صفحه 159 از 182 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Animal Biology-UBC

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام دوستان
    کسی اینجا هس که دانشکده پزشکی یا دندانپزشکی باشه؟من در موزد یک استاد گروه ایمونولوژی میخواستم تحقیق کنم. ممنون میشم اگه راهنمایی بکنید.

Junior Member

سلام دوست عزیز،

در اینجور موارد به نظر من بهترین مرجع همون استاد و همون دپارتمان هست. چون ممکنه کیس به کیس مورد ها با هم فرق کنن. بهتون پیشنهاد میدم که یا زنگ بزنید و سوال هاتون رو بپرسید یا اینکه ایمیل بزنید و با خیال راحت و مطمئن جلو برید. من یا هرکس دیگه هر جوابی بدیم ممکنه اشتباه باشه چون جزئیات کیس شما رو نمیدونیم.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alighgv نمایش پست ها
    سلام دوستان، پذیرش دانشکده عمران رشته معدن من امروز اومد، البته بدون فاند. دو تا سوال داشتم:

اول اینکه ممکن هست استاد جدای از این نامه فاند بده؟
    توی نامه گفته به دانشکده تون بگین میاین یا نه، کلا الان من باید چی کارها انجام بدم؟

با سلام

دوستان من با روزمه زیر شانس پذیرش از دانشگاه آلبرتا دارم؟
    1) لیسانس مکانیک-ساخت و تولید- آزاد تبریز- معدل 77/17 (75/3)(نفر سوم دوره هم شدم)
    2) فوق لیسانس مکانیک-ساخت و تولید- دانشگاه تهران- معدل 97/17( 78/3)
    3) 6 مقاله آی اس آی (اسم اول-اسم دوم-اسم سوم-اسم سوم-اسم چهارم- اسم پنجم----ترتیب اسمم تو شش مقاله)
    4) تافل 98 (R26 L26 S26 W20)

ممنون میشم منو راهنماییم کنین

دوستان سلام،

این 9000 تا شهریه هیچ مقداریش رو نمیشه کم کرد؟ دوستم توی دانشگاه بریتیش کلمبیا ونکوور میگه واسه اونا نصفش رو خود دانشگاه میبخشه!!! واسه دکترا سال اول که کورس داریم اینقده یا همه سالها قراره همین باشه؟

دوستان من به تعدادی از اساتید دانشگاه که زمینه فعالیتشون با اینترست من همخونی داشت ایمیل دادم و نوشتم برای پاییز 2016 میخوام اپلای کنم.
    ولی دونه دونه دارن ایمیل میزنن و میگن که الان دانشجو پذیرش نمیکنیم.
    به نظرتون چه موقعی باید برای یه دانشگاه به اساتیدش ایمیل زد که حداقل روش یه نگاهی بندازن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanarvan نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من با روزمه زیر شانس پذیرش از دانشگاه آلبرتا دارم؟
    1) لیسانس مکانیک-ساخت و تولید- آزاد تبریز- معدل 77/17 (75/3)(نفر سوم دوره هم شدم)
    2) فوق لیسانس مکانیک-ساخت و تولید- دانشگاه تهران- معدل 97/17( 78/3)
    3) 6 مقاله آی اس آی (اسم اول-اسم دوم-اسم سوم-اسم سوم-اسم چهارم- اسم پنجم----ترتیب اسمم تو شش مقاله)
    4) تافل 98 (R26 L26 S26 W20)

ممنون میشم منو راهنماییم کنین
    به نظرم شرایطتون خیلی عالیه. شانس برای دانشگاه های خوبی دارید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    دوستان من به تعدادی از اساتید دانشگاه که زمینه فعالیتشون با اینترست من همخونی داشت ایمیل دادم و نوشتم برای پاییز 2016 میخوام اپلای کنم.
    ولی دونه دونه دارن ایمیل میزنن و میگن که الان دانشجو پذیرش نمیکنیم.
    به نظرتون چه موقعی باید برای یه دانشگاه به اساتیدش ایمیل زد که حداقل روش یه نگاهی بندازن؟
    عموما سه تا چهارماه قبل ددلاین بهترین زمان میتونه باشه.
    ضمن اینکه سپتامبر(و اواخر آگوست به علت مرخصیهاالبته) شروع ترم تحصیلی و تراکم کاری و زمان عموما مناسبی برای مکاتبه نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان.توی فروم با چند مورد برخورد کردم که دوستان گفتن ویزا به پذیرش مشروط نمیدن.من دارم پذیرش مشروط میگیرم که اول کورس های زبان و پری مستر رو بگذرونم بعد کورس های اصلی رو شروع کنم.واقعا به پذیرش مشروط ویزا نمیدن؟
    لطفا اگر کسی اطلاعات یا تجربشو داره بگین.......

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1001 نمایش پست ها
    سلام دوستان.توی فروم با چند مورد برخورد کردم که دوستان گفتن ویزا به پذیرش مشروط نمیدن.من دارم پذیرش مشروط میگیرم که اول کورس های زبان و پری مستر رو بگذرونم بعد کورس های اصلی رو شروع کنم.واقعا به پذیرش مشروط ویزا نمیدن؟
    به نقل قول مستقیم از سایت سفارت میگم (میتونین خودتون زحمت بکشین یه چک کنین)

نحوه برخورد با پذیرش کاندیشنال مانند پذیرش قطعی است مگر در مواردی که آفیسر بتواند تشخیص دهد اپلیکنت توانایی برآورده کردن شرط را نداد. در حالت کلی وظیفه دانشگاه است تا در صورتیکه اپلیکنت نتوانست شرط را برآورده کند به اداره مهاجرت اطلاع دهد.

Junior Member

سلام،

خوب سفارت تنها وظیفهش بررسی مواردی هست که جز وظایفش هست. اینکه شما صلاحیت داشته باشین یا نه رو دانشگاه مشخص میکنه. چیزی که باعث میشه یه مقدار افراد اینجور تلقی کنن به پذیرش کاندیشنال ممکن هست ویزا ندن یا با دردسر بدن اینه که تو رواله اقدام برای گرفتن ویزا شما بایستی تمام تلاشتون رو بکنید که نشون بدین هدفتون از اومدن ادامه تحصیل هست. چون خیلی ها یه پذیرش کاندیشنال میگیرن و بعد که اومدن اینجا یه دفعه قید دانشگاه رو میزنن و میرن دنبال کار و اقامت. هرچند یه سری قوانین جدید هست که شما در صورتیکه با ویزای دانشجویی بیاید بایستی هر ترم یا هر سال بودنتون به عنوان دانشجو تو دانشگاه اعلام بشه به ادارات مربوط به مهاجرت.

پس بخوام جمع بندی کنم نوع پذیرش نه اینکه مهم نباشه اما مهمتر از اون نحوه پر کردن فرم ها و ارائه مدارک و جواب دادن به سوالات و اینکه خوب بتونید نشون بدید که هدف اصلی ادامه تحصیل هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1001 نمایش پست ها