صفحه 114 از 182 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    شروع کلاسهام 4 سپتامبره و دانشگاه گفته 3 سپتامبر هم یه مراسمی هست بهتره باشی.

من بلیط برای یک سپتامبر تونستم تهیه کنم، دیر نیست؟ اگر واقعا تاثیر بدی میزاره تاریخش رو به هر قیمتی عوض کنم
    اولا که transition چیزی نیس که اگه از دست بدی مشکل خاصی پیش بیاد. شرکت کردن توش خوبه, اما من خودم شخصا شرکت نکردم, مشکلی هم نداشتم. البته من یه ماه قبلش ادمونتون بودم. همون اول سپتامبر بیای خوبه واسه اون. واسه خونه پیدا کردن ولی خب سختت میشه.
    Mess with the best, Die like the rest..

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    در مورد بچه هایی که از شرایط پذیرش و شانس
    خودشون می پرسن، به نظر من اگه شما از یه
    استاد OK بگیرین کار تمومه. حالا ببینید که با داشته
    هاتون می تونید یا نه!

در مورد شانس پذیرش و اینکه استاد ok بده, تا حد زیادی درسته, اما مساله اینجاس که شما چی کار میتونی بکنی که استاد اوکی بده؟ شما اگه هیچی مقاله نداری, معدلت خوب نیس, نمره زبان نداری یا پائینه, دانشگاهت رو نمیشناسن, رزومه ی خوب نداری (یا نتونستی یه رزومه ی خوب بنویسی) و از این جور مسائل, خب احتمال اینکه استاد اصلا جواب ای میل شما رو هم بده خیلی ضعیفه.

حالا اگه شما تمام شرائط بالا رو هم داشته باشی, اما زمینه ی تحقیقت یا مقاله هات به اون استاد نخوره, یا بخوره اما اون استاد اون موقع پروژه و فاند نداشه باشه, یا جا نداشته باشه, خب بازم جواب نمیده.

اینه که گرفتن پذیرش یه معجونیه از رزومه و زبان و مقالات شما, به علاوه ی شانس که استاد خوبی هم پیدا بشه که در اون لحظه شما رو بخواد.

درضمن بعضی از دپارتمانها, اگه حتی استاد هم اوکی بده, اگه شما نمره ی زبانت پائین باشهع قبولت نمیکنن. اگه نمره زبان نداشته باشی که اصولا استاد هم محاله قبولت کنه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    اولا که transition چیزی نیس که اگه از دست بدی مشکل خاصی پیش بیاد. شرکت کردن توش خوبه, اما من خودم شخصا شرکت نکردم, مشکلی هم نداشتم. البته من یه ماه قبلش ادمونتون بودم. همون اول سپتامبر بیای خوبه واسه اون. واسه خونه پیدا کردن ولی خب سختت میشه.
    پیشنهادتون برای اینکه بتونم خونه پیدا کنم چیه؟ خوب این مشکل اصلیه، منم به خاطر همین میگم دیر میشه

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    پیشنهادتون برای اینکه بتونم خونه پیدا کنم چیه؟ خوب این مشکل اصلیه، منم به خاطر همین میگم دیر میشه
    بحث خونه انقدر طولانیه که نمیشه تو یه پست بهش جواب داد. درضمن, فقط خونه نیست. خیلی مسائل دیگه هم هست که باید بدونی و انجامشون بدی.

بهت پیشنهاد میکنم حتما حتما این تاپیک رو کامل ودقیق مطالعه کن:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...AA%D9%86%D8%AF

جواب "تمام" سؤالاتت رو پیدا میکنی.

Junior Member

برین داخل جی میل و فقط آی CCID رو با پسوند ualberta.ca@ بزنین خوبخود به سیستم وصل می شید و دوباره یوذر و پسورد می خاد.

Junior Member

‫سلام دوستان.

من تا یک ماه دیگه عازم ادمونتون هست (البته اگه ویزام بیاد). من پذیرشم conditional هست به آوردن اصل فارسی و یا کپی certified مدارک لیسانس و فوق لیسانس. البته تو نامه پذیرشم اومده که مستقیم باید این مدارک از دانشگاه بیاد. حتما برای شما هم این حالت پیش اومده. من ایمیل زدم به FGSR و پرسیدم میتونم وقتی اومدم همراه خودم این مدارک رو بیارم و اونها گفتن که میشه ولی فقط باید نامه مهروموم شده از دانشگاه باشه. میخواستم بدونم اگه من کپی برابر اصل شده مدارکمو تو پاکت دانشگاه بزارم و براشون ببرم قبول میکنن؟ چون تو دو دانشگاه مختلف مدرک گرفتم و رفتن به اون دانشگاهها برام سخته.‬

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط abay59 نمایش پست ها
    ‫سلام دوستان.

من تا یک ماه دیگه عازم ادمونتون هست (البته اگه ویزام بیاد). من پذیرشم conditional هست به آوردن اصل فارسی و یا کپی certified مدارک لیسانس و فوق لیسانس. البته تو نامه پذیرشم اومده که مستقیم باید این مدارک از دانشگاه بیاد. حتما برای شما هم این حالت پیش اومده. من ایمیل زدم به FGSR و پرسیدم میتونم وقتی اومدم همراه خودم این مدارک رو بیارم و اونها گفتن که میشه ولی فقط باید نامه مهروموم شده از دانشگاه باشه. میخواستم بدونم اگه من کپی برابر اصل شده مدارکمو تو پاکت دانشگاه بزارم و براشون ببرم قبول میکنن؟ چون تو دو دانشگاه مختلف مدرک گرفتم و رفتن به اون دانشگاهها برام سخته.‬
    اینم جواب شما دوست عزیز:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1257240
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

سلام دوستان
    من برای البرتا اقدام کرده بودم امسال دکتری مواد. یکی از استادا بهم اوکی داد و من اپلای کردم. حالا کمیته ادمیشن بهم ایمیل زده که از نظر ما اوکیه و بگرد یه سوپروایزر واسه فاندت پیدا کن که بهت نامه پذیرشو بدیم. حالا اون استاد قبلیه زده زیرش میگه جا ندارم ! منم فعلا موکول کردم به ترم بعد و بهم تا آخر اکتبر وقت دادن واسه پیدا کردن سوپروایزر. میخواستم ببینم کسی میدونه فاند این استادا کی معلوم میشه واسه ترم بعد؟ به چندتاشون ایمیل زدم جواب نمیدن. کسی از بچه های مواد البرتا هست تو این فروم یه آماری برای من بگیره ممنون میشم...چون فقط اوکیه یه استادو میخوام تمومه دیگه رزومم هم خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط haami_h نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای البرتا اقدام کرده بودم امسال دکتری مواد. یکی از استادا بهم اوکی داد و من اپلای کردم. حالا کمیته ادمیشن بهم ایمیل زده که از نظر ما اوکیه و بگرد یه سوپروایزر واسه فاندت پیدا کن که بهت نامه پذیرشو بدیم. حالا اون استاد قبلیه زده زیرش میگه جا ندارم ! منم فعلا موکول کردم به ترم بعد و بهم تا آخر اکتبر وقت دادن واسه پیدا کردن سوپروایزر. میخواستم ببینم کسی میدونه فاند این استادا کی معلوم میشه واسه ترم بعد؟ به چندتاشون ایمیل زدم جواب نمیدن. کسی از بچه های مواد البرتا هست تو این فروم یه آماری برای من بگیره ممنون میشم...چون فقط اوکیه یه استادو میخوام تمومه دیگه رزومم هم خوبه
    سلام، تبریک میگم. والا فاند استادا که مقدارش مشخصه دنبال پوزیشن خالی باید باشید، من اگر جای شما بودم میرفتم تو صفحه استادا دانشجوهای دکتراشون هست، از طریق اونا یه پرس و جویی میکردم ببینم کی جای خالی داره و به خود استادم میگفتم با فولانی صحبت کردم کلا اگر جواب نمیدن یکی از اونجا باید بره براتون رایزنی کنه! مشکلتونو از صفحه فیس بوق دانشجویان ایرانی آلبرتا هم میتونید بپرسید بیشتر میتونن کمکتون کنن.

مرسی از جوابتون. از بچه ها پرسیدم تا حدودی. مشکل اینجاست که جواب نمیدن استادا به ایمیل. نمیدونم الان شاید فصل مناسبی نیست باید بزارم برای بعد از سپتامبر ؟ این صفحه اف بی رو میسه لینکشو برام بفرستید؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط cmrezae نمایش پست ها
    سلام، تبریک میگم. والا فاند استادا که مقدارش مشخصه دنبال پوزیشن خالی باید باشید، من اگر جای شما بودم میرفتم تو صفحه استادا دانشجوهای دکتراشون هست، از طریق اونا یه پرس و جویی میکردم ببینم کی جای خالی داره و به خود استادم میگفتم با فولانی صحبت کردم کلا اگر جواب نمیدن یکی از اونجا باید بره براتون رایزنی کنه! مشکلتونو از صفحه فیس بوق دانشجویان ایرانی آلبرتا هم میتونید بپرسید بیشتر میتونن کمکتون کنن.