صفحه 155 از 182 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام

من از دانشکده علوم کامپیوتر آلبرتا پذیرش مشروظ گرفتم. شرظش هم به ارایه مدرک فارغ التحصیلی لیسانس و ترجمشه. از آنجایی که برای خروج از کشور نامه پذیرش غیر مشروظ لازمه سوال من اینه که به ترتیب چه کارایی باید بکنم تا بتونم خروج از کشور رو بگیرم.
    آیا این قضیه پذیرش غیر مشروط برای وزارت علوم جدیه؟
    آیا راهی وجود داره که بدون خرید مدرک بتونم پذیرش غیر مشروظ بگیرم؟
    اگر کسی تجربه مشابه داره ممنون میشم کمک کنه.
    با تشکر

Smile پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام دوستان
    ما اوائل آگوست وارد آلبرتا به عنوان permanent resident می شویم .همسرم می خواد از الان برای ترم ژانویه دانشگاه آلبرتا رشته مهندسی مکانیک مستر اپلای کنه و هزینه اش را خودمون می دیم .فقط سوالم اینه که برای ترم ژانویه از کی باید ایمیل به اساتید بزنم ؟؟؟آیا جواب می دن ؟ باید قید کنم که PR دارم و می خواهم مستر بخونم ....میشه اگر اطلاعاتی دارین کمک کنید ..ممنونم
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

ببخشید دوستان استادهای این دانشگاه به چی بیشتر تو رزومه اهمیت می دن؟ خیلی تعجب می کنم کسایی که رزومه پایین تری نسبت به من داشتند از این دانشگاه پذیرش گرفتند ولی من هرچه ایمیل می زنم به دپارتمان برق هیچ کس جواب نمی ده کلا یه جواب داشتم که گفته ظرفیتش تکمیله، میشه لطفا راهنمایی کنید، آدم باید تماس بگیره باهاشون ؟

Junior Member

سلام دوست عزیز،
    خوب این یه قانون کلی و کاملا خطی براش وجود نداره! در حالت کلی میشه گفت بعضی استادها به مقاله و ریسرچ اهمیت میدن و بعضی به کارنامه تحصیلی اما میشه گفت که وزنه ترازو به سمت مقاله و کار های پژوهشی بیشتر سنگینی میکنه. حتما تماس تلفنی تاثیر بیشتری داره. من اگه جای شما بودم تماس تلفنی میگرفتم. اگه هم بتونید رزومه تون رو از طریق یه نفر حضوری به دست اون استاده برسونید که تاثیرش بیشتر خواهد بود

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان استادهای این دانشگاه به چی بیشتر تو رزومه اهمیت می دن؟ خیلی تعجب می کنم کسایی که رزومه پایین تری نسبت به من داشتند از این دانشگاه پذیرش گرفتند ولی من هرچه ایمیل می زنم به دپارتمان برق هیچ کس جواب نمی ده کلا یه جواب داشتم که گفته ظرفیتش تکمیله، میشه لطفا راهنمایی کنید، آدم باید تماس بگیره باهاشون ؟

Junior Member

سلام،
    حتما تاثیر داره که بگید PR دارید و هزینه رو خودتون میدید. من استادهایی رو سراغ دارم که ترجیح اولشون اینه که دانشجوشون PR داشته باشه. در رابطه با ایمیل زدن به استادها هم به نظر من as soon as possible!

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما اوائل آگوست وارد آلبرتا به عنوان permanent resident می شویم .همسرم می خواد از الان برای ترم ژانویه دانشگاه آلبرتا رشته مهندسی مکانیک مستر اپلای کنه و هزینه اش را خودمون می دیم .فقط سوالم اینه که برای ترم ژانویه از کی باید ایمیل به اساتید بزنم ؟؟؟آیا جواب می دن ؟ باید قید کنم که PR دارم و می خواهم مستر بخونم ....میشه اگر اطلاعاتی دارین کمک کنید ..ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من میخاستم برای مستر computer science برای سال بعد اقدام کنم.این مینیمم 100 برای تافل به نظرتون چقدر اهمیت داره؟من شنیده بودم بعضی دانشگاه ها اگه موارد خوب دیگه ای تو رزومت باشه بعضی مینیمم ها رو در نظر نمیگیرن.ایا کسی بوده نمره زیر 100 داشته باشه و پذیرش گرفته باشه؟
    ممنون.

Junior Member

سلام،

خوب اینکه نمره زبان شما ۱۰۰ نباشه الزاما به معنی ندادن پذیرش نیست. اما تا یه مقداری زیر ۱۰۰ بودن رو میشه با مقاله اینجور چیزا جبران کرد. در حالت کلی نمره زبان از یه حد پائینتر باشه تو یه فضای رقابتی شانس پذیرش پائینتر میاد اما موردهائی بودن که حتی استاده حاضر شده نامه exemption نمره زبان براشون بنویسه چون رزومه قوی داشتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mnm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخاستم برای مستر computer science برای سال بعد اقدام کنم.این مینیمم 100 برای تافل به نظرتون چقدر اهمیت داره؟من شنیده بودم بعضی دانشگاه ها اگه موارد خوب دیگه ای تو رزومت باشه بعضی مینیمم ها رو در نظر نمیگیرن.ایا کسی بوده نمره زیر 100 داشته باشه و پذیرش گرفته باشه؟
    ممنون.

سلام

آیا میشه دوتا preliminary application برای یک دانشکده (عمران) فرستاد. عمران زیرشاخه خای مختلف داره و من رزومه ام با دوتاش نزدیکه. (گرایش لیسانس و فوق لیسانسم کمی فرق داره)
    و سوال دیگه اینکه معمولا جواب اولیه را چند وقته میدند؟
    اگر بخواهیم ریزنمرات هم براشون تو این مرحله بفرستیم باید جداگانه ایمیل کنیم؟ مدرک دیگه ای هم تو این مرحله به نظرتون مفید هست؟؟

Junior Member

دوستان من ميخوام براي دكترا برق قدرت اقدام كنم
    شرايط كلي هم به اين صورت
    معدل ارشد:16.5(علوم تحقيقات)
    مقاله خارجي:2
    در زمينه بازار برق و مديريت ريسك و شبكه توزيع هم زياد كار كردم.
    در ضمن pr دارم و از 2 ماه ديگه كانادا هستم ميخواستم بدونم شرايط گفتن پذيرش و يا فاند از الربتا را دارم ؟از دوستان رشته برق كسي در اين زمينه ها كار كرده؟

Junior Member

سلام دوستان

منم برای دپارتمان ممکانیک ایمیل فرستادم و همچنین برای استاد-
    اما هیچ جوابی نگرفتم...
    من برای Engineering Management میخام اپلای کنم برای Winter 2015- با توجه به اینکه این رشته گویا MEng هم داره آیا بازم باید اول با استد هماهنگ کنم؟ یا میشه مستقیم اپلای کرد؟
    ممنون مشم راهنمایی کنید ...