صفحه 15 از 182 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط 1017
    [b]سلام
    بابا یک نفر منو راهنمایی کنه. توروخدا :-[
    من کارشناسی ارشد فیزیک دانشگاه اصفهان دارم. پایان نامه ام در زمینه نانومواد هست. می خوام واسه ارشد مهندسی مواد یا مکانیک که تو زمینه نانو کار می کنند اپلای کنم....
    من یه استادی رو تو دانشگاه Manitoba و تو گروه مکانیک میشناسم که اتفاقاً در زمینه نانو کار میکنه. اسمش Wanq بود اگه اشتباه نکنم و خیلی هم به گرفتن فیزیکی ها علاقه نشون داده. با دوست من که حسابی راه اومد ولی چون مدرکه زبانشو دانشگاه قبول نکرد نتونست بره(نمرش 500 بود.).

در مورد دانشگاه آلبرتا هم درسته که در زمینه نانو خوب پول میده ولی شما بهتره از رشته های دیگه اقدام کنید نه از فیزیک.( البته این صرفاً نظر منه). گروه فیزیک هر سال فقط یه دونه ایرانی گرفته و تو سه سال گذشته هم هر سه نفر دختر بودند. این پروفسور های Condensed Matter هم که نمیدونم چه پدر کشتگی با ایرانی ها دارند اصلاً جواب email رو نمیدند. مشکل دیگه هم application fee صد دلاریشه. با این پول زبون بسته میشه دو تا دانشگاه رنک بالاتر تو آمریکا Apply کرد. ولی در کل من احساس میکنم که استادای CMP فیزیک تو آلبرتا دید خوبی نسبت به ایرانی ها ندارند.

در ضمن تو سایتشون هم نوشته که تافل 550 میخوان و GRE Physics is Recommended ولی من از دوتا از این بچه ها که پرسیدم هر دو بالای 600 بودند. چینی ها هم که همه نمرشون بالاست و هر دو هم GRE Physics بالای 800 داشتن پس اون مینیمم هارو زیاد جدی نگیرید.

ممنون از راهنماییتون
    رزومه در چه سطح باشه بد نیست؟
    معدلم 91/16 هست :'(
    واسه تافل pbt اصفهان دی ماه می خوام ثبت نام کنم و GRE general اسفند ثبت نام کردم.
    می شه مشخصات دوستانتون که از آلبرتا پذیرش گرفتن(نانو یا از science رفتن مهندسی ) را بدین؟ یا ایمیلشونو؟
    اگر به دخترها بهتر پذیرش میدن باز یک شانس واسه من

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    شما یه سری به موضوع افرادی که از Alberta برای Fall 2008 پذیرش دارن و عازم هستند بزن، اونجا یه فایل Excel هست که می تونی از توش آمار خوبی در بیاری.
    تو این لیست یه خانومی هم هست که فیزیک آلبرتاست.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نحوه محاسبه معدل در دانشگاه آلبرتا چيه؟ آيا دروس Fail شده رو هم حساب ميكنه؟ من به Admission Office ميل زدم.ولي هنوز جوابي نگرفته ام.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

كسي هست كه از alberta پذيرش و fund گرفته باشه بدون اينكه قبلا از استادي ok گرفته باشه؟ :'(
    اگه هست ميشه بگيد رزومش در چه حده؟!

سلام دوستان
    حقیقتش من میخوام از آلبرتا پذیرش بگیرم.ولی در مورد طریقه اپلای کردنش اطلاعات کافی ندارم
    میخواستم بدونم
    1) باشرایط من یعنی معدل 16.70 از آزاد تهران مهندسی کامپیوتر-نرم و آیلتس 6.5 بدون تماس با استاد و فرستادن مدارک مستقیم به خود دانشگاه احتمال گرفتن پذیرش مستر(چه از آلبرتا وا یا دانشگاهای دیگر کانادا) وجود داره؟
    2)deadline دانشگاه آلبرتا برای پاییز 2009 ,1st of July??????چقدر دیر؟
    3)آیا من که میخوام واسه master اقدام کنم Intenational , graduate student محسوب میشم؟این Continuing Educaion جریانش چیه؟
    4)Visa card or Master card از ایران جه طور میشه تهیه کرد؟برای پرداخت Application fee?
    5)Recommendation Letter را در سر برگ دانشگاه خودم آزاد تهران بگیرم یا ...؟
    واقعا کمک بزرگی کردیند اگه این 5 تا سوال منو جواب بدیند.ممنون

سلام دوستان
    حقیقتش من میخوام از آلبرتا پذیرش بگیرم.ولی در مورد طریقه اپلای کردنش اطلاعات کافی ندارم
    میخواستم بدونم
    1) باشرایط من یعنی معدل 16.70 از آزاد تهران مهندسی کامپیوتر-نرم و آیلتس 6.5 بدون تماس با استاد و فرستادن مدارک مستقیم به خود دانشگاه احتمال گرفتن پذیرش مستر(چه از آلبرتا وا یا دانشگاهای دیگر کانادا) وجود داره؟
    2)deadline دانشگاه آلبرتا برای پاییز 2009 ,1st of July???چقدر دیر؟
    3)آیا من که میخوام واسه master اقدام کنم Intenational , graduate student محسوب میشم؟این Continuing Educaion جریانش چیه؟
    4)Visa card or Master card از ایران جه طور میشه تهیه کرد؟برای پرداخت Application fee?

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم
    2)deadline دانشگاه آلبرتا برای پاییز 2009 ,1st of July???چقدر دیر؟
    من خودم پارسال دانشگاه آلبرتا برای دکتری اقدام کردم، البته بدون تماس با استاد. تا اون جا که متوجه شدم یک کم دپارتمان کامپیوتر سخت گیره و متقاضی زیاد داره شرایط کلی را می سنجند... ترجیحا از یک استاد OK بگیرید بعد اپلای کنید فعلا فرصت دارید...
    1) دانشگاه آلبرتا دپارتمان کامپیوتر Pre-Application مثل بقیه دپارتمان ها نداره... یعنی باید مدارک را کامل بفرستید.. یه حساب آنلاین برای شما باز می شه و می تونید مراحل پیشبرد کارها را ببینید. شرایطتون متوسط هست ولی به دیگر متقاضیان هم بستگی داره چون خود دپارتمان از عمل مقایسه استفاده می کنه.
    2) ددلاین همون موقعه است
    3) بله Intenational , graduate student ولی Continuing Educaion نمی دونم چیه
    4) تو همین سایت موراد زیادی هست که برای خرید کارت معرفی شده ، جستجو کتید پیدا می شه
    5) بله تو سر برگ دانشگاه آزاد تهران بگیرید
    موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

سلام
    دانشکده مکانیک و مهندسی شیمی Pre-Application داره؟ ???چه کسانی واسه 2009 پذیرش کرفتن؟ رزومه شونو بذارن لطفا :-\

نقل قول نوشته اصلی توسط 1017
    سلام
    دانشکده مکانیک و مهندسی شیمی Pre-Application داره؟ ???چه کسانی واسه 2009 پذیرش کرفتن؟ رزومه شونو بذارن لطفا :-\
    دانشکده مکانیک Pre-Application داره شیمی رو نمی دونم. تو سایت نگاه کنید حتما مشخصه.
    Life salutes you when you make others happy