صفحه 139 از 182 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    تنها چیزی که میتونم بهت بگم که اینه که تو کانادا معمولا چیزی به اسم مهندسی صنایع وجود نداره. بلکه بهش میگن مدیریت مهندسی. Engineering Management. دنبال اون باش.

شما هم همین رشته رو خوندین؟
    راضی هستین؟ چه سالی رفتین؟
    بنظرتون میتونم fund بگیرم؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

این از لینک رشته توی دانشگاه:
    http://www.mece.engineering.ualberta...anagement.aspx

توی دپارتمان مکانیکه. من الآن 3 ساله فارغ التحصیل شدم. این رشته, ادامه ی رشته ی مهندسی صنایع اس. من از رشته ام راضی ام. در مورد شرائط کار تو ایران خبر ندارم. توی کانادا وضعش بد نیست. میشه رفت سراغ کارهای مدیریت پروژه یا مدیریت کیفیت (کنترل کیفیت, تضمین کیفیت). در مورد فاند هم من واقعا نمیدونم, خودم بدون فاند بودم. بستگی به خیلی چیزا داره, به استاد, وضع مالی استاد, نمره ها و مقاله های که داری و غیره.

موفق باشی.
    Mess with the best, Die like the rest..

Junior Member

سلام. می خواستم در موردRequirement دانشگاه برای رشته فیزیک بپرسم. من مدارک لیسانس و فوق لیسانسو ترجمه کردم همراه با مهر دادگستری. اینکه میگه مدارک original and in english دقیقا یعنی چه؟ یعنی همون کپی مدارک فارسی در انتهای مدارک ترجمه شده کافیه؟

• Applicants who studied in countries other than above must provide an official degree certificate PLUS marksheets outlining all courses taken and grades obtained for all postsecondary institutions attended.
      • All documents must be submitted in the original language and in English.
      • The English translation must be a direct translation and certified by the translator.

Where the transcript states that a degree has been conferred, an official degree certificate is not required Certification of transcripts and degrees must be endorsed with an imprint of the official seal of the institution and with the written signature of the responsible university officer. Notarized documents are unacceptable
    .
    ممنون میشم اگه زود جوابم رو بدید.

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

سلام دوستان
    کسی از دوستان میدونه که برای پذیرش تو آلبرتا بهترین تایم نامه نگاری با اساتید کیه؟
    و اینکه کسی از وضعیت شاخه water resource خبره داره؟
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

سلام دوستان
    من مهندسی گاز صنعت نفت اهواز با معدل 15.3 خوندم ومیخوام واسه مستر اپلای کنم تو شرکت نفت هم کارمیکنم زبانم خوبه و میتونم یه تافل بالا بیارم مقاله هم دارم و از لحاظ دوره هایی که گذروندم ونرم افزار و مهارتها رزومه نسبتا خوبی دارم تو alberta چند تا استاد هم پیدا کردم که زمینه کاریشون بهم میخوره ولی میخوام بدونم واقعا شانسی واسه پذیرش تو این دانشگاه دارم و اینکه از خوندن بعضی کامنتها و معطلی بعضی از دوستان نگران شدم که زمان و هزینه صرف کردن واسه این دانشگاه نتیجه ای داره یا نه ؟
    سوال دیگه ای که دارم در مورد تجربه ی کاری در شرکت نفته که تحریمه این چه تاثیری میتونه داشته باشه رو پذیرشم در ضمن اینکه خوده رشته ی من هم مربوط به انرژیه و جایی مثل امریکا راحت ریجکت میشم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط norwaycanada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندسی گاز صنعت نفت اهواز با معدل 15.3 خوندم ومیخوام واسه مستر اپلای کنم تو شرکت نفت هم کارمیکنم زبانم خوبه و میتونم یه تافل بالا بیارم مقاله هم دارم و از لحاظ دوره هایی که گذروندم ونرم افزار و مهارتها رزومه نسبتا خوبی دارم تو alberta چند تا استاد هم پیدا کردم که زمینه کاریشون بهم میخوره ولی میخوام بدونم واقعا شانسی واسه پذیرش تو این دانشگاه دارم و اینکه از خوندن بعضی کامنتها و معطلی بعضی از دوستان نگران شدم که زمان و هزینه صرف کردن واسه این دانشگاه نتیجه ای داره یا نه ؟
    سوال دیگه ای که دارم در مورد تجربه ی کاری در شرکت نفته که تحریمه این چه تاثیری میتونه داشته باشه رو پذیرشم در ضمن اینکه خوده رشته ی من هم مربوط به انرژیه و جایی مثل امریکا راحت ریجکت میشم؟
    ممنون
    دوست گرامی شما باید این رو در نظر داشته باشید که کلا پروسه پیدا کردن استاد (منظورم استادی که اکی به شما بده و از رزومتون خوشش بیاد) در هر جائی زمانبر هست و باید تایم و انرژی بذارید. کار کردن در اون شرکت تاثیر بدی در پذیرش شما نداره اما می تونه پروسه گرفتن ویزاتون رو کمی به تعویق بندازه (به دلیل سکیوریتی چک) . اما از همه اینها مهمتر اینه که شما اول چک کنید ببینید مینیمم های اون دانشگاه و دپارتمان خاص برای رشتتون رو دارید یا نه و بعد به بقیه قضایا فکر کنید. به نظر میرسه معدلتون کمی پایین باشه.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط manizani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از دوستان میدونه که برای پذیرش تو آلبرتا بهترین تایم نامه نگاری با اساتید کیه؟
    و اینکه کسی از وضعیت شاخه water resource خبره داره؟
    شما هر چه زودتر شروع کنید به مکاتبه با اساتید بهتره. یکی از زمان هائی که وضعیت فاند استادها مشخص میشه اواخر بهار یعنی توی جون هست پس احتمالا همون زمان ها مناسب باشه اما گاهی ممکنه استاد از منابع دیگه ای هم فاند بگیره که زمانش مشخص نیست. بنابراین شما با توجه به اینکه باید وقت بذارید تا استاد پیدا کنید زمان رو از دست ندید . خیلی وقتا پیش اومده که استادی از رزومه کسی خوشش اومده اما وضعیت فاندش مشخص نبوده و خودش به اپلیکنت گفته که فلان تاریخ بهت خبر میدم یا اینکه مثلا برای ترم آینده میگیرمت... خلاصه اینکه زودتر اقدام کنید بهتره.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط Tami1388 نمایش پست ها
    سلام. می خواستم در موردRequirement دانشگاه برای رشته فیزیک بپرسم. من مدارک لیسانس و فوق لیسانسو ترجمه کردم همراه با مهر دادگستری. اینکه میگه مدارک original and in english دقیقا یعنی چه؟ یعنی همون کپی مدارک فارسی در انتهای مدارک ترجمه شده کافیه؟

• Applicants who studied in countries other than above must provide an official degree certificate PLUS marksheets outlining all courses taken and grades obtained for all postsecondary institutions attended.
      • All documents must be submitted in the original language and in English.
      • The English translation must be a direct translation and certified by the translator.

Where the transcript states that a degree has been conferred, an official degree certificate is not required Certification of transcripts and degrees must be endorsed with an imprint of the official seal of the institution and with the written signature of the responsible university officer. Notarized documents are unacceptable
    .
    ممنون میشم اگه زود جوابم رو بدید.
    خیر. تا الان که اصل مدرک لازم بوده و حتی دوستانی که مدرکشون آزاد نشده بوده اما پذیرش از دانشگاه گرفتن توی نامه پذیرششون کاندیشنال قید شده و شرطش هم ارائه اصل مدرک هست. برای گرفتن پذیرش میشه با مدرک موقت و ریز نمرات غیر رسمی+ ترجمه ها اقدام کرد اما در انتها باید مدارک آزاد بشه. البته باز با منشی دپارتمان مربوطه چک کنید.

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان.
    من چند روز پیش به یکاستاد ایمیل زدم گفت برو اپلیکیشن اولیه رو پر کن. من پر کردم و بهش خبر دادم و بعد از دو روز کاری جواب اومد که مرحله اول لوکی شده. حالا هر چه به استاده ایمیل میزنم چون سوال داشتم جواب نمیده. تو این شرایط به نظرتون رسمی اقدام کنم. دوستانی که پذیرش گرفتن خواهشن راهنمایی کنند.
    ممنون از لطف همه دوستان

سلام.من دانشجوی نانوشیمی دانشگاه دولتی مراغه با معدل 17.15 در مقطع ارشد و دارای 10 مقاله isi با ایمپکت بالا (میانگین ایمپکت 3.3) و کارشناسی شیمی کاربردی پیام نور با معدل 14.10 هستم و ولی تافل رو آبان میدم و حداقل 85 رو میارم. به نظرتون ایا می توانم برای دکترا در همین رشته بورسیه فول فاند از دانشگاه های کانادا با اپلای مستقیم (بدون نامه نگاری با اساتید)رو بگیرم؟ متاسفانه نمی دونم از کجا شروع کنم به اساتید هم نامه میزنم ولی بیشترشون یا جواب نمی دهند یا میگن که فاند ندارند. من می خوام سال دیگه شهریور اونجا باشم. ممنون میشم راهنماییم کنید.