صفحه 13 از 182 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Alberta..............U Alberta

با سلام
    MS Petroleum Eng
    it's not official yet

salam
    من پذیرش کلگری دارم .شاید بچه هایی که دارند میرن آلبرتا بتونن کمک کنن.میشه اونایی که ویزا گرفتن برای 2008 fall یه کم راهنمایی کنن.از اطلاعاتی که توی فروم هست به نظر میاد خیلی سخت شده باشه
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    salam
    من پذیرش کلگری دارم .شاید بچه هایی که دارند میرن آلبرتا بتونن کمک کنن.میشه اونایی که ویزا گرفتن برای 2008 fall یه کم راهنمایی کنن.از اطلاعاتی که توی فروم هست به نظر میاد خیلی سخت شده باشه
    میشه شرایطتون رو اینجا یا توی یه موضوع جدید بگید؟ منظورم نمره های زبان، معدل، مقاله و این چیزاست.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Member

پیش فرض پاسخ : آیا باید منتظر جواب دانشگاه alberta ماند؟

آيا هنوز كسي هست كه منتظر جواب Alberta باشه؟ ظاهرا همه پذيرش گرفتن نه؟ من master و Civil اپلاي كردم اما هنوز كه هنوزه خبري نيست يعني reject شدم؟

Member

پیش فرض پاسخ : كسي از آلبرتا پذيرش گرفته؟

آيا هنوز كسي هست كه منتظر جواب Alberta باشه؟ ظاهرا همه پذيرش گرفتن نه؟ من master و Civil اپلاي كردم اما هنوز كه هنوزه خبري نيست يعني reject شدم؟

0hamed0
    Guest

پیش فرض پاسخ : كسي از آلبرتا پذيرش گرفته؟

من پذیرشو نمی دونم، ولی فکر می کنم هنوز همه offer های اضافیشونو decline نکردن، پس میشه امیدوار بود که جا خالی شه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره دانشگاه Alberta

منو دوتا ازدوستام از مهندسی شیمی آلبرتا گرفتیم. یه کم شک بر انگیز شده به این همه ایرونی پذیرش دادن! البته دیدم اونجا تو FGSR مسئول رسیدگی به پرونده بعضی از دانشکده ها یه ایرونی بود ;D.

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره دانشگاه Alberta

من هنوز جوابی از آلبرتا نگرفتم

preliminary application form رو پر کردم، شاید حدود 3 ماه پیش ولی خبری نشد که نشد، البته همون موقع چند تا email به استاداش زدم ولی بعدش بی خیال شدم، تا اون جا که من فهمیدم تو کانادا اصل استاده و بقیه چیزا کشکه، بنابراین خیلی روشنه که چرا خبری نشده برای من، چون پیگیر استاداش نشدم، نکته اینه که فکر می کنم وضعم اونقدر خراب نیست که از آلبرتا reject شم، بنابراین به نظرم دوستان دیگه ای هم که جواب نگرفتن هنوز، قضیه همون استاده و بس.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط Rey
    سلام به همگی
    من تازه وارد این topic شدم ;D انصافا چقدر جالبه که این همه ایرانی امسال دارن می رن UofA !!! یکی از استادای من می گفت چون عملکرد دانشجوهای ایرانی تو دانشگاه آلبرتا خیلی خوب بوده، استادا واسه گرفتن دانشجوی ایرانی با هم رقابت می کنن!!

یه استاد تو آلبرتا به من گفته که "درخواست پذیرش تو رو به FGSR دادم" ولی هنوز وضعیت من تو bear tracks به صورت pending هست به نظر شما الان خیلی دیر نشده؟؟ (البته من دیر apply کردم یعنی کلا 2-3 هفته بیشتر نیست) ولی می ترسم برای ویزا و این چیزا دیر بشه.

PHD
    Electrical

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط saharm
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rey
    سلام به همگی
    من تازه وارد این topic شدم ;D انصافا چقدر جالبه که این همه ایرانی امسال دارن می رن UofA !!! یکی از استادای من می گفت چون عملکرد دانشجوهای ایرانی تو دانشگاه آلبرتا خیلی خوب بوده، استادا واسه گرفتن دانشجوی ایرانی با هم رقابت می کنن!!

یه استاد تو آلبرتا به من گفته که "درخواست پذیرش تو رو به GAPS دادم" ولی هنوز وضعیت من تو bear tracks به صورت pending هست به نظر شما الان خیلی دیر نشده؟؟ (البته من دیر apply کردم یعنی کلا 2-3 هفته بیشتر نیست) ولی می ترسم برای ویزا و این چیزا دیر بشه.

PHD
    Electrical
    نه عزیزجان ! چجوری Apply کردی ؟ deadline که گذشته ! در هر صورت اگه با استادت در ارتباطی غمت نباشه ! فوقه فوقش اینه که اگه واسه ویزا دیر شد Differ کنی. درکل من که تو فوریه Apply کردم جوابش تو 7 یا 8 فروردین اومد. ایشالا مجسمه یخ زده ی همدیگرو ملاقات کنیم اونجا !
    The things you own end up owning you