صفحه 117 از 182 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط ARMINNNN نمایش پست ها
    دوست عزیز من الان حدود 7 ماه است ب دانشگاههای کانادا ایمیل می زنم و دوستان هم با این چنین موضوعی مواجهن. حتی برخی استدا 2 یا 3 بار ایمیل. ظاهرا جز ملزومات نیست و یکی از دوستان بعد از پذیرش استادش مشخص شد و شروع یه مکاتبه کرد.
    برای کانادا معمول اینه که از اول مهر تا آخر دی ایمیل بزنین
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه یزد

سلام دوستان کی راجع به علوم انسانی آلبرتا خبر داره؟
    من جامعه شناسی هستم از کجا شروع کنم؟
    چه مدرک زبانی میخواد؟
    کمکم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering , University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط golnardehghan نمایش پست ها
    سلام دوستان کی راجع به علوم انسانی آلبرتا خبر داره؟
    من جامعه شناسی هستم از کجا شروع کنم؟
    چه مدرک زبانی میخواد؟
    کمکم کنید
    دوست عزیز، شما باید تشریف ببرید تو سایت خود دانشگاه و دانشکده مربوطه. همه اطلاعات از قبیل مدرک زبان و ددلاین ها هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه یزد

نقل قول نوشته اصلی توسط asman6666 نمایش پست ها
    دوست عزیز، شما باید تشریف ببرید تو سایت خود دانشگاه و دانشکده مربوطه. همه اطلاعات از قبیل مدرک زبان و ددلاین ها هست
    من رفتم ولی چیزی متوجه نشدم
    هنوز مدرک زبان نگرفتم هیچ کسی هم نیست کمکم کنه
    واقعا چیکار باید بکنم؟
    کمکم کنیددددددددددددددد

سلام دوستان، یک سوال داشتم راجع به این preliminary application form. تو سایت دانشگاه برای رشته من 3 تا ددلاین داده ولی الان تو این فرم که میخوام پر کنم ددلاین مارچ موجود نیست که انتخابش کنم. کسی میدونه باید چی کار کرد؟
    و اینکه جلوی قسمت scholarship و require financial assistance دقیقاً چی باید نوشت؟ بنویسیم آره؟ نوشتن پروپوزال احتمالی لازمه؟
    ممنون
    .One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم فول فاند دانشگاه آلبرتا چه حدودایی هست. هزینه زندگی برا دو نفر چقدری میشه و آیا میشه با این فاند راحت زندگیو چرخوند یا نه؟ من مهندسی پلیمر خوندم تا دانشگاه امیرکبیر معدل ارشدم هم 17.23 هست. 9 مقاله ISI چاپ شده با IF 2.5 دارم و سابقه کار تدریس تو دانشگاه. تافل رو هم می خوام تو دی ماه بگیرم. خیلی ممنون می شم کمکم کنید مخصوصا بحث هزینه های زندگی دو نفره و کافی بودن فاندو. بسیار ممنون
    ویرایش توسط niyazahmadi : July 6th, 2014 در ساعت 07:14 PM دلیل: درخواست کاربر

Senior Member mokhteh آواتار ها

دوستان جواب pre-application من با اینکه نمره تافلم 4 نمره کمتر از مینیمم بود مثبت اومد (فکر کنم چشم به application fee دارن). من تو قسمت معرفی اساتید اسم یکی از اساتید رو وارد کردم که هر چی میل میزنم جواب نمیده. می خواستم ببینم با توجه به اینکه من اپلای برای دکترا رو انتخاب کردم و اونا جواب مثبت دادند یعنی اون استاده پوزیشن خالی داره؟
    ممنون
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Junior Member

من از طريق مهاجرت اقدام كردم و عازم ادمونتون هستم. قصدم ادامه تحصيل در دكتريConstruction Engineering and Management . ليسانس عمران معدل ١٤ و فوق ليسانس شهرسازي معدل ١٧ دارم. ٧ سال پس از فوق ليسانس سابقه كار دارم و ٣ سال مدير پروژه هاي نفتي بودم. مقاله ندارم. ايا احتمال پذيرش يا فاند براي من هست؟ ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smjt نمایش پست ها
    من از طريق مهاجرت اقدام كردم و عازم ادمونتون هستم. قصدم ادامه تحصيل در دكتريConstruction Engineering and Management . ليسانس عمران معدل ١٤ و فوق ليسانس شهرسازي معدل ١٧ دارم. ٧ سال پس از فوق ليسانس سابقه كار دارم و ٣ سال مدير پروژه هاي نفتي بودم. مقاله ندارم. ايا احتمال پذيرش يا فاند براي من هست؟ ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه
    ببخشید جواب سوالتون رو نمیدونم چون رشته م عمران نیست، میخواستم بدونم دلیل اینکه میخواین دکترا بخونین چی هست، شما الان میتونین بدون مشکل دنبال کار بگردین مخصوصا که سابقه نفتی هم داشتین.

دلیل سوالم این هست که من هم تو زمینه نفت کار کردم، سابقه کارم هم مثل شماست و چون تنها راه پذیرش گرفتن بود، پذیرش گرفتم. شما که میتونین به راحتی در ادمونتون حضور داشته باشین.
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

سلام خدمت دوستان عزیز. خواهشا کمک کنید. مردم از استرس!مدارکم طبق اطلاع پست 14 آگوست دلیور شده است اما دپارتمان مکانیک حتی نمیگه رسیده یا نه! الآن یک ماه شده. استادم میگه هنوز مدارک به دستم نرسیده. توی Beare Track زده initiated! اما هنوز نمیدونم رسیده یا نه!چرا هنوز به دست استاد نرسیده!