صفحه 111 از 182 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member mkahram آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    سلام.
    مگه deadline شما 15March نبود؟
    من مکانیک اپلای کردم و گفتن که ددلاین ایران 15 مارچ هست.
    سلام
    راستش ی استاد از آلبرتا به استاد من ایمیل زده بود و ازش دانشجو خواسته بود. اونم منو معرفی کرد. استاده به من گف هر چه سریع تر اپلای کن و منم مدارکمو فرستادم. چند تا ایمیلم به ذپارتمان زدم تا در مورد مدارک سوال کنم هیچکی بهم نگف که ددلاین گذشته گفتن احتمالا از آخر می هم جوابا معلوم می شه
    ولی اون استاد بعد از ایمیلی که بهم زد و گف رزومتو بفرست و سریع اپلای کن جواب ایمیلمو نداده دیگه به نظر شما این معنی بدی می ده؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط cmrezae نمایش پست ها
    سلام
    دیشب نامه ادمیژن من اومد، ادمیژن مشروط دادن که تا اول جولای مدرک اصل لیسان، فوق و دکتری رو به همراه اصل ریز نمرات با ترجمه هاشون براشون بفرستم!! حالا شاید و شاید بتونم لیسانس و فقو بخرم ولی دکتری هنوز دانشجوام چیو میخان اینا من بفرستم؟ سوالم اینه بچه های دیگه چیکار میکنن؟ اصل مدارکو میفرستن؟ من دانشگاه لیسانسم مطمئنم کپی برابر اصلو خودش در بسته پست نمیکنه، اصلشم که نمیشه فرستاد شاید ویزا نگرفتم مدرکم میره رو هوا. میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟ کسی از بچه ها اگه دکتری انصراف داده ممنون میشم راهنمایی کنه اون قسمت مدارک دکتری رو...
    ممنونتونم

بهت یک سال وقت دادن که اینا رو بدی, یعنی تا یک سال دیگه هم نمیتونی بدی؟

همین الآن که دانشجوی دکترا هستی, دانشگاهت بهت ریز نمرات نمیده؟ برو آموزش همونو بگیر, بده دارالترجمه, ترجمه و تائید کنه, بزار تو پاکت دانشگاه و مهر و موم کن, وقتی که ایشالا سپتامبر اومدی ادمونتون ببر دستی تحویل FGSR بده.
    Mess with the best, Die like the rest..

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    بهت یک سال وقت دادن که اینا رو بدی, یعنی تا یک سال دیگه هم نمیتونی بدی؟همین الآن که دانشجوی دکترا هستی, دانشگاهت بهت ریز نمرات نمیده؟ برو آموزش همونو بگیر, بده دارالترجمه, ترجمه و تائید کنه, بزار تو پاکت دانشگاه و مهر و موم کن, وقتی که ایشالا سپتامبر اومدی ادمونتون ببر دستی تحویل FGSR بده.
    مرسی از پاسختون، مشکل اصلی اینه با این ادمیژن مشروط طبق گفته بچه های همین فروم واسه ویزا ممکنه به مشکل بخورم و از اون مهم تر برای گرفتن پاسپورت وزارت علوم با ادمیژن مشروط پرونده باز نمیکنه. یعنی قبل اینکه پام برسه ادمونتون کلی مشکل دارم. فکر میکنم این مشکل منو (ادمیژن مشروط و سربازی) خیلی ها داشتن، اگر یکی بیاد یه کمکی بکنه ممنون میشم.پ.ن: امشب نامه فاندم هم ایمیل شد. خیلی خیلی طولش دادن. به نظرم اینکه گیر بدین به استاد و این منشی تحصیلات تکمیلی خیلی تاثیر داره که زود بفرستن. این آخریه دیگه ایمیل زدم به استادم که یه لنگ در هوا موندم و تکلیفم معلوم نیست و ... دلش سوخت همون شب نامه فاندمو امضا کرد، دو روزم طول کشید تا خانم منشی اسکنش کرد و برام فرستاد!

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

دانشگاه آلبرتا به همه ادمیشن مشروط میده. مگه اینکه همین الآن این مدارکی رو که خواسته براشون بفرستی. این ادمیشن واقعا مشروط هم نیست, میگه آقا ثبت نامت میکنیم, ولی خب اصل مدارکت رو باید بیاری تحویل بدی. من خودم همینجوری ویزا گرفتم, تمام کسانی هم که تو این چند سال ویزا گرفتن و درسشون هنوز تموم نشده بود, همینجوری ویزا گرفتن. دانشگاه تا وقتی که اصل مدارک رو شما رو نگیره, این شرط رو از روی ادمیشن برنمیداره. حق هم داره.

تازه من علاوه بر این شرط, شرط معدل هم داشتم, یعنی گفته بود تو ترم اول نباید معدلت زیر فلان بیاد, هیچ درسی ات هم نباید نمره اش زیر فلان بشه. با این وجود ویزامو گرفتم. بعید میدونم افیسر به این قضیه گیر بده, چون میدونه روال کاری دانشگاهه.
    Mess with the best, Die like the rest..

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cmrezae نمایش پست ها
    سلام
    دیشب نامه ادمیژن من اومد، ادمیژن مشروط دادن که تا اول جولای مدرک اصل لیسان، فوق و دکتری رو به همراه اصل ریز نمرات با ترجمه هاشون براشون بفرستم!! حالا شاید و شاید بتونم لیسانس و فقو بخرم ولی دکتری هنوز دانشجوام چیو میخان اینا من بفرستم؟ سوالم اینه بچه های دیگه چیکار میکنن؟ اصل مدارکو میفرستن؟ من دانشگاه لیسانسم مطمئنم کپی برابر اصلو خودش در بسته پست نمیکنه، اصلشم که نمیشه فرستاد شاید ویزا نگرفتم مدرکم میره رو هوا. میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟ کسی از بچه ها اگه دکتری انصراف داده ممنون میشم راهنمایی کنه اون قسمت مدارک دکتری رو...
    ممنونتونم
    تو نامه من نوشته جولای 2014، مگه مال شما برای امساله؟

سلام دوستان
    من برای رشته مواد برای آلبرتا اپلای کردم و مدارکمو فرستادم. بیر ترکم تازه کامل شده و زده که فارسی ریز نمرات ارشدم رو نفرستادم حالا باید بفرستمش یا قبول نمی کنن؟ بعد فتوش باید چه جوری باشه؟ چون نوشته سرتیفاید بای یونیورسیتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mkahram نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای رشته مواد برای آلبرتا اپلای کردم و مدارکمو فرستادم. بیر ترکم تازه کامل شده و زده که فارسی ریز نمرات ارشدم رو نفرستادم حالا باید بفرستمش یا قبول نمی کنن؟ بعد فتوش باید چه جوری باشه؟ چون نوشته سرتیفاید بای یونیورسیتی
    از ادوایزر تحصیلات تکمیلیتون میتونید بپرسید زود جواب میدن من که تا نامه پذیرشم نیومد بیرترکم آپ نشد ولی فکر نمیکنم جای نگرانی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    تو نامه من نوشته جولای 2014، مگه مال شما برای امساله؟
    عذر میخام مثل اینکه من بد منظورمو بیان کردم، همونجوری که گفتم من نگران وزارت علوم و سفارت بودم فکر میکردم باید سریعتر مدارکو بفرستم که از حالت مشروط بودن در بیاد والا مهلت منم تا ۲۰۱۴ است.

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام.
    به من هم همینو گفته بودن که منظورشون اینه که
    تو پاکت دانشگاهی که توش درس خوندی بزاری و
    درشو مهر کنی.

سلام دوستان

سلام دوستان
    کسی نمی دونه نتایج مواد آلبرتا کی میاد؟
    الان دو هفتست که بیر ترک من آپدیت شده. ایمیل زدم دپارتمان گفتن مدارکتون رفته ادمیشن آفیس برای ریویو! ولی بازم هیچ خبری نشد. دیگه صبرم داره تموم میشه

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام.
    بهترین و سریعترین راه اینه که به استادتون
    ایمیل بزنید که پیگیری کنه.
    واسه من که از مکانیک گرفتم، جواب داد.

سلام دوستان
    کسی نمی دونه نتایج مواد آلبرتا کی میاد؟
    الان دو هفتست که بیر ترک من آپدیت شده. ایمیل زدم دپارتمان گفتن مدارکتون رفته ادمیشن آفیس برای ریویو! ولی بازم هیچ خبری نشد. دیگه صبرم داره تموم میشه