صفحه 124 از 182 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

[QUOTE=reza82;1499991]
    نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها

نه. به احتمال خیلی زیاد ریجکت میشی. اگه استاد قبول کنه نمره ی زبان رو بیخیال بشه, احتمالش هست که FGSR هم بیخیال بشه. ولی خود استاد هم بعیده که قبول کنه. باید بخونی امتحان بدی نمره ی خوب بگیری.
    با تشکر

امکان هست که مدارکمو کامل بفرستم و مدرک زبانمو تا ددلاین از طریق موسسه ای میخوام آزمون بدم بدستشون برسونم و یه نامه ائی بنویسم که نمره زبانمو تا قبل ددلاین براشون ارسال می کنم، گرچه میدونم که تا وقتی که نمره زبانم دستشون نرسه مدارکمو بررسی نمی کنن. مشکلی پیش نمیاد با این روش بنظرتون؟
    با سپاس از شما

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    ممنون reza82 اقا من pre-application رو پر کنم یا منتظر جواب ایمیلهایی بشم که به استادا زدم؟

فکر میکنم توی پری اپلیکیشن یه جایی داره که باید اسم استادت رو بنویسی. مطمئن نیستم. زمان ما بود. اگه باشه که باید منتظر باشی.
    Mess with the best, Die like the rest..

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط chasis نمایش پست ها
    دو سال آخر يعني چي؟ يعمي دوره فوق ليسانس ميشه؟ يا دو سال آخر ليسانس؟

دو سال آخر تحصیلت دیگه. اگه میخوای فوق بگیری میشه دو سال آخر لیسانست. اگه میخوای دکترا بخونی, میشه دو سال آخر فوقت (که کلا دو ساله). ولی گفتم, در کل خیلی مهم نیست. اگه معدلت مثلا 11 نیست و مقاله داری, رزومه داری, توصیه نامه داری, نمره زبان خوب داری, اگه بتونی یه استاد پیدا کنی که فاند و پروژه و جا داشته باشه و زمینه کاریش به تو بخوره و ازت خوشش بیاد, حله. خیلی "اگه" داری, اما خب عیر ممکن نیس. این همه آدم اومدن دیگه.

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes66 نمایش پست ها
    میخواستم سوال کنم اگر همه ی مدارک در Tracking رسیده باشند من ایا باید کار دیگری هم انجام بدم جز انتظار ??

نه دیگه. کاری نمیخواد بکنی.

البته من فرض میکنم که با یه استاد به توافق رسیدی, اونم گفته اپلای کن, تو هم مدارکت رو فرستادی, الآنم زده که رسیده. درسته؟

میتونی مثلا یه ماه دیگه به FGSR ای میل بزنی که آقا این نتیجه چی شد, استاد به من اوکی داده و میخوام برای ویزا اقدام بکنم.

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=caspain;1500719]
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها

با تشکر

امکان هست که مدارکمو کامل بفرستم و مدرک زبانمو تا ددلاین از طریق موسسه ای میخوام آزمون بدم بدستشون برسونم و یه نامه ائی بنویسم که نمره زبانمو تا قبل ددلاین براشون ارسال می کنم، گرچه میدونم که تا وقتی که نمره زبانم دستشون نرسه مدارکمو بررسی نمی کنن. مشکلی پیش نمیاد با این روش بنظرتون؟
    با سپاس از شما

نمیدونم. از FGSR بپرس. ولی بعید میدونم قبول کنن. اینا مدارک کامل رو میخوان و زبان هم براشون خیلی مهمه. حق هم دارن. تقریبا 90 درصد ایرانیا هنوز تو he , she مشکل دارن. فعل گذشته و حال و صد هزار تا چیز دیگه. تلفظ که دیگه هیچی, قربونش برم همه مون به 3 میگیم درخت. به مرسی میگیم تانک. اینا هم حساس شدن. من خیلی وقتا با خیلیا دعوام میشه که عزیز من مثلا مایکروسافت درسته نه میکروسافت! جوابم همیشه اینه که "بابا تو خوبی!" خب, نتیجه اش این میشه که دانشگاه میگه من این همه خارجی دارم که دارن تو یه کشور انگلیسی زبان دکترای فوق تخصصی نانوتکنولوژی (!) میخونن, اما هنوز نمیدونن فعل جمله ی سوم شخص مفرد s میگیره. یا میدونن و اهمیتی نمیدن. پس بهتره که از اول سفت و سخت بگیرن که شمایی که میای اینجا بتونی به زبانشون صحبت کنی.
    باور کن اینجوری پیش بره, ما ایرانیا و هندیا و چینیا تا یکی دو نسل دیگه کلا زبان انگلیسی رو تو کانادا و آمریکا دگرگون میکنیم!!

اینه که در جواب سؤالت, ازشون بپرس ببین قبول میکنن یا نه, ولی همونطور که قبلا گفتم بعید میدونم. به هر حال سنگ مفت گنجیشک مفت. امتحانش ضرری نداره.

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

[QUOTE=reza82;1500794]
    نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها

نمیدونم. از FGSR بپرس. ولی بعید میدونم قبول کنن. اینا مدارک کامل رو میخوان و زبان هم براشون خیلی مهمه. حق هم دارن. تقریبا 90 درصد ایرانیا هنوز تو he , she مشکل دارن. فعل گذشته و حال و صد هزار تا چیز دیگه. تلفظ که دیگه هیچی, قربونش برم همه مون به 3 میگیم درخت. به مرسی میگیم تانک. اینا هم حساس شدن. من خیلی وقتا با خیلیا دعوام میشه که عزیز من مثلا مایکروسافت درسته نه میکروسافت! جوابم همیشه اینه که "بابا تو خوبی!" خب, نتیجه اش این میشه که دانشگاه میگه من این همه خارجی دارم که دارن تو یه کشور انگلیسی زبان دکترای فوق تخصصی نانوتکنولوژی (!) میخونن, اما هنوز نمیدونن فعل جمله ی سوم شخص مفرد s میگیره. یا میدونن و اهمیتی نمیدن. پس بهتره که از اول سفت و سخت بگیرن که شمایی که میای اینجا بتونی به زبانشون صحبت کنی.
    باور کن اینجوری پیش بره, ما ایرانیا و هندیا و چینیا تا یکی دو نسل دیگه کلا زبان انگلیسی رو تو کانادا و آمریکا دگرگون میکنیم!!

اینه که در جواب سؤالت, ازشون بپرس ببین قبول میکنن یا نه, ولی همونطور که قبلا گفتم بعید میدونم. به هر حال سنگ مفت گنجیشک مفت. امتحانش ضرری نداره.

بنده با گفته های شما کاملا موافقم. سطح دانش زبان انگلیسی برای فرد متقاضی برای تحصیلات تکمیلی یه موضوع کان لم یکن است و بدون آن دستیابی به اهداف مد نظر بگونه ائی مسیر ناهمواری رو طی میکنه. گرچه همانطور که شما هم عرض کردین بکرات افرادی مشاهده میشن که در حال اخذ مدرک دکتری هستن و مشکل شان هنوز با تنکس و تنک یوو رفع نشده و درخت رو مثل سه می بینن نه دو!!! پس برای اینکه اصالت زبان انگلیسی رو به انقراض نرود، سختگیری دانشگاه معقول بنظر میرسه....
    پیروز باشید

Junior Member Parham66 آواتار ها

استادی در دانشکده نفت به من گفته اپلای کن و الان من مدارکم رسیده و تو فرم CV دانشکده هم اسم ایشون و نوشتم اما نمیدونم چرا یه چیزی بم میگی اخر این استاد من و رد میکنه
    سوالی که از دوستان دارم اینه که
    من اگر با استاد دیگری هم الان ارتباط برقرار کنم اما از دانشکده دیگه مثلا زمین شناسی (مخصوصا الان که ایمیل Alberta هم بم دادن) چه پیش میاد ? مشکلی نداره ??

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

از یه دانشکده ی دیگه اشکالی نداره, اما از همون دانشکده نکن. اگه استاد اولیه به گوشش برسه, صد در صد ردت میکنه. کلا هر جوری که استاد یا بفهمه داری دورش میزنی ردت میکنه.

به نظرم وقتی اوکی داده, یعنی اوکیه دیگه!

Junior Member

سلام به دوستان
    دانشجوی ترم 6کارشناسی مکانیک هستم از یه دانشگاه سراسری اما شهرستان خیلی کوچک معدلم 15.5هست ضمنا دارم پروژه کارشناسی رو شروع میکنم که استادم قول سه تا ISI داده بهم از دوستان عزیز خواهش ممیکنم کمک کنند می خوام از UBC یا Alberta یا یک یونی در حد 100تا150 از آمریکا البته با فاند پذیرش بگیرم زبان رو هم از بعد از تابستان سال 93 که مشکلات مقاله رو حل کردم شروع میکنم باز هم ضمنا می خوام برا سپتامبر 2015 پذیرش بگیرم
    ممنون خواهشا کمک کنید

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohhos15 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    دانشجوی ترم 6کارشناسی مکانیک هستم از یه دانشگاه سراسری اما شهرستان خیلی کوچک معدلم 15.5هست ضمنا دارم پروژه کارشناسی رو شروع میکنم که استادم قول سه تا ISI داده بهم از دوستان عزیز خواهش ممیکنم کمک کنند می خوام از UBC یا Alberta یا یک یونی در حد 100تا150 از آمریکا البته با فاند پذیرش بگیرم زبان رو هم از بعد از تابستان سال 93 که مشکلات مقاله رو حل کردم شروع میکنم باز هم ضمنا می خوام برا سپتامبر 2015 پذیرش بگیرم
    ممنون خواهشا کمک کنید

عزیز دلم چه کمکی میخوای؟ بزرگترین کمک رو خودت میتونی بکنی. کاری از دست کسی بر نمیاد. این همه اطلاعات راجع به همه ی این دانشگاهها تو این سایت و هزار تا سایت دیگه هست. همه رو بخون. زبانت رو هم از همین الآن شروع کن. دیر میشه. امتحان رو بده. بدون نمره ی زبان خوب هیچ جا نمیتونی پذیرش بگیری.

این فروم رو کامل بخون. تجربیات بچه ها رو بخون. سایت دانشگاه ها رو بخون ببین چیا لازم دارم, و ددلاین ها کی هستن. بعدم با استادا مکاتبه کن. بعدم به خدا توکل کن. این راهشه. نمره ی زبان یادت نره. سال دیگه خیلی دیره. از ما گفتن, از اکثر بچه ها نشنیدن.