صفحه 154 از 182 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط RKE نمایش پست ها
    سلام،

خوب اگه با استاد خاصی هماهنگ کرده بودید زودتر شاید جواب میگرفتید. سعی هم نکردید که به استادی که به زمینه کاریتون نزدیکه ایمیل بزنید یا تلفنی صحبت کنید؟ من اگه جای شما بودم این گزینه رو هم امتحان میکردم و این رو هم به استاده میگفتم که اپلای اولیه هم کردم.
    سلام. والا من هرچی ایمیل زدم و تماس گرفتم جوابم رو ندادند، بعد همینطوری اپلیکشن رو فرستادم شاید فرجی شد. امروز دوباره به استاد ایمیل زدم و گفتم که من اپلای کردم، اما بعید میدونم که جواب بده... توکل به خدا

سلام دوستان
    امیدوارم در جای درستی سوالم را پرسیده باشم.
    راستش من فوق لیسانسم را از آلمان گرفتم و الان برای دکترا از دانشگاه آلبرتا پذیرش گرفتم با فاند.
    الان به من یه نامه واسه فاند ایمیل زدن که اگه بخوام برم باید امضا کنم و ایمیل کنم براشون.
    مشکل من اینه که مطمئن نیستم که می خوام برم کانادا یا نه؟
    واسه همین نمیدونم اگر این نامه رو امضا کنم و بعدا نرم کانادا مشکلی پیش میاد یا نه؟
    سوال 2 اینه که اگر واسه ویزا اقدام کنم و بعدا نرم چه مشکلی پیش میاد؟
    واقعا لطف بزرگی می کنید پاسخ بدید.

Junior Member

سلام من از دپارتمان برق پذیرش کاندیشنال گرفتم. باید براشون transcript بفرستم. کسی میدونه که این ترجمه ها رو باید به آدرس دپارتمان بفرستم یا به آدرس faculty of graduate studies and research?

چون نامه ادمیشن از این قسمت فرستاده شده

Junior Member

سلام دوستان

کسی از AITF Award خبری نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-علم و صنعت

سلام دوستان. من یه سوالی برام پیش اومده که خیلی نگرانم کرده لطفا اگه کسی اطلاع داره جواب بده.
    من برا دانشکده برق دانشگاه آلبرتا اقدام کردم و هنوز هیچ جوابی نگرفتم. یکی از استادا بهم جواب داده ولی قطعی نکرده و میگه هنوز تکلیف فاندش مشخص نشده! یعنی زیاد نمیشه رو حرفش حساب کرد....
    1) آیا از دوستان کسی اطلاع داره که دانشگاه آلبرتا در صورت ریجکت نامه denial میفرسته یا نه؟ یعنی به طرف اطلاع میده که ما تو رو نمیخوایم یا همینطوری نگه میداره؟
    2) من از یه دانشگاه دیگه تو کانادا پذیرش دارم. اگه بخوام ویزام دیر نشه و اقدام کنم واسه ویزا (با نامه ادمیشن اونیکی دانشگاه) و بعد آلبرتا اوکی بشه و بخوام برم آلبرتا، اونموقع آیا میتونم؟ آیا دوباره باید برا ویزا با نامه ادمیشن آلبرتا اقدام کنم یا کلا نمیتونم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط afzal1 نمایش پست ها
    سلام من از دپارتمان برق پذیرش کاندیشنال گرفتم. باید براشون transcript بفرستم. کسی میدونه که این ترجمه ها رو باید به آدرس دپارتمان بفرستم یا به آدرس faculty of graduate studies and research?

چون نامه ادمیشن از این قسمت فرستاده شده
    ببخشید میتونم بپرسم که کی پذیرشتون اومد؟ راستش من واسه دکترای مهندسی شیمی اپلای کردم، اما هنوز جوابی ندادن!
    ممنون

سلام دوستان بنده در رشته Internetworking پذیرش گرفتم، دوستان گویا ایمیل ها به پرتال ایمیل خود U of A زده میشه نه به ایمیلی که بهشون معرفی کردید

دوستان من از ryerson هم پذیرش دارم به نظرتون به خاطر شهرش بهتره اون بر برم یا بیام Alberta؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط frontwise نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده در رشته Internetworking پذیرش گرفتم، دوستان گویا ایمیل ها به پرتال ایمیل خود U of A زده میشه نه به ایمیلی که بهشون معرفی کردید

دوستان من از ryerson هم پذیرش دارم به نظرتون به خاطر شهرش بهتره اون بر برم یا بیام Alberta؟
    از نظر رنکینگ خوب تفاوت آلبرتا و ریرسون زیاد هست ولی شرایط شما و هزینه ها و... هم مهمه
    اگر مساله فاند هم باشه عموما فاند آلبرتا بیشتر از ریرسون و شهریه ها هم عکس این رواله. مگه اینکه برای شما این مساله نباشه و بیشتر اقامت در تورنتو و امکانات شهر مد نظر باشه

Junior Member

سلام. ببخشید پروفایل ایمیل U of A یعنی کجا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tami1388 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید پروفایل ایمیل U of A یعنی کجا؟
    پروفایل نه دوست من، پرتال!!
    مثل پرتال دانشگاه خودتون در ایران که باهاش میرفتین توی ایمیل دانشگاهیتون البته اگر داشتید!؟

ادرسش اینه https://weblogin.srv.ualberta.ca
    CCID و پسوردش رو نیز بهتون دادن

ارادتمند