرشتم گرفتی ولی بنویسم شاید عبرتی شدم برای سایرین من هم اسپیکم 19 شده بود بدون هماهنگی با استاد اپلیکیشن اولیه رو انجام دادم و پس از قبولی اولیه به یک استاد که فیلد کاریش بهم میخورد ایمیل زدم که جواب نداد. به هر حال پست کردم مدارکو و بعد از فرستادن مدارک یکی از اساتید که هیچیمون به هم نمیخورد (فیلد کاری منظورمه) ایمیل زد که بیا مصاحبه، مصاحبه کردیم و فرداشم ایمیل زدند که زود چمدوناتو ببند واسه ویزا دیر نشه مثل اینکه رزومه هارو میریزن رو میز هرکی هرکیو خوشش اومد برمیداره، برا همین توصیه میکنم اونهایی که خوب با استادا ارتباط نداشتن تو رزومه و ریکامشون هر اطلاعاتی که فکر میکنن مفیده بنویسن. اگر سابقه تدریس یا TA دارین حتما روش مانور بدین. به نظر من خیلی خیلی مهمه.حالا یک سوال: 1. آقا/خانم این Bear Track به چه درد میخوره؟ هنوز وضعیت مدارک منو initiating زده و کلا انگار آپدیت نمیشه، کی من باید ازش استفاده کنم؟

دوست من اگر هنوز سایتتون آپدیت نشده سریعا به استادتون اطلاع بدید. برای من هم مشکل مشابه پیش اومده بود. من دانشکده مکانیک اپلای کردم. نمی دونم شما کدوم داشنکده هستید. اما بعد از اینکه یه استادم میل زدم و پیگیری کردم گفتم به حاطر تعداد زیاد اپلای کنندگان (؟!) فقط اون هایی رو الان دارن پیگیری میکنن که استاد خاصی گفته میخواد اون دانشجو رو. باید بگم که بعد از 3 ساعت از ایمیلی که ایتادم زد بهشون، سایت هم آپ
    لود شد. موفق باشی.

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva1990 نمایش پست ها
    دوست من اگر هنوز سایتتون آپدیت نشده سریعا به استادتون اطلاع بدید. برای من هم مشکل مشابه پیش اومده بود. من دانشکده مکانیک اپلای کردم. نمی دونم شما کدوم داشنکده هستید. اما بعد از اینکه یه استادم میل زدم و پیگیری کردم گفتم به حاطر تعداد زیاد اپلای کنندگان (؟!) فقط اون هایی رو الان دارن پیگیری میکنن که استاد خاصی گفته میخواد اون دانشجو رو. باید بگم که بعد از 3 ساعت از ایمیلی که ایتادم زد بهشون، سایت هم آپ
    لود شد. موفق باشی.
    سایتشون دیر به دیر آپدیت می شه. جای نگرانی نیست. بهترین کار فرستادن ایمیل و اطمینان از اعمال تغییرات هست.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .