صفحه 162 از 182 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mohkami نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز از نظر من با اینکه نمیدونم شما شرایطتون چیه و چقد گپ تحصیلی دارین، سربازی هم رفتین یا نه ولی اگه جای شما بودم از همون اول راستشو میگفتم که ارشد دارم یا دارم میخونم چون واسه دانشگاه و استاد فقط رزومه کاری مهمه، و بعد از گرفتن قبولی از دانشگاه مشکل اصلیتون واسه ویزا گرفتن و پر کردن گپ بین تحصیلتون است که مشکل خواهید داشت
    حقیقتش من سوالم برای خانومم بود. خانومم ارشد داره ولی میخواست برای یه مستر دیگه مجددا اپلای کنه. متوجه نشدم اونجایی که گفتید برای دانشگاه و استاد رزومه مهمه. مثلا میشه توی رزومه قید شه که مستر دارم ولی بازم برای اون دانشگاه برای مستر میخوام اپلای کنم؟ چون یه سری دانشگاه ها هستند که فقط مستر ارائه میدن ولی بخاطر شرایط راحت اپلای و همینطور مجانی بودن اپلای نمیخوایم که از دست بدیم و برای اون دانشگاه ها هم میخوایم اپلای کنیم. از طرفی خانومم الان ارشد مدیریت مخازن دارند و بدش نمیاد که یه ارشد مهندسی نفت هم بخونه.
    این گپ تحصیلی که گفتید رو متوجه نشدم که کجا و چجوری میتونه مشکل ساز بشه. ولی بالفرض هم که گپی به وجود بیاد سه ساله.

Junior Member

سلام دوستان،
    من الان ترم آخر لیسانس دانشگاه علامم با معدل 15.80 رشته حسابداری، ielts 7دارم، برای GRE هم میخونم و اولین فرصت امتحان میدم!
    1 سال سابقه کار دارم و چند تا پروژه علمی و دانشجویی رو هم همکاری و جزو دستاندر کاران بودم در دانشگاه.
    میخواستم بدونم چقدر شانس هست که بتونم رشته accounting یا MBA برم با fund، 2 نفر از فامیل و دوستان نزدیک هم در همون دانشگاه در حال تحصیلن.

اگر کسی میتونه لطف کنه، از دوستان با تجربه، بگه که من چه مراحلی رو باید طی کنم برای این قضیه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirexa نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من الان ترم آخر لیسانس دانشگاه علامم با معدل 15.80 رشته حسابداری، ielts 7دارم، برای GRE هم میخونم و اولین فرصت امتحان میدم!
    1 سال سابقه کار دارم و چند تا پروژه علمی و دانشجویی رو هم همکاری و جزو دستاندر کاران بودم در دانشگاه.
    میخواستم بدونم چقدر شانس هست که بتونم رشته accounting یا MBA برم با fund، 2 نفر از فامیل و دوستان نزدیک هم در همون دانشگاه در حال تحصیلن.

اگر کسی میتونه لطف کنه، از دوستان با تجربه، بگه که من چه مراحلی رو باید طی کنم برای این قضیه
    ممنون
    نمره زبانتون که عالیه. فقط برای کانادا GRE نیازی نیست. GRE برای دانشگاه های آمریکا فقط جزو مدارک اصلی هست. اگه اشتباه نکنم برای رشته های مدیریتی امتحان GMAT هم بعضی جاها میخوان دقت کنید دانشگاه مورد نظرتون چه مدارکی لازم داره. نکته دیگه اینکه معمولا برای مستر به سختی فاند میدن اگر هم بدن معمولا فاند کامل نمیدن و این مساله ممکنه با توجه به شهریه بالای دانشگاه های آمریکا، استرالیا و کانادا بعضا مشکل ساز بشه. البته به طور قطع نمیگم فاند نمیدن ولی باید خیلی تلاش کنید و شرایطتون واقعا بدون نقص باشه که بتونید برای مستر فاند کامل بگیرید. به هر حال رقابته و شما هم شانس خوبی دارید برای پذیرش. مراحل اپلای که که تماما مشخصه. مدارکی که توی سایت دانشگاه نوشته رو باید تا تاریخ ددلاین دانشگاه مورد نظر آماده و ارسال کنید و منتظر باشید تا جواب بدن. اگه مشکل سربازی هم دارید یه سری کارهای اداری برای گرفتن اجازه خروج از کشور لازم دارید که شخصا خیلی اطلاعی ازشون ندارم چون خودم سربازی رفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    حقیقتش من سوالم برای خانومم بود. خانومم ارشد داره ولی میخواست برای یه مستر دیگه مجددا اپلای کنه. متوجه نشدم اونجایی که گفتید برای دانشگاه و استاد رزومه مهمه. مثلا میشه توی رزومه قید شه که مستر دارم ولی بازم برای اون دانشگاه برای مستر میخوام اپلای کنم؟ چون یه سری دانشگاه ها هستند که فقط مستر ارائه میدن ولی بخاطر شرایط راحت اپلای و همینطور مجانی بودن اپلای نمیخوایم که از دست بدیم و برای اون دانشگاه ها هم میخوایم اپلای کنیم. از طرفی خانومم الان ارشد مدیریت مخازن دارند و بدش نمیاد که یه ارشد مهندسی نفت هم بخونه.
    این گپ تحصیلی که گفتید رو متوجه نشدم که کجا و چجوری میتونه مشکل ساز بشه. ولی بالفرض هم که گپی به وجود بیاد سه ساله.
    سلام
    آره میشه قید کرد که ارشد دارین و باز میخوایین ارشد بگیرین، دانشگاه و استاد با مستر داشتن شما مشکلی ندارن و فقط رزومه تحصیلی براشون مهمه. البته خود این ارشد مجدد هم برای ویزا گرفتن باز مشکل پیش میاره ولی دوستان زیادی هستن که برای ارشد مجدد اقدام میکنن و ویزا هم میگیرن من خودم ارشد مجدد هستم
    ولی هنوز برای ویزا اقدام نکردم ولی اگه شما بخش مستر مجدد رو مطالعه کنید بچه ها اشاره کردن که چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد
    مستر دومی ها و ویزای کانادا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirexa نمایش پست ها
    سلام دوستان،

ممنون
    سلام دوست عزیز
    شما شرایطتون خوبه
    ولی همونطور که پرهام گفت فاند گرفتن ارشد مشکله ولی میشه، پیشنهاد من اینه که حتما با استادای دانشگاه مورد نظرتون تو رشته خودتون در تماس باشین و برای گرفتن پذیرش صحبت کنین چون برای اقدام تو دانشگاه آلبرتا این قضیه حتما لازمه اگه کسی اونجا دارین و این کارو براتون میکنه حتما ازش بخوایین که با استاد مورد نظر شما درباره شما صحبت کنه

سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد دارم.معدلم 15 و 14 صدم شد. نمره دروس اختصاصیم خوب بوده. دارم واسه ایلتس میخونم. میخوام واسه پاییز 1395 پذیرش بگیرم. همزمان با ایلتس دارم فرانسه هم میخونم. یه مقاله هم دارم که توی همایش های داخلی پذیرفته شده. یک سالی هم توی یه شرکت معماری کار کردم البته متاسفانه بیمه نبودم ولی نمونه کار دارم واسه رزومه. یه نکته دیگه هم اینکه زیاد واسه من فاند مهم نیست با هزینه خودم میخوام برم و اینکه دوتا برادرام الان توی کانادا مشغول به کار و تحصیل هستند. میخواستم بدونم با این شرایط شانس پذیرش دارم؟؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    دوستان
    میشه د رمورد اساتید گروه عمران به خصوص ژئوتکنیک این دانشگاه اطلاعاتی قرار دهید.....شرایط اخلاقی و تحقیقاتی آن ها چگونه است؟ کلا گروه عمران چگونه است...وضعیت فاندش چگونه است....وضعیت آزمایشگاه و امکانات ریسرچ این گروه چگونه هست...سپاس فوری است...سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا باید منتظر جواب دانشگاه alberta ماند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1976 نمایش پست ها
    بعد از اینکه منشی ها مدارک رو بررسی کنند و در سیستم وارد کنند status به For Review تغییر خواهد کرد. از این به بعد بررسی مدارک شما توسط هیئت علمی دانشکده شروع می شه.
    سلام شما چیزی در مورد گرفتن فاند از آلبرتا میدونید؟؟؟؟

Junior Member

با سلام
    من رزومم نسبتا خوبه ولی استادی ازین دانشگاه جوابم را نداده. سوال اولم اینه که توی مرحله اولیه آیا لازمه توی اون بخشی که شبیه Sop هست بنویسیم که به کار شخص خاصی توی دانشکده علاقه داریم یا خیر؟
    و نکته دوم اون سوالی که اگر فاند نباشه اپلای میکنید یا خیر؟ من شنیدم که میگن اینو yes بزنید تا بعدا فاند پیدا کنید(برای بقیه دانشگاه ها) آیا با توجه به اینکه تا الان کسی جوابمو نداده منطقیه yes بزنم؟؟

Junior Member

سلام

من کارشناسی نرم افزار با معدل 16.5 از دانشگاه رجایی تهران دارم سال 92 گرفتم، تافل ندارم ولی دارم میخونم و مطمئنم بالای 90 میشم
    میخاستم ببینم با این شرایط میتونم دانشگاه آلبرتا فاند برا ارشد بگیرم؟

و اگه میشه مراحل کار چجوریه؟