صفحه 112 از 182 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member mkahram آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    سلام.
    بهترین و سریعترین راه اینه که به استادتون
    ایمیل بزنید که پیگیری کنه.
    واسه من که از مکانیک گرفتم، جواب داد.
    استاد من خیلی مسخرست! جواب ایمیل نمی ده
    همش کلاس می ذاره برای آدم
    شما ددلاینتون کی بود؟ الان پذیرش گرفتید؟

منم دانشجوي دكتري هستم, از دانشكاه اينجا سوال كدرم جواب دادن هزينه تعهد خدمتتون رو بدين ما ريز نمرات رسمي ميديم بهتون ولي بنظرم بايد بشه فقط با مدرك فوق و ليسانستون جلو برين از اونجايي كه تو وبسايت دانشكاه فقط اين ها ضروري هستن
    نقل قول نوشته اصلی توسط cmrezae نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، خب این برای مدارک لیسانس و فوقم کمکم میکنه ولی دانشگاه دکتریم فقط ریز نمرات غیر رسمی بهم میده که اونم یه مهر کوچولو فقط میخوره روش اونم آن آفیشیال! جوری که خانم منشی FGSR میگه فقط یه فتوکپی به ما دادی اونو نمیدونم چیکارش کنم؟؟ ارزش ترجمه داره این ریز نمرات غیر رسمی؟
    پ.ن1: کاش اصلا نمیگفتم دانشجوی دکتری ام ها، غیر دردسر هیچ امتیازی نداشت برام، با هرکیم صحبت میکنم باید یه ساعت خالی ببندم براش چرا میخام اینجارو ول کنم! (تجربه بشه براتون!) اینم از وضعیت مدرک
    پ.ن2: متن پاسخ خانم منشی رو اینجا میذارم براتون شاید برای آیندگان مفید شد (سوال کرده بودم منی که میخام دکتری رو ول کنم چه مدرکی میخاید ازم آخه و اینکه درخواست کرده بودم اگه میشه ددلاینو بندازن عقب تا شروع ترم مدارکو دستی ببرم تحویل بدم)
    Dear *,

The transcript we received in your original language (persian) was a photocopy, that is why we have requested to see the ORIGINAL, not the completed transcript as we understand you are abandoning your PhD. See below:

- Receipt of your original language PhD mark sheet/transcript , or an attested true copy, in a sealed and endorsed envelope directly from the * (name of the University);

A certified and literal English translation of the above documents directly from the institution, or an official translator, in a sealed and endorsed envelope.

Also you have until July 2014 to submit these documents as stated on your letter.

Best Regards,

دوستان من اخر متوجه نشدم منظور از معدل دوسال اخر , دوسال اخر لیسانس است یا ارشد؟(برای کسی که ارشد دارد و مجددا می خواهد ارشد بخواند)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behijan نمایش پست ها
    دوستان من اخر متوجه نشدم منظور از معدل دوسال اخر , دوسال اخر لیسانس است یا ارشد؟(برای کسی که ارشد دارد و مجددا می خواهد ارشد بخواند)
    این جوابی بود که 6 ماه پیش به من دادن: (البته من موردم ارشد مجدد نبود)

Regarding academic requirements, we review the most recent 60 credits (often 2 years of study). If that is a Master's degree, then that is what we look at. If the most recent study is a Bachelor's degree, then that is what we look at. Or it could be a combination of Master's and Bachelor's--whatever is needed to give us 60 credits/two years of grades. Check with the department to which you are applying to determine if a Master's degree is required/expected for a PhD application.

Best regards,

Liz

با این ایمیلها میشه تماس گرفت:

gradadm@ualberta.ca lsmolec@ualberta.ca

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

استادی که اولش اینه، وای به حال بعدش!
    ددلاین من 15-March بود و من الان 20 روزه که
    واسه ویزا کانادا اقدام کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mkahram نمایش پست ها
    استاد من خیلی مسخرست! جواب ایمیل نمی ده
    همش کلاس می ذاره برای آدم
    شما ددلاینتون کی بود؟ الان پذیرش گرفتید؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkahram نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی نمی دونه نتایج مواد آلبرتا کی میاد؟
    الان دو هفتست که بیر ترک من آپدیت شده. ایمیل زدم دپارتمان گفتن مدارکتون رفته ادمیشن آفیس برای ریویو! ولی بازم هیچ خبری نشد. دیگه صبرم داره تموم میشه
    همه با هم نیستن، اینکه 2 هفته پیش پرونده شما برای ریویو رفته و تا الان ریجکت نشدین به نظرم امیدوار کننده هست ولی بهتره استادتون رو در جریان بزارین. هر اتفاقی میافته بهش خبر بدین. چون اونا ممکنه جواب ندن ولی بعیده چک میل نکنن

استاد من جواب نمیداد و یهویی بعد دو هفته پیگیر کارم شد

سلام دوستان من در ابتدای مرحله پذیرش هستم یعنی برای سال دیگه می خوام اقدام کنم. یه استاد از البرتا از کارم خوشش امده بهم گفته سفارشم می کنه به کمیته پذیرش و ازم sop و پرورزال خواست اما مشکل اینجاست که نمره تافلم 84 است و 4 نمره از مینمیم دانشگاه کمتره. بنظرتون اصلا به اینجا فکر کنم یا نه یا این نمره باز دوباره تافل بدم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manhasta نمایش پست ها
    سلام دوستان من در ابتدای مرحله پذیرش هستم یعنی برای سال دیگه می خوام اقدام کنم. یه استاد از البرتا از کارم خوشش امده بهم گفته سفارشم می کنه به کمیته پذیرش و ازم sop و پرورزال خواست اما مشکل اینجاست که نمره تافلم 84 است و 4 نمره از مینمیم دانشگاه کمتره. بنظرتون اصلا به اینجا فکر کنم یا نه یا این نمره باز دوباره تافل بدم؟
    سلام دوست عزيز، كانادا كلا رو نمره زبان خيلي حساسه، به نظرم اين مشكلو با استادتونمطرح كنيد

بنظرتون الان مطرح کنم یه کم زود نیست؟ تازه بهم گفته مدارکی که فرستادم رو ویرایش کنم بفرستم براش این کار و کردم منتظرم بگه استپ بعدی چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز، كانادا كلا رو نمره زبان خيلي حساسه، به نظرم اين مشكلو با استادتونمطرح كنيد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manhasta نمایش پست ها
    بنظرتون الان مطرح کنم یه کم زود نیست؟ تازه بهم گفته مدارکی که فرستادم رو ویرایش کنم بفرستم براش این کار و کردم منتظرم بگه استپ بعدی چیه؟
    به نظر من از همين الان بگيد كه تكليفتون رو بدونيد اونها مثل ما اهل تعارف نيستن رك و رايت قضيه رو بهش بگيد و مطمئن باشيد هر كمكي از دستش بر بياد براتون انجام ميده