صفحه 122 از 182 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes66 نمایش پست ها
    دوستان این ایمیل استاد به نظر شما چند درصد میشه روش حساب کرد
    Please submit an application to our department website. I have one PhD position for Fall 2014, but please make sure you submit your application quickly.
    چون من میترسم بر اساس این اپلای کنم بعد استاد بگه کسه دیگیو گرفتم

حالا اگه اپلای نکنی و استاد هم بگه منتظر تو بودم چی؟

هزینه اش زیاده, میدونم. اما به پشیمونی بعدیش می ارزه؟

به نظر من ای میلش کاملا روشنه, یه دونه پوزیشن باز داره, اگه زود اپلای کنی و بهش بگی که آقا من مدارکم رو فرستادم, اگه کسی قبل تو اپلای نکنه, یا کسی بهتر از تو رو پیدا نکنه, یا رفیقی اشنایی کسی نره پیشش سفارش کسی رو بکنه, تو رو میگیره. این همه اما اگر داره. من اگه جای تو بودم و مدارکم آماده بود, هزینه اش رو میدادم و اپلای میکردم.
    Mess with the best, Die like the rest..

Senior Member mokhteh آواتار ها

دوستان ددلاین این دانشگاه دقیقا کِیه؟ من برای دپارتمان عمران میل زدم که شما نوشتین برای اینترنشنال ها مدارک باید تا آپریل به ما برسه ولی چیز دیگه ای به عنوان ددلاین برای TA و RA ننوشتین....میشه بگین ددلاین برای پرداخت اپلیکیشن فی کی هست در صورتیکه فاند هم بخواهیم؟ جواب داده که فرقی نمی کنه...کلا ددلاین همونه...حالا یکم عجیبه شما برای fall بخوای اپلای کنی و ددلاین April باشه.... دوستان کسی اطلاعی داره چه جوریاس؟ ... در ضمن من pre-application رو پاس شدم....ممنون....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ددلاین همونه دیگه. چیش عجیبه؟ تا اون تاریخی که نوشته باید هم مدارکت دستشون باشه, هم فی رو پرداخت کرده باشی. البته اون ددلاینه دانشکده اس. قبل اون باید با یه استاد در مورد پذیرش گرفتن مکاتبه کرده باشی و نظر مثبتش رو گرفته باشی. همینجوری نیست که اپلای کنی و اینا بگن بیا و حالا بهت تی ای و آر ای بدن که. اینا رو استاد باید بهت بده.

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    ددلاین همونه دیگه. چیش عجیبه؟ تا اون تاریخی که نوشته باید هم مدارکت دستشون باشه, هم فی رو پرداخت کرده باشی. البته اون ددلاینه دانشکده اس. قبل اون باید با یه استاد در مورد پذیرش گرفتن مکاتبه کرده باشی و نظر مثبتش رو گرفته باشی. همینجوری نیست که اپلای کنی و اینا بگن بیا و حالا بهت تی ای و آر ای بدن که. اینا رو استاد باید بهت بده.
    مرسی رضا جان....ببین من با یه استادی نصفه نیمه در تماس بودم آخر گفت اپلای کنم ببینم... منتها من برا آمریکا هم اپلای کردم و معمولا ددلاین امریکا ژانویه یا نهایتا فوریه است ولی بنظرم اپریل دیگه خیلی دیره.... واسه همین گفتم شاید اشتباه می کنم....والا نمیدونم این استادم اونجا ایرانیه...نمیشه گفت جواب مثبتی بهم داده واسه همین نمیدونم اپلای کنم یا نه.....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

با سلام

در مورد پذیرش از دانشگاه و ارسال مدارک به دپارتمان مورد نظر، لطف می کنین بفرمائید اگه نمره زبان نیم نمره از نمره اعلام شده توسط دپارتمان کمتر باشه و اپلای کنیم چه مسئله ائی معمولا پیش میاد، اپلیکیشن رد میشه یا پذیرش شرطی با اعلام نمره زبان مد نظر به اپلیکنتها داداه میشه یا اینکه معمولا اینقدر سخت گیر نیستند و قبول می کنند.
    با سپاس

Junior Member Parham66 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    حالا اگه اپلای نکنی و استاد هم بگه منتظر تو بودم چی؟

هزینه اش زیاده, میدونم. اما به پشیمونی بعدیش می ارزه؟

به نظر من ای میلش کاملا روشنه, یه دونه پوزیشن باز داره, اگه زود اپلای کنی و بهش بگی که آقا من مدارکم رو فرستادم, اگه کسی قبل تو اپلای نکنه, یا کسی بهتر از تو رو پیدا نکنه, یا رفیقی اشنایی کسی نره پیشش سفارش کسی رو بکنه, تو رو میگیره. این همه اما اگر داره. من اگه جای تو بودم و مدارکم آماده بود, هزینه اش رو میدادم و اپلای میکردم.
    ممنون حق با شماست
    اما انصافا هزینش بالاست مخصوصا این قسمتی که از هر مدرکت ۲ تا میخواد زور داره

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    مرسی رضا جان....ببین من با یه استادی نصفه نیمه در تماس بودم آخر گفت اپلای کنم ببینم... منتها من برا آمریکا هم اپلای کردم و معمولا ددلاین امریکا ژانویه یا نهایتا فوریه است ولی بنظرم اپریل دیگه خیلی دیره.... واسه همین گفتم شاید اشتباه می کنم....والا نمیدونم این استادم اونجا ایرانیه...نمیشه گفت جواب مثبتی بهم داده واسه همین نمیدونم اپلای کنم یا نه.....

آره. مد شده استادا جواب درست نمیدن. میگن حالا اپلای کن تا ببینیم چی میشه! نمیدونم چی بگم والا. ولی خب به هر حال ددلاین همونه. اگر استاد اوکی بده, تا اون موقع وقت داری که اپلای کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها
    با سلام

در مورد پذیرش از دانشگاه و ارسال مدارک به دپارتمان مورد نظر، لطف می کنین بفرمائید اگه نمره زبان نیم نمره از نمره اعلام شده توسط دپارتمان کمتر باشه و اپلای کنیم چه مسئله ائی معمولا پیش میاد، اپلیکیشن رد میشه یا پذیرش شرطی با اعلام نمره زبان مد نظر به اپلیکنتها داداه میشه یا اینکه معمولا اینقدر سخت گیر نیستند و قبول می کنند.
    با سپاس
    ببیین, موردیه. مثلا نمره های دیگه ات بالاس, یا مقاله هات خوبه, اون یارو هم اون روز با زنش دعواش نشده, میگه بزارم بره. متوجهی؟ بعضی وقتها هم هر کاری کنی کوتاه نمیان. بهتره قبلش با استادت هم هماهنگ کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes66 نمایش پست ها
    ممنون حق با شماست
    اما انصافا هزینش بالاست مخصوصا این قسمتی که از هر مدرکت ۲ تا میخواد زور داره

دو تا میخوان؟ قبلا اینجوری نبود. دو تا میخوان چی کار؟! آره خب. میدونم. زیاده.

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

ببیین, موردیه. مثلا نمره های دیگه ات بالاس, یا مقاله هات خوبه, اون یارو هم اون روز با زنش دعواش نشده, میگه بزارم بره. متوجهی؟ بعضی وقتها هم هر کاری کنی کوتاه نمیان. بهتره قبلش با استادت هم هماهنگ کنی.

با سپاس. اگر بدون نمره زبان اپلای کرد، مدارک بررسی میشه یا اینکه باید تا ددلاین نمره زبان اعلام بشه بعد بررسی می کنن. امکان اپلای بدون نمره زبان هست یا نه.

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

د نه دیگه. بدون نمره ی زبان کاری نمیکنن.

سلام بچه ها
    میگم واسه گرفتن پذیرش از این دانشگاه باید حتما قبل از اپلای کردن ok یه استاد رو بگیریم؟