صفحه 125 از 182 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes66 نمایش پست ها
    استادی در دانشکده نفت به من گفته اپلای کن و الان من مدارکم رسیده و تو فرم CV دانشکده هم اسم ایشون و نوشتم اما نمیدونم چرا یه چیزی بم میگی اخر این استاد من و رد میکنه
    سوالی که از دوستان دارم اینه که
    من اگر با استاد دیگری هم الان ارتباط برقرار کنم اما از دانشکده دیگه مثلا زمین شناسی (مخصوصا الان که ایمیل Alberta هم بم دادن) چه پیش میاد ? مشکلی نداره ??
    معمولا اساتید یک عده رو شرت لیست میکنن و بعد که اونا اپلای کردن از بین اونا تعداد دانشجویی که نیاز دارن و انتخاب میکنند. اگه استاد مد نظرتون اون ژاپنی هستش کلا آدم خوش قولی نیست. به همه میگه اپلای کنند.
    به نظر من اساتید با هم ارتباط دارند و اگه بفهمند شما به ریسرچ چند نفر همزمان علاقه دارید خوب نیستش.

Junior Member

آیا کسی برای سپتامبر 2014 مدیریت مهندسی دانشگاه آلبرتا اقدام کرده و جواب گرفته؟
    و یا کسی می دونه تا کی استادها ممکنه جواب بدن؟
    با سپاس

Junior Member

یه سوال دیگه، کسی اطلاعاتی در مورد پذیرش در رشته مدیریت مهندسی داره؟
    من رشته ام مهندسی صنایع است، معدل لیسانس 13.6 و معدل ارشد 19.4
    4 تا مقاله در دست داوری دارم یکیشون ISI ، یه مقاله کنفرانس
    10 سال هم سابقه کار که 4 سالش مدیریته
    آیا برای این رشته میشه اقدام کرد یا کلا شانس پذیرش تو این رشته پایینه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

Question i need your help immediately

سلام به همه دوستان گل
    امروز نشستم کل این تاپیک رو خوندم، دیگه چشمام نمیبینه (با توجه به اینکه عینکی هم هستم)
    حالا یه چندتا سوال داشتم که چون یکم کارام فشرده شده، مجبورم بپرسم، یه مدتی هم مریض بودم (8ماه) کارام کلی عقب افتاده. من الان مهندسی مواد میخونم ترم 9 بودم و دیگه واحد ندارم این ترم و تا 2-3 هفته دیگه از تزم دفاع میکنم و فارغ میشم،یعنی 9ترمه فارغ میشم. حالا شرایط رزومه ام به صورت زیر هست:
    *-لیسانس مهندسی مواد و متالورژی-گرایش متالورژی صنعتی از علم و صنعت .
    *-نفر سوم در گرایش (از بین 25) و نفر 13 در کل (بین 89).
    *-معدل کل بدون در نظر گرفتن نمره تز تقریبا 15/92، معدل 2سال آخر تحصیل بدون نمره تز ( 4ترم گذشته): 16.81.
    *- یک مقاله در مجله دنیای مواد (انتشارات دانشگاه)، یک مقاله سابمیت از کنفرانس بین المللی، یک ISI این هفته سابمیت و یکی هم هفته بعد.
    *- 4ترم TA استاتیک و 2 ترم مقاومت مصالح.
    *- رتبه دوم در مسابقات علمی دانشکده (بصورت گروهی)
    *- نرم افزارهای شبیه سازی هم بلدم(مخصوصا Deform3d)، متلب هم آشنا، زبان برنامه نویسی هم بلدم.
    *- 2تا ریکام عالی و یک ریکام خوب، یکی هم در دست احداث
    *-مدرک زبان: آلمانی A1 نمره 90/100، تافل هم 16 مارس دارم. اما اون ایشالله خوب میشم.
    *- یه سابقه تحقیق هم راجع به یه موضوع دارم که ماله یک سازمان دولتی بود و هیچ مدرکی از شرکت در این فعالیت بهم ندادن و فک نکنم بدن!
    حالا یه نظری راجع به رزومه ام بدید به نظرتون شانسم واسه آلبرتا موادش چقدره؟ واسه فال امسال امیدوارم باشم؟ و حالا یه سری سوالام رو میپرسم:
    0- من آخر نفهمیدم معدل کل براشون مهمه یا دوسال (4ترم) آخر؟!
    1- اینکه من با توجه به لینک زیر دیدم که مهلت تا 1 آوریل هست و من 16 مارس تافل دارم و نمره هم دو هفته بعد میاد، یعنی به ددلاین میرسم؟؟ یا اینکه برم بگردم یه جا آیلتس بدم (بودچه هم ناموجود)
    http://www.cme.engineering.ualberta....Deadlines.aspx
    2- اینکه توی سایت گفته در ایتدا نیازی به پیدا کردن سوپروایزر نیست، حالا چیکا کنم، بگردم استاد پیدا کنم یا نه؟ و اینکه گفته که سالی فلان قدر فاند میدن به MSc و Phd، ربطی داره اول سوپر وایزر پیدا کنم؟ (شماره 5 از لینک زیر)
    http://www.cme.engineering.ualberta....eforeapplying?
    3- قسمتی که قرمز کردم یعنی چی؟
    Department Financial Support

MSc and PhD students are guaranteed financial support by the Department of Chemical and Materials Engineering for the duration of their program in the following amounts:

• All students receive a basic living allowance of
      $22,000 CDN/year
    • International Students receive an additional tuition supplement equal to about 75 % of the tuition fee differential
      $3000 CDN/year for 2009
    • NSERC Scholarship winners receive a “top-up” of
      $10,000 CDN/year

4- ریکام ها رو پرینت کنم و بدم استاد ها پر کنن و امضا و مهر و موم؟ یا بگم اونی رو هم که خودشون نوشتن رو هم ضمیمه کنن؟
    5- الان یکی از اساتید ما رفته مسافرت و نمره درسی که باهاش داشتیم رو نداده و الان کارنامه من معدل نداره، از اونجایی که من هنوز فارغ حساب نمیشم، بهم کارنامه ترم به ترم انگلیسی میدن(unofficial) ، حالا من تا ترمه پیش رو دارم، واسه الان که زود مدارک رو بفرستم همین قدیمی رو که دارم بفرستم یا صبر کنم تا بیاد و نمره بده و 10 روز درخواست بدم تا جدید بهم بدن؟ فک کنم خیلی طول بکشه و دیر بشه!
    6- توی لینک زیر، من مورد دوم رو که هنوز ندارم؟ همون ریز نمرات رو بفرستم میفهمن که هنوز فازغ نشدم دیگه، ها؟ چیکا کنم؟
    http://www.cme.engineering.ualberta....Documents.aspx
    ببخشید یکم سوالام پیش پا افتاده هست! و یکم هم زیاد نوشتم! سال اولی هست که میخوام اپلای کنم و به خاطر یه سری مشکلاتی که برام پیش اومد و کارام عقب افتاده خیلی استرس دارم!!!!
    از همگی ممنونم!
    با ارادت فرهاد

Junior Member

سلام،
    من Alberta آلبرتا apply کردم و مدارک رو هم همون موقع فرستادم و تقریبا 45 روز بعد جواب اومد که انگار ok شده، فقط اینکه استاد پیدا کردن اصل ماجراست!!!!!!

Junior Member

سلام من میخوام پری اپلیکشن رو پر کنم اما کسی جواب نداده. بعضیاشون نوشتن نمی رسیم جواب بدیم از این گروه بعضیاشون نوشتن اگه می خواهید اسم مارو بزارید تو پری اپ ما میبینیم به نظرتون بدون جواب پری اپ پر کنم ؟
    ممنون از همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhkme نمایش پست ها
    سلام،
    من Alberta آلبرتا apply کردم و مدارک رو هم همون موقع فرستادم و تقریبا 45 روز بعد جواب اومد که انگار ok شده، فقط اینکه استاد پیدا کردن اصل ماجراست!!!!!!
    لطفا بنویسید برای چه رشته ای اقدام کردید؟

Junior Member

سلام.
    من دارم برای آلبرتا، برق اپلای می‌کنم. (برای دکتراش که دیر نشده؟)
    حالا مشکلم اینه که یه لیست بالابلند گذاشتن که اینارو باید براشون پست کنم.
    من مدرکم آزاد نشده، بنابراین نه ریزنمره و نه مدرک، نه لیسانس و نه فوق رو ندارم. فقط یه ریزنمره لیسانس دارم که مهر unofficial دانشگاه رو داره. دیگه هیچی ندارم جز پرینت سیستم گلستان!!
    برا ارشدم هیچ ریز نمره مهرشده‌ای ندارم. بنابراین پاکت مهروموم دانشگاه هم هیچی!!

حالا من چکار کنم؟ همینارو پست کنم، قبول می‌کنن یا نه؟ به آپلود مدارک غیررسمی راضی نمیشن؟

Junior Member

سلام به دوستان

دانشگاه آلبرتا شرط معدل 15 داره (تو دپارتمان عمران 3 از 4).
    معدل من 14.2 در کل و 15.6 در 2 سال آخر ،عمران صنعتی اصفهان، هست، با تافل 97، مقاله ی خارجی ندارم ولی داخلی چرا.
    سابقه کاری هم دارم، هم TA, هم RA, و هم در زمینه کاری هدفم (حمل و نقل، تو یه شرکت خصوصی و شهرداری اصفهان).
    می خواستم از بچه ها بپرسم که وضعیتم چطوره؟
    با توجه به فدرت مالی محدودم می خواستم ببینم تقاضای پذیرش بفرستم برای این دانشگاه (برای Fall 2014) یا برم سر وقت بقیه دانشگاه ها کانادا؟
    ممنون

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط enceladus نمایش پست ها
    سلام.
    من دارم برای آلبرتا، برق اپلای می‌کنم. (برای دکتراش که دیر نشده؟)
    حالا مشکلم اینه که یه لیست بالابلند گذاشتن که اینارو باید براشون پست کنم.
    من مدرکم آزاد نشده، بنابراین نه ریزنمره و نه مدرک، نه لیسانس و نه فوق رو ندارم. فقط یه ریزنمره لیسانس دارم که مهر unofficial دانشگاه رو داره. دیگه هیچی ندارم جز پرینت سیستم گلستان!!
    برا ارشدم هیچ ریز نمره مهرشده‌ای ندارم. بنابراین پاکت مهروموم دانشگاه هم هیچی!!

حالا من چکار کنم؟ همینارو پست کنم، قبول می‌کنن یا نه؟ به آپلود مدارک غیررسمی راضی نمیشن؟
    همینا رو عینا از Graduate Officer بپرس...بهترین و مطمئن ترین منبع خودشونن....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.