صفحه 145 از 182 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام
    با توجه به اینکه ددلاین رو زدن 30 اوریل، و منم تازه پری اپلیکیشن رو پر کردم (دکتری عمران) و اینکه گویا حدود سه هفته طول میکشه که جواب پری بیاد و اینکه کم هنوز با هیچ استادی در ارتباط نبودم توی این دانشگاه.
    نظرتون چیه؟
    از الان با استادها در ارتباط باشم که اگه جواب پری مثبت بود و استادی هم قبول کرد اپلای کنم؟ در واقع حدود یک ماه دیگه میتونم اپلای کنم اینطوری
    اون موقع دیر هست برای اینکه شانس فاند داشته باشم؟

دیگه اینکه استاد باید فقط منو تشویق به اپلای کنه یا اینکه بگه من تورو میخوام حتما!؟

Junior Member avamir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba_1012 نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه ددلاین رو زدن 30 اوریل، و منم تازه پری اپلیکیشن رو پر کردم (دکتری عمران) و اینکه گویا حدود سه هفته طول میکشه که جواب پری بیاد و اینکه کم هنوز با هیچ استادی در ارتباط نبودم توی این دانشگاه.
    نظرتون چیه؟
    از الان با استادها در ارتباط باشم که اگه جواب پری مثبت بود و استادی هم قبول کرد اپلای کنم؟ در واقع حدود یک ماه دیگه میتونم اپلای کنم اینطوری
    اون موقع دیر هست برای اینکه شانس فاند داشته باشم؟

دیگه اینکه استاد باید فقط منو تشویق به اپلای کنه یا اینکه بگه من تورو میخوام حتما!؟
    اگه از استادا هیچ جوابی نگرفتین به احتمال خیلی خیلی زیاد پری و ریجکت میشین!
    بهتر بود قبل از پر کردن پری اپلیکیشن مکاتبه میکردین که اگه جواب میگرفتین، احتمالا دو سه روزه تایید میشد اپلیکیشنتون.
    الان به نظرم ایمیل بزنید به استادی که میخوایید، تو ایمیلتون هم بیارید که پری اپلیکیشین و سابمیت کردید.
    تا اوایل فروردین شانس هست برای فاند و پذیرش گرفتن.
    معمولا اگه استادی جواب بده میگه که باید اپلای کنی تا مدارکتو ببینم بعد تصمیم نهایی بگیرم.

Junior Member

سلام

من توی اپلیکیشن FGRS م فقط مونده statement رو آپلود کنم.

با این حال، اصلا با هیچ استادی مکاتبه نداشتم چون شنیدم اساتید کانادا معمولا بعد ددلاین پاسخگو هستن.

در مورد این دانشگاه هم منوال همینه؟ آیا الان خیلی دیر هست برای برقراری مکاتبه؟

من دانشجوی داخلی به حساب میام - رشته مهندسی برق، فوق لیسانس اپلای کردم.
    ویرایش توسط sepehrhm : January 22nd, 2015 در ساعت 08:13 PM

رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrhm نمایش پست ها
    سلام

من توی اپلیکیشن FGRS م فقط مونده statement رو آپلود کنم.

با این حال، اصلا با هیچ استادی مکاتبه نداشتم چون شنیدم اساتید کانادا معمولا بعد ددلاین پاسخگو هستن.

در مورد این دانشگاه هم منوال همینه؟ آیا الان خیلی دیر هست برای برقراری مکاتبه؟

من دانشجوی داخلی به حساب میام - رشته مهندسی برق، فوق لیسانس اپلای کردم.
    کلا کانادا اگه استاد پیدا نکنی شانس پذیرش خیلی پایینه...
    دیر نیست هنوز واسه مکاتبه، من یکی از دوستام واسه مستر برق، اوایل آوریل از یه استادی پذیرش گرفته بود و مدارکشم اون موقع فرستاده بود. ولی هر چی زودتر اقدام کنید شانستون بالاتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avamir نمایش پست ها
    کلا کانادا اگه استاد پیدا نکنی شانس پذیرش خیلی پایینه...
    دیر نیست هنوز واسه مکاتبه، من یکی از دوستام واسه مستر برق، اوایل آوریل از یه استادی پذیرش گرفته بود و مدارکشم اون موقع فرستاده بود. ولی هر چی زودتر اقدام کنید شانستون بالاتره.
    ممنون از پاسختون.

این قضیه ی استاد پیدا نکردن رو من خیلی می شنوم و کاملا درسته.

با این حال از بین 10 نفری که صحبت کردم تو دانشجوها، فقط یکی دو نفر بودن که استادها بهشون جواب داده بودن

گویا همیشه اساتید منتظرِ بهترین گزینه میمونن در نتیجه بعد ددلاین ها پاسخگوتر هستن.

البته آلبرتا فرق داره شرایطش حس میکنم.

سلام دوستان .
    من به یک استاد تو آلبرتا ایمیل زدم دو ساعت بعدش جواب داد و ایمیل زیرو فرستاد. دقیقا نمیدونم الان باید چیکار کنم. به اساتیدی که گفته ایمیل بزنم یا فقط اپلای کنم؟؟ چیزی در مورد فاند نگفته.

your MSc work does fit well to the interests of Dr. Hao Wang and Dr. Michael Li in my department. It would be good if you apply so that we can evaluate your file
    Good luck
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Senior Member

سلام
    دوستان، ظاهرا سیستم جدید اپلای آنلاین دانشگاه بی مشکل نیست
    از ادمیشن آفیس دانشکده به من ایمیل زدن که یکی از فایلهای PDFخرابه که بهشون ایمیل بزنم، و هم گفتن که علی الرغم اینکه من فی رو پرداخت کردم، چون اسمم رو در انتها ننوشتم اپلیکیشنم سابمیت نشده! در حالی که مطمئن هستم این کار رو قبلا انجام داده بودم، خودشون هم توی ایمیل گفته بودن که ممکنه به خاطر اشکالات فنی اینجوری شده باشه.
    یکی از استادهام هم علی الرغم اینکه توصیه نامه من رو سابمیت کرده، سیستم نشون میده که استادم چیزی نفرستاده! که زدم که مجددا به استادم ایمیل زده بشه.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    دوستان، ظاهرا سیستم جدید اپلای آنلاین دانشگاه بی مشکل نیست
    از ادمیشن آفیس دانشکده به من ایمیل زدن که یکی از فایلهای PDFخرابه که بهشون ایمیل بزنم، و هم گفتن که علی الرغم اینکه من فی رو پرداخت کردم، چون اسمم رو در انتها ننوشتم اپلیکیشنم سابمیت نشده! در حالی که مطمئن هستم این کار رو قبلا انجام داده بودم، خودشون هم توی ایمیل گفته بودن که ممکنه به خاطر اشکالات فنی اینجوری شده باشه.
    یکی از استادهام هم علی الرغم اینکه توصیه نامه من رو سابمیت کرده، سیستم نشون میده که استادم چیزی نفرستاده! که زدم که مجددا به استادم ایمیل زده بشه.
    سسیتم اپلای آنلاین و جدید راه انداختن حتما به خاطر اینه.
    ولی من سابمیت کردم همه مدارکمو و هیچ مشکلی هم پیش نیومد؛ البته سرعت سیستمشون خیلی پایینه!

رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من به یک استاد تو آلبرتا ایمیل زدم دو ساعت بعدش جواب داد و ایمیل زیرو فرستاد. دقیقا نمیدونم الان باید چیکار کنم. به اساتیدی که گفته ایمیل بزنم یا فقط اپلای کنم؟؟ چیزی در مورد فاند نگفته.

your MSc work does fit well to the interests of Dr. Hao Wang and Dr. Michael Li in my department. It would be good if you apply so that we can evaluate your file
    Good luck
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    جواب خوبی گرفتین، حتما به استادیی که گفتن ایمیل بزنید و تو اول ایمیلتون هم بیارید که دکتر ... توصیه کردن که با شما مکاتبه کنم.
    هر چی زودتر هم مدارکتون بفرستین به نظرم بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط avamir نمایش پست ها
    جواب خوبی گرفتین، حتما به استادیی که گفتن ایمیل بزنید و تو اول ایمیلتون هم بیارید که دکتر ... توصیه کردن که با شما مکاتبه کنم.
    هر چی زودتر هم مدارکتون بفرستین به نظرم بهتره.
    ممنون. ولی تو ایمیلی که زده چیزی نگفته که با این دوتا استادی که گفته مکاتبه کنم، فقط گفته اپلای کنم. پس بنظر شما ایمیل بزنم به اون استادا؟