صفحه 140 از 182 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط salman64 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان.
    من چند روز پیش به یکاستاد ایمیل زدم گفت برو اپلیکیشن اولیه رو پر کن. من پر کردم و بهش خبر دادم و بعد از دو روز کاری جواب اومد که مرحله اول لوکی شده. حالا هر چه به استاده ایمیل میزنم چون سوال داشتم جواب نمیده. تو این شرایط به نظرتون رسمی اقدام کنم. دوستانی که پذیرش گرفتن خواهشن راهنمایی کنند.
    ممنون از لطف همه دوستان
    دوست عزیز متن ایمیلشون چی‌ بوده دقیقا؟
    و اینکه منظورتون از اینکه مرحله اول اوکی شده چیه؟

خیلی‌ وقتا استادا میگن برو از طریق دانشگاه اپلای کن و این معنیش این نیس که قبول کنن دانشجو رو
    ولی‌ گاها میگن که مثلا اسم منو تواین اپلیکیشن بنویس یا هر اشاره دیگیی‌ مبنی بر اینکه قبولت می‌کنن!

Junior Member

سلام دوست عزیز،

معمولا اینجوری هست که اگه یه استاد به شما تو دانشگاه آلبرتا بگه که برو اپپلیکیشن اولیه رو پر کن یعنی اینکه تا حدودی نظره مساعد داره اما میخاد بیشتر راجع به شما بدونه. اینو مسوول قسمت ادمیشن بهم گفت. آخه منم اون اوائل برام سوال بودش که این اپلیکیشن اولیه وقتی اوکی میشه دقیقن یعنی چی و بدش چی میشه که از اون پرسیدم و اونم گفتش که روال اینجوریه. اما اینم گوشه ذهن داشته باشید که اوکی شدن اپلیکیشن اولیه به معنی اوکی شدن پذیرش شما نیست. بعضی وقت ها استاد مربوطه که از شما خواسته اپلیکیشن اولیه رو پر کنید تو مرحله دوم با ارسال کل مدارکتون، شاید نظرش تغییر کنه. اما نگران نباشین، توکل به خدا، ایشالا هرچی خیره پیش میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط salman64 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان.
    من چند روز پیش به یکاستاد ایمیل زدم گفت برو اپلیکیشن اولیه رو پر کن. من پر کردم و بهش خبر دادم و بعد از دو روز کاری جواب اومد که مرحله اول لوکی شده. حالا هر چه به استاده ایمیل میزنم چون سوال داشتم جواب نمیده. تو این شرایط به نظرتون رسمی اقدام کنم. دوستانی که پذیرش گرفتن خواهشن راهنمایی کنند.
    ممنون از لطف همه دوستان

Junior Member

سلام
    آقا من هر چی توی سایت دانشگاه آلبرتا نگاه می کنم چیزی جز این پیدا نمی کنم. برای برق نوشته ددلاین 30 April یعنی 10 اردیبهشت! اما این تاریخ با اون چیزی که همه میگفتن آذر و دی و بهمن هست جور در نمیاد چرا؟؟!!
    اینم آدرسش:
    http://www.ece.engineering.ualberta....Deadlines.aspx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm666 نمایش پست ها
    سلام
    آقا من هر چی توی سایت دانشگاه آلبرتا نگاه می کنم چیزی جز این پیدا نمی کنم. برای برق نوشته ددلاین 30 April یعنی 10 اردیبهشت! اما این تاریخ با اون چیزی که همه میگفتن آذر و دی و بهمن هست جور در نمیاد چرا؟؟!!
    اینم آدرسش:
    http://www.ece.engineering.ualberta....Deadlines.aspx
    دو خط آخر همان صفحه ای که لینک داده اید را ببینید
    April 30 for September Admission
    July 30 for January Admission

سلام دوستان
    میخواستم بدونم مدارک مورد نیاز برای اپلای اولیه(preliminary application) چی هست؟؟
    میخواستم مدارکو آماده کنم ک زودتر انجامش بدم

سلام دوستان

من معدل لیسانس ام 15.60 و میخوام واسه مستر اقدام کنم ولی مینیمم معدل آلبرتا 16.50 ست.مقاله ایی چیزی هم ندارم ولی میخوام با هزینه خودم برم.به نظرتون اگر به استادی ایمیل بزنم و شرایطمو بگم حاضر میشه کمکم کنه و به admission department بگه که من فلانی رو میخوام؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh3400 نمایش پست ها
    دو خط آخر همان صفحه ای که لینک داده اید را ببینید
    April 30 for September Admission
    July 30 for January Admission
    یعنی تا 30 آپریل فرضت داریم که مدارک رو بفرستیم؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوست عزیز،

میشه بگید رشتتون چیه و واسه چه رشته ای میخواید برید؟ چون رشته به رشته این قضیه میتونه متفاوت باشه.
    اما در حالت کلی خوب مورد هائی دیده شده که تونستن این کارو بکنن اما خوب یکم شاید سخت باشه چون پابلیکیشن و ریسرچ شما هم زیاد قوی نیست. معمولا وقتی چشمشون رو به روی معدل و یا نمره زبان یکم میبندن که پابلیکیشن یا ریسرچ داشته باشین.
    اما اینهایی که گفتم به این معنی نیست که شما نا امید بشید. چیزایی مثل رکامندیشن قوی خیلی میتونه موثر باشه و البته اینکه با هزینه خودتون میخواید برید
    پشنهاد دیگه من اینه که سراغ استادایی برید که ریسرچ گروپ دارن تو اون دانشگاه. اونا معمولا از دانشجو هائی که با هزینه خودشون میرن بیشتر استقبال میکنن

Hope it helps!

نقل قول نوشته اصلی توسط nilouuufar1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من معدل لیسانس ام 15.60 و میخوام واسه مستر اقدام کنم ولی مینیمم معدل آلبرتا 16.50 ست.مقاله ایی چیزی هم ندارم ولی میخوام با هزینه خودم برم.به نظرتون اگر به استادی ایمیل بزنم و شرایطمو بگم حاضر میشه کمکم کنه و به admission department بگه که من فلانی رو میخوام؟؟؟

Junior Member

سلام دوست عزیز،

تا اونجائی که ما یادم میاد مدرک آنچنان خاصی نیاز نبود، اما شما اگه واسه PhD میخواین apply کنین ریز نمرات و معدل ارشد به همراه ریز نمرات و میانگین ۲ سال آخر کارشناسی و رزومه رو دم دست داشته باشین. به اضافه نمره زبان و اسکور تو هر اسکیل.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_reza_ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم مدارک مورد نیاز برای اپلای اولیه(preliminary application) چی هست؟؟
    میخواستم مدارکو آماده کنم ک زودتر انجامش بدم

مرسی که نا امیدم نکردید! رشته ام نفته. یعنی تو ایمیل بشون بگم که فاند نمیخوام؟؟؟