صفحه 120 از 182 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط irazfan نمایش پست ها
    سلام. من رزومه ام مدام در حال تکمیل شدن و تحوله. میخواستم ببینم با شرایط فعلی شانسم چقدره که اقدام کنم برای مقطع master در رشته های life science یا امثال اونها در این دانشگاه آلبرتا؟

رشته: زیست شناسی سلولی و مولکولی - گرایش میکروبیولوژی
    دانشگاه: آزاد - واحد علوم پزشکی تهران
    معدل کل کارشناسی: 16.15
    معدل دو سال آخر کارشناسی: 17.28
    نمره آیلتس: 7
    سابقه کار آزمایشگاهی و تحقیقاتی: 1 سال
    کنگره: 1 پوستر / 1 سخنرانی
    همکاری در ترجمه/تالیف کتاب: 2 مورد همکاری در ترجمه
    مدرک شرکت در کارگاه های تخصصی: 3 مورد
    توصیه نامه از اساتید: 4 ( 2 مورد دانشگاه تهران / 1 مورد دانشگاه مازندران / 1 مورد دانشگاه آزاد {واحد خودم} )
    مقاله: 4 ( سه مورد ISI ، یک مورد داخلی)
    پروپوزال آماده برای پذیرش: 1 مورد آماده کردم اخیراً

اگه قابل قبوله این روزمه، برای سرچ و مکاتبه با اساتید این دانشگاه وقت بذارم؟ اگه دوستان کسی تجربه و شناخت داره فکر میکنه ممکن نیست بگه تا دانشگاه های دیگه رو بررسی کنم. ممون میشم راهنمایی کنید. مرسی

حاجی من از ساینس زیاد نمیدونم, اما به نظر میاد شانست بد نباشه. با یه چند تا استاد مکاتبه کن ببین چی میشه.
    Mess with the best, Die like the rest..

نقل قول نوشته اصلی توسط cmrezae نمایش پست ها
    سلام دوستان، میدونم این سوال قبلا مطرح شده و یادمه روش بحث شده بود ولی اینقدر این سفارت ذهنمو ریخته به هم واقعا در توانم نیست بگردم دنبالش ببخشید،
    سفارت از من نامه ادمیژن بدون کاندیشن خواسته. ادمیژن من کاندیشنال به ارائه مدرک لیسانس، فوق و دکتری با ریز نمراتشون بود. سوال من اینه اینهارو ترجمه رسمیشونو با مهر کپی برابر اصل روی کپی اصلشون بذارم تو پاکت دانشگاه و همه پاکتارو با هم پست کنم براشون قبول میکنن؟ یا چی کار کنم؟
    ممنون
    بله. دقیقا باید همین کارو کنین. هر کدوم تو پاکت دانشگاه های مربوطه و همه تو یه پاکت با مهر رسمی آفیس آو رجیسترار. هم اصلش و هم ترجمه رسمیش. رو هر پاکت هم دقیقا جزییات محتویاتش ذکر بشه و رو پاکت اصلی هم همه ی محتویات اشاره بشه...
    "هر چی باعث ناراحتیمون بشه لزوماً بد نیست و هر چی باعث خوشحالیمون بشه لزوماً خوب نیست". نیچه

Senior Member ahmadlove آواتار ها

دوستانی که تو البرتا در حال تحصیل هستن یا پذیرش گرفتن لطفا راهنمایی کنین! البته سوالم جزییه ولی خب...
    ایا نامه های رفرنس و سی وی باید دقیقا تو همین فرمهایی که گذاشتن نوشته شه؟
    من پذیرشم تا حدی قطعیه و دارم مدارک رو اماده میکنم بفرستم . روم نمیشه دیگه اینجا به استادام بگم یه نامه با این فرمی که البرتا میخواد بدن از بس نامه گرفتم ازشون :P
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    دوستانی که تو البرتا در حال تحصیل هستن یا پذیرش گرفتن لطفا راهنمایی کنین! البته سوالم جزییه ولی خب...
    ایا نامه های رفرنس و سی وی باید دقیقا تو همین فرمهایی که گذاشتن نوشته شه؟
    من پذیرشم تا حدی قطعیه و دارم مدارک رو اماده میکنم بفرستم . روم نمیشه دیگه اینجا به استادام بگم یه نامه با این فرمی که البرتا میخواد بدن از بس نامه گرفتم ازشون :P

ببین, لازم نیست تو فرم اینا باشه. مال من که نبود. اصلا فرم نبود اون موقع. کجاس این فرما؟

ولی در کل, نامه باید تو سربرگ دانشگاه باشه, استاد امضا کنه, تو پاکت دانشگاه مهر و موم بشه. حالا یه کاری هست که بچه ها میکنن, ریسکش پای خودت, میرن از دانشگاه یه سر برگ میگیرن, کپی رنگی میکنن, نامه رو مینویسن, امضای استاد رو جعل میکنن, میذارن تو پاکن دانشگاه, میدن دانشگاه مهر و موم کنه. عملا چون استاد قبلا همچین نامه ای رو امضا کرده, اگرم دانشگاه ازش استعلام کنه, میگه آره امضا کردم.

همونطور که گفتم ریسکش پای خودت, من فقط نقل کردم.

ولی واقعا فکر نمیکنم فرمت نامه خیلی مهم باشه.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    ببین, لازم نیست تو فرم اینا باشه. مال من که نبود. اصلا فرم نبود اون موقع. کجاس این فرما؟

ولی در کل, نامه باید تو سربرگ دانشگاه باشه, استاد امضا کنه, تو پاکت دانشگاه مهر و موم بشه. حالا یه کاری هست که بچه ها میکنن, ریسکش پای خودت, میرن از دانشگاه یه سر برگ میگیرن, کپی رنگی میکنن, نامه رو مینویسن, امضای استاد رو جعل میکنن, میذارن تو پاکن دانشگاه, میدن دانشگاه مهر و موم کنه. عملا چون استاد قبلا همچین نامه ای رو امضا کرده, اگرم دانشگاه ازش استعلام کنه, میگه آره امضا کردم.

همونطور که گفتم ریسکش پای خودت, من فقط نقل کردم.

ولی واقعا فکر نمیکنم فرمت نامه خیلی مهم باشه.
    مرسی
    دیروز زنگ زدم منشی دانشگاه گفت باید همون فرم باشه!! وقتی وارد پیج ادمیشن اینفو میشی اونجا فرمها رو گذاشتن!
    به هرحال دیگه از استادا گرفتم نامه رو با شرمندگی!!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم که ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه
    -برای کسی که لیسانسشو تو ایران گرفته و برای یک لیسانس دیگه تو زمینه ی دیگه اپلای کنه و پذبرش بگیره، آیا سفارت ویزا میده؟ یا نه شانسش تو فوق لیسانس بیشتر خواهد بود؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط snap نمایش پست ها
    سلام دوستان
    -برای کسی که لیسانسشو تو ایران گرفته و برای یک لیسانس دیگه تو زمینه ی دیگه اپلای کنه و پذبرش بگیره، آیا سفارت ویزا میده؟ یا نه شانسش تو فوق لیسانس بیشتر خواهد بود؟

سؤال سختیه. ولی چرا نده؟ شما وقتی پذیرش داری باید ویزا بدن دیگه. اما کلا گرفتن پذیرش لیسانس خیلی سخته.

نقل قول نوشته اصلی توسط snap نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای لیسانس، ارشد و دکتری دوم سفارت خیلی خیلی سخت ویزا میده. هرچند زمینه ها فرق کنه یکم نرم ترن ولی باز ریسکیه. اینجا رو یه مطالعه ای بکن دستت میاد. نظر شخصیم اینه رو لیسانس سرمایه گذاری نکن یا حداقل گزینه های دیگه ای دم دستت باشه که لنگ نمونی.

Junior Member

توی فرم اپلای فیزیکش قسمتی داره که گفته بگیدexternal funding دارید یا نه به نظرتون اگه ادم مثلا$ ۵۰۰۰ داره بگه که میتونه بده یا نه تاثیر منفی تو گرفتن فاند نمی زاره?

Junior Member

سلام

به نظرتون شانس من برای پذیرش از دانشگاه آلبرتا چقدر هست؟ استادی هنوز به من جواب نداده.

کارشناسی: الکترونیک، رازی کرمانشاه، معدل 15.09
    ارشد: الکترونیک، رازی کرمانشاه، معدل 17.16
    ارشد: مکاترونیک، چالمرز سوئد، معدل 4.3
    مقاله: دو تا داخلی، یکی هم ISI در حال سابمیت هستم
    ژورنال: یکی داخلی
    زبان: نیاز ندارم

خواهشا یه آدم خیر جواب ما رو بده...