صفحه 138 از 182 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام دوستان
    سوالی داشتم از خدمتتون
    من فرم اپلیکیشن اولیه رو پر کردم برای دکترای عمران و امروز جوابش اومد که اجازه ارسال رسمی مدارکم رو دارم
    سوالم اینه که من با استاد ارتباطی نداشتم و فقط فرم اولیه رو پر کردم و اجازه اپلای پیدا کردم، به نظرتون به این طریق امکان پذیرش و بورس برام وجود داره(چون 100 دلار هزینه بررسی نیاز هست)؟
    و اینکه ددلاین برای ترم جاری چه زمانی هستش؟
    ممنونم از لطفتون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم از خدمتتون
    من فرم اپلیکیشن اولیه رو پر کردم برای دکترای عمران و امروز جوابش اومد که اجازه ارسال رسمی مدارکم رو دارم
    سوالم اینه که من با استاد ارتباطی نداشتم و فقط فرم اولیه رو پر کردم و اجازه اپلای پیدا کردم، به نظرتون به این طریق امکان پذیرش و بورس برام وجود داره(چون 100 دلار هزینه بررسی نیاز هست)؟
    و اینکه ددلاین برای ترم جاری چه زمانی هستش؟
    ممنونم از لطفتون
    It is possible, but no one can guarantee except a professor. If you think there are any professors in that department that your research interests is close to them, contact them (of course dont contact all at the same time), and tell them that you passed pre- application, and see what is their idea.
    I dont know about deadlines, it is based on departments, and may change year by year, you can check in in their webpage.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام دوستان
    من میخوام پذیرش از دپارتمان مهندسی مکانیک دنشگاه آلبرتا برای Phd بگیرم.

1.مقاطع تحصیلی: کاردانی با معدل16.77 ،کارشناسی بامعدل15.77 و ارشد بامعدل16.50.
    2.رشته: مهندسی مکانیک گرایش جامدات
    3.فعالیت: مدرس دانشگاه فنی وحرفه ایی و چندین ثبت اختراع مرتبط بارشته
    4.عضو نظام مهندسی
    5.مدرک زبان: آیلتس 6.5
    6.مقاله: 4 سابمیت و هنوز هیچ کدوم چاپ نشده

حالا به نظرتون، میشه؟

Junior Member

من از یه منبع موثق شنیدم که آلبرتا 60 واحد آخر رو محاسبه میکنن. حالا اون 60 واحد آخر چه همه ش تو دوره ارشد طی شده باشه چه دوره کارشناسی. ولی اینکه نمرات پایان نامه ام محاسبه میشه یا اینکه نمرات افتاده رو چی کار میکنن نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط noushin_n نمایش پست ها
    بچه ها تو قسمت ادمیشن دانشگاه آلبرتا واسه ارشد و دکتری به ترتیب مینیمم معدل های 3 و 3.3 تعیین کرده.
    این یعنی چی؟
    یعنی واسه اپلای برای مقطع دکتری معدل ارشدت باید 3.3 باشه؟ و شرطی روی معدل کارشناسی نیست؟
    واسه ارشدم شرط معدل کارشناسی 3 هست؟
    متنش رو هم پیست میکنم. البته خودشون اشاره کردن به 2 سال آخر ولی خواستم مطمئن شم
    Admission Requirements

All applicants must hold a baccalaureate degree from the University of Alberta (or its academic equivalent from an academic institution recognized by the U of A) with an average GPA of 3.0 (or its equivalent) in the last two years of study. Since grading systems vary greatly from institution to institution, the U of A examines the content of courses completed elsewhere to establish equivalencies.All Applicants:MSc Program: A minimum admission grade point average of 3.0 on most 4-point grading systems, or a B on most letter grading systems.
    PhD Program: A minimum admission grade point average of 3.3 on most 4-point grading systems, or a B+ on most letter grading systems.
    International Applicants: A minimum admission grade point average varies by country. See minimum academic requirements from other countries.

Junior Member Amir2009t آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت

دوستان،من تا الان فکر میکردم که فقط دو سمستر پاییز و بهار داریم ولی الان که داشتم ددلاین های آلبرتا رو نگاه میکردم، ترم زمستان هم ذکر شده.
    لطفا اگه اطلاعاتی راجع به ترم ها،مدت زمانشون و ددلاینشون دارید،لطف کنید توضیح بدید.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    من دانشجوی ارشد مخابرات گرایش میدان هستم.معدل کارشناسی دانشگاه باهنر کرمان 14.78 و معدل سال اول ارشد در زاهدان 17.44 هست.تا اینجا معدل اول شدم و تمام درسها ( 24 واحد ) رو پاس کردم فقط سمینار و پروژه ام مونده.میخواستم ببینم شانسی برای پذیرش و fund برای دکتری دارم؟و اینکه اگه شانس قابل قبولی داشته باشم، مرحله به مرحله چه مراحلی باید طی کنم و از چه زمانی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان
    من مهندسی صنایع سمنان قبول شدم ولی فقط 1سال اونجا درس خوندم و 3ترم توی دانشگاه صنعتی شریف بودم و 4 ترم در دانشگاه علم و صنعت
    معدلام به ترتیب دانشگاه:
    13.5
    14.75
    17.60
    حالا میخوام واسه مستر برم دانشگاه آلبرتا و مبخوام فاند بگیرم. کسی میتونه کمک کنه؟ اصلا این رشته رو میگیره؟ یا رشته های مربوط به رشته ی خودم؟ یا باید تغییر رشته بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

دوستان کسی نبود که جواب سوال منو بده؟
    راستی معدل دانشگاه شریفمو اشتباه نوشتن
    معدلم 15.75 شده

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir2009t نمایش پست ها
    دوستان،من تا الان فکر میکردم که فقط دو سمستر پاییز و بهار داریم ولی الان که داشتم ددلاین های آلبرتا رو نگاه میکردم، ترم زمستان هم ذکر شده.
    لطفا اگه اطلاعاتی راجع به ترم ها،مدت زمانشون و ددلاینشون دارید،لطف کنید توضیح بدید.
    ممنون

تا جایی که من میدونم همه ی دانشگاهها سه تا ترم دارن. پائیز, زمستون, تابستون (بهار+تابستون). هر کدوم 4 ماه. ددلاین ها هم که توی سایت هست. پائیز از اول سپتامبر شروع میشه.
    Mess with the best, Die like the rest..

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندسی صنایع سمنان قبول شدم ولی فقط 1سال اونجا درس خوندم و 3ترم توی دانشگاه صنعتی شریف بودم و 4 ترم در دانشگاه علم و صنعت
    معدلام به ترتیب دانشگاه:
    13.5
    14.75
    17.60
    حالا میخوام واسه مستر برم دانشگاه آلبرتا و مبخوام فاند بگیرم. کسی میتونه کمک کنه؟ اصلا این رشته رو میگیره؟ یا رشته های مربوط به رشته ی خودم؟ یا باید تغییر رشته بدم؟
    تنها چیزی که میتونم بهت بگم که اینه که تو کانادا معمولا چیزی به اسم مهندسی صنایع وجود نداره. بلکه بهش میگن مدیریت مهندسی. Engineering Management. دنبال اون باش.
    Mess with the best, Die like the rest..