صفحه 141 از 182 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام
    میخواستم در مورد bear tracking بپرسم. من تمام مدارکم received خورده به جز ریپورت نمره تافلم که من 9 سپتامبر سابمیت کردم و الان 19 روز گذشته. یعنی دستشون نرسیده یا جایی تو دانشگاه غیر دانشکده مربوط به من (برق) هست؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوست عزیز،

خوب چرا خیلی راحت به ادمیشن آفیس یه ایمیل نمیزنید و از اونها جویا شید؟
    البته میتونید یه ایمیل هم به ETS بزنید و ببینید اونا دقیقن کی پست کردن، چون چند روز کاری بعد از سابمیت کردن درخواست ریپورت شما، ETS اونو پست میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahnemir_367 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم در مورد bear tracking بپرسم. من تمام مدارکم received خورده به جز ریپورت نمره تافلم که من 9 سپتامبر سابمیت کردم و الان 19 روز گذشته. یعنی دستشون نرسیده یا جایی تو دانشگاه غیر دانشکده مربوط به من (برق) هست؟
    مرسی

Junior Member

یه آلبرتایی نیست جوابمو بده. یکی از اساتید دانشکده برق و کامپیوتر گفت بیا از اول january کارتو شروع کن. من نمره زبان ندارم. بعد چیزی در مورد فاند نگفت بهم. این دو تا رو چه جوری ازش بپرسم.
    ددلاین دانشگاه مگه 30 آپریل نیست. یکی بهم توضیح بده من چه کارکنم؟
    کسی میدونه رنکینگ این دانشگاه تو برق چجوریه؟؟؟

سلام دوستان،
    ممنون از راهنمایی هاتون!

به خانم دکتری از دانشگاه آلبرتا ایمیل زدم و ایشون گفتند بیا مصاحبه و روز وساعت رو هم پیشنهاد کردند و گفتند مقاله ای که فلان جا سابمیت کردی هم برام بفرست.

- گفتند که "During the conversation, I would like to discuss your application and possibilities." میشه راهنمایی م کنید از چی می پرسند؟ خودشون اند فقط یا چند نفرند؟ خودم رو برای چه چیزایی آماده کنم؟
    - این یه پوزیشن مستر هست و من یه مستر الان دارم! اگه پرسیدن شما که مستر داری، چرا دوباره می خوای مستر اقدام کنی، چی بگم (تو ایمیل و سی وی گفته بودم مستر دارم)؟!
    - مصاحبه معمولن چقدر طول می کشه؟!

ممنونم از وقتی که گذاشتید.

Junior Member

سلام دوست عزیز،

خوب استادها وقتی با شما قرار مصاحبه میذارن معمولا نشونه خوبی هست. با یه تیر دو نشون میخوان بزنن: هم انگیلیسی شما رو میسنجن و هم در مورد مقاله یا موضوعاتی که شما خیلی روشون مانور دادید میپرسن و سعی میکنن بفهمن فضای فکری شما چجوریه. تجربه شخصی من اینجور بوده که معمولا وارد جزئیات قضیه و اون موضوع میشن. نحوه انگیلیسی صحبت کردن شما راجع به اون موضوع خیلی خیلی تاثیر خواهد داشت. اصلا استرس نداشته باشید. با جملات خیلی ساده و صمیمانه شروع کنید.

پیشنهاد من اینه که اگه اون پوزیشنی که شما در نظر دارید روی موضوع خاصی هست موقع مصاحبه از چنتا تیریک خاص استفاده کنید که البته یه مقدار به رشته بستگی داره. رشته شما چیه؟

خوب این خیلی راحته! بهشون میگید که مستر قبلی که گذروندم اصلا اون چیزی که فک میکردم نبود و به دنبال اینم که بعضی مفاهیم رو کاملتر و با رویکردی جدیدتر تجربه کنم که فک میکنم تو این پوزیشن شما این امکان برام وجود داشته باشه... و حرفهای اینجوری...

مصاحبه معمولا زیاد طول نمیکشه! شاید یه چیزی بین ۱۰،۱۵ دقیقه و البته اگه رو بعضی موضوعات مثل فاند و چیزای اینجوری گیر کنید شاید بیشتر هم بشه. اما همونطور که گفتم عمده قضیه تو همون ۱۰-۱۵ دقیقه اول جمع میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط taranom_n نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ممنون از راهنمایی هاتون!

به خانم دکتری از دانشگاه آلبرتا ایمیل زدم و ایشون گفتند بیا مصاحبه و روز وساعت رو هم پیشنهاد کردند و گفتند مقاله ای که فلان جا سابمیت کردی هم برام بفرست.

- گفتند که "During the conversation, I would like to discuss your application and possibilities." میشه راهنمایی م کنید از چی می پرسند؟ خودشون اند فقط یا چند نفرند؟ خودم رو برای چه چیزایی آماده کنم؟
    - این یه پوزیشن مستر هست و من یه مستر الان دارم! اگه پرسیدن شما که مستر داری، چرا دوباره می خوای مستر اقدام کنی، چی بگم (تو ایمیل و سی وی گفته بودم مستر دارم)؟!
    - مصاحبه معمولن چقدر طول می کشه؟!

ممنونم از وقتی که گذاشتید.

Banned

سلام

دوستان مطلع هستند بعد از upload ریز نمرات غیررسمی، چقدر طول میکشه که نتایج application fee award مربوط به master مشخص بشه و دانشگاه برای پرداخت کردن یا نکردن application fee اطلاع بده؟!

ممنون

سلام دوستان آلبرتایی!!!
    مصاحبه موفقیت آمیز بود!!!
    استادم ایمیل زدند که مایلم باهم کار کنیم و اگه موافقی بگو تا بقیه مراحل تا اومدن ت اینجا رو ادامه بدیم! حالا من چند تا سوال داشتم. ممنون می شم سریع راهنمایییییی م کنید.

-مبلغی به عنوان annual stipend توی announcement که ایمیل کردند ذکر شده حالا من نمی دونم که از این مبلغ باید شهریه دانشگاه رو بدم یا اون رو استاد تقبل می کنه؟
    - غیر از شهریه دانشگاه، هزینه های دیگه مربوط به دانشگاه وجود داره؟ مثل بیمه یا ... اگر هست اون ها رو باید از همین مبلغ پرداخت کنم؟
    - دوره ی مستر دو سال هست در آلبرتا یا ممکن ه متفاوت باشه هر پوزیشنی؟! اگر همه ی مسترها دو سال هست این حقوقی که در نظر گرفتند تا پایان دوره وجود داره یا بعد از سال اول دوباره درموردش تصمیم گیری می شه؟!
    - گفتند که شروع دوره از January 1 or May 1 به نظرتون در پروسه ی گرفتن ویزا دچار مشکل نمی شم؟ دیر نمی شه؟

نمی دونم سوالاتم رو راجع به فاند چه طور با ایشون مطرح کنم! ممنون می م تجربه هاتون رو در اختیارم بگذارید و نظرتون رو بگید که قبل از پذیرش رسمی چه چیزهایی رو چه جوری از استادم بپرسم!!!

ممنوووووووونم از راهنمایی های همیشگی تون.

Junior Member

سلام
    خانم ترنم
    من میشه یک سوال ازتون بپرسم ؟گشما برای مستر از آلبرتا پذیرش گرفتید/از استاد اوکی گرفتید ؟؟؟؟
    ممنکنه یک مقدار از رزومتون رو بگید پون من هم میخوام برای مستر اپلای کنم ...
    سپاس .

نقل قول نوشته اصلی توسط Artiiist نمایش پست ها
    سلام
    خانم ترنم
    من میشه یک سوال ازتون بپرسم ؟گشما برای مستر از آلبرتا پذیرش گرفتید/از استاد اوکی گرفتید ؟؟؟؟
    ممنکنه یک مقدار از رزومتون رو بگید پون من هم میخوام برای مستر اپلای کنم ...
    سپاس .
    سلام! خواهش می کنم!
    من یه مستر داشتم، اما برام مسئله ای نبود که دوباره مستر بخونم. به این استاد ایمیل زدم و گویا ایشون موافقت کردند که دانشجوشون بشم. اما هنوز کارهای پذیرش رو انجام ندادم!
    رزومه م: آیلتس:7 دو مقاله چاپ شده داخلی، یک کنفرانس خارجی، سه کنفرانس داخلی، یک مقاله ISI تحت داوری نهایی.

Junior Member

یک سالی‌ از محضرتون .؟
    با معدلِ ۳،۷۳ و آیلتسِ ۷.۵ ، آیا برای این دانشگاه اپلی‌ بکنم ؟ لیسانس معماری هستم ، از دانشگاه emu