صفحه 163 از 182 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام
    من یک ایمیل برای یکی از استادهای دانشگاه آلبرتا فرستادم و CV رو به ایمیل پیوست کردم. بلافاصله اون استاد که استاد تمام هم هست این پاسخ رو داد.
    Dear Ali,

I encourage you to apply for the Mathematical Physics Ph.D. program we have here in the Department of Mathematical and Statistical Sciences at the University of Alberta. Please feel free to mention my name as someone with whom you would be interested in working.

Best regards,
    در ضمن کار من و این استاد خیلی شبیه به هم هست.
    رزومه ی من به این شکل هستش.
    کارشناسی: برق دانشگاه دولتی. معدل 16.3
    ارشد: فیزیک نظری دانشگاه تربیت مدرس. معدل بدون پایان نامه 16.7(با پایان نامه قطعا میاد بالای 17)
    نمره ی تافل ندارم. 1 ماه دیگه امتحانم هست. ولی طبق ازمون های ازمایشی امیر بهادر حدود 95.
    مقاله: یک مقاله آی اس آی در یک ژورنال با امپکت فکتور 6.3 (معتبر ترین ژرنال در فیزیک نظری JHEP)
    نمره های دروس اصلی ارشد هم همه بالای 17.
    شرکت در 6 کنفرانس بین المللی داخلی و خارجی.
    در ضمن موضوع پایان نامه ام رو هم یکی از اساتید هاروارد دکتر کامران وفا لطف کردن و معرفی کردن. منظور اینکه موضوع خیلی جدید و به روزی هست.
    قابل توجه اینکه در فیزیک گرایش نظری در دوره ی ارشد تقریبا مقاله بی مفهومه و اکثر بچه های فیزیک نظری مقاله ندارن.
    به نظر شما باتوجه به رزومه و جوابی که این استاد داده چقدر شانس پذیرش دارم؟

سلام دوستان
    معدل ليسانس 18.60 (رنك 2 ) و تافل فعلا 94 هست
    دانشگاه تبريز الكترونيك بودم و ارشد نانو ميخوام برم
    استادا درست حسابي جواب نميدن
    به نظرتون بدون استاد شانسي هست؟؟
    ضمنا 4 ترم حل تمرين بودم و چند تا دانشگاه داخلي خوب ارشد بدون كنكور قبول شدم نرفتم

Junior Member

سلام،
    من از یکی از اساتید یه جواب خیلی خوب گرفتم و اونم گفته هرچه سریعتر اپلای کن و ممکنه حتی قبل از ددلاین تایید بشی. میخواستم بدونم برای اپلیکیشن نیازه که حتما اصل مدرک دانشگاه رو بفرستم؟ یعنی نیازه که مدرکمو آزاد کنم یا میتونم این کار رو بعد از اکسپت شدن هم انجام بدم؟ چون به هر حال ریسکه و اکسپت شدن قطعی نیست و نمیخوام که هزینه مدرک رو تا وقتی مطمئن نشدم پرداخت کنم.
    ممنون

Junior Member

سلام،

معمولا اینجوری هست که اصل مدارک رو میخوان اما خود من هم تقریبا مدرک ارشدم اصلش موقع اپلای کردن آماده نبود. بهشون ایمیل زدم و اونا هم پذیرفتن که واسه کارشناسی باید اصلش رو بفرستم و واسه ارشد فعلا با همون مدرکی که دارم روند جلو بره. به نظر من یه ایمیل به شخص مرتبط تو اون دپارتمان بزنید و شرایط رو بگید. بهتر هست که بر اساس جوابی که اونا میدن جلو برید.

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity نمایش پست ها
    سلام،
    من از یکی از اساتید یه جواب خیلی خوب گرفتم و اونم گفته هرچه سریعتر اپلای کن و ممکنه حتی قبل از ددلاین تایید بشی. میخواستم بدونم برای اپلیکیشن نیازه که حتما اصل مدرک دانشگاه رو بفرستم؟ یعنی نیازه که مدرکمو آزاد کنم یا میتونم این کار رو بعد از اکسپت شدن هم انجام بدم؟ چون به هر حال ریسکه و اکسپت شدن قطعی نیست و نمیخوام که هزینه مدرک رو تا وقتی مطمئن نشدم پرداخت کنم.
    ممنون

Junior Member

سلام،

به نظر من شرایط شما شرایط خوبی هست اما یک مقدار به نظر من بایستی منسجمتر جلو برید. یعنی اینکه ایمیل بزنید بعد چند روز بعدش تل کنید. اگه کسی رو هم اینجا تو آلبرتا میشناسید اونم بره صحبت کنه. اینجور که من از بچه های برق شنیدم یک مقدار استادای برقی تو جواب دادن به ایمیل تنبل هستن!! و البته اینجور که فهمیدم گرایش برق مرتبط با نانو آلبرتا تو دنیا جز بهترین هاست. به نظر من ایمیل بزنید و پشتش مودم پیگیری کنید با تل یا حضوری از طریق دوستانتون اینجا.

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_abroad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معدل ليسانس 18.60 (رنك 2 ) و تافل فعلا 94 هست
    دانشگاه تبريز الكترونيك بودم و ارشد نانو ميخوام برم
    استادا درست حسابي جواب نميدن
    به نظرتون بدون استاد شانسي هست؟؟
    ضمنا 4 ترم حل تمرين بودم و چند تا دانشگاه داخلي خوب ارشد بدون كنكور قبول شدم نرفتم

Junior Member

سلام،

معمولا وقتی یه استاد به شما میگه که اپلای کن و اسم من رو هم ذکر کن نشونه بسیار خوبیه و تا حد زیادی میتونید امیدوار باشید. این یعنی اینکه بلا فاصله از اپلیکیشن اولیه عبور خواهید کرد و به اپلیکیشن اصلی میرید. چون همون طور که میدونید تو آلبرتا روند متفاوت هست و ۲ مرحله اپلیکیشن وجود داره و کافی هست که یه استاد اپلیکیشن اولیه شما رو تائید کنه تا برید به اپلیکیشن اصلی. به نظر من بسیار خوشبین باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elecengineeer نمایش پست ها
    سلام
    من یک ایمیل برای یکی از استادهای دانشگاه آلبرتا فرستادم و CV رو به ایمیل پیوست کردم. بلافاصله اون استاد که استاد تمام هم هست این پاسخ رو داد.
    Dear Ali,

I encourage you to apply for the Mathematical Physics Ph.D. program we have here in the Department of Mathematical and Statistical Sciences at the University of Alberta. Please feel free to mention my name as someone with whom you would be interested in working.

Best regards,
    در ضمن کار من و این استاد خیلی شبیه به هم هست.
    رزومه ی من به این شکل هستش.
    کارشناسی: برق دانشگاه دولتی. معدل 16.3
    ارشد: فیزیک نظری دانشگاه تربیت مدرس. معدل بدون پایان نامه 16.7(با پایان نامه قطعا میاد بالای 17)
    نمره ی تافل ندارم. 1 ماه دیگه امتحانم هست. ولی طبق ازمون های ازمایشی امیر بهادر حدود 95.
    مقاله: یک مقاله آی اس آی در یک ژورنال با امپکت فکتور 6.3 (معتبر ترین ژرنال در فیزیک نظری JHEP)
    نمره های دروس اصلی ارشد هم همه بالای 17.
    شرکت در 6 کنفرانس بین المللی داخلی و خارجی.
    در ضمن موضوع پایان نامه ام رو هم یکی از اساتید هاروارد دکتر کامران وفا لطف کردن و معرفی کردن. منظور اینکه موضوع خیلی جدید و به روزی هست.
    قابل توجه اینکه در فیزیک گرایش نظری در دوره ی ارشد تقریبا مقاله بی مفهومه و اکثر بچه های فیزیک نظری مقاله ندارن.
    به نظر شما باتوجه به رزومه و جوابی که این استاد داده چقدر شانس پذیرش دارم؟

ممنون از پاسختون. يعني اگه به ايميل جواب ندادن زنگ بزنم؟ شاكي نميشن اينجوري؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط RKE نمایش پست ها
    سلام،

به نظر من شرایط شما شرایط خوبی هست اما یک مقدار به نظر من بایستی منسجمتر جلو برید. یعنی اینکه ایمیل بزنید بعد چند روز بعدش تل کنید. اگه کسی رو هم اینجا تو آلبرتا میشناسید اونم بره صحبت کنه. اینجور که من از بچه های برق شنیدم یک مقدار استادای برقی تو جواب دادن به ایمیل تنبل هستن!! و البته اینجور که فهمیدم گرایش برق مرتبط با نانو آلبرتا تو دنیا جز بهترین هاست. به نظر من ایمیل بزنید و پشتش مودم پیگیری کنید با تل یا حضوری از طریق دوستانتون اینجا.

Junior Member

نه. برای چی شاکی بشن؟!
    شما خیلی محترمانه میگید مثلا من فلانی هستم و یه مدت پیش براتون ایمیل فرستاده بودم و فیلد کاری من بسیار نزدیک به فلان کار شماست و مشتاقم برای ادامه تو این زمینه و کلا از اینجور چیزا.

زیاد سخت نگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_abroad نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. يعني اگه به ايميل جواب ندادن زنگ بزنم؟ شاكي نميشن اينجوري؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

سلام دوستان این رزومه من هست:
    دانشگاه کارشناسی : غیر انتفاعی شهرستان
    معدل کارشناسی : 17:65(رتبه اول)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مدیریت جهانگردی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد : 18:90(رتبه دوم)
    مقالات : 7 تا(3تا کنفرانس داخلی ملی، یک کنفرانس داخلی بین المللی، یک کنفرانس خارجی، 2 ژورنال خارجی(غیر ای اس ای)، دارم رو مقاله ی حاصل از پایان نامم کار می کنم که تو زورنال ای اس ای معتبر سابمیت خواهد شد. البته تا زمان اپلای احتمال اکسپت شدن کمه)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مدیریت جهانگردی- گرایش بازاریابی
    سابقه کار: دو سال پارت تایم بدون بیمه(مدیر بازاریابی شرکت گردشگری)
    نمره زبان انگلیسی: IELTS: 6.5
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    ددلاین امسال 1 ماچ هست و الان تنها نگرانی من اینه که مقاله ISI ندارم و نمی دونم با این شرایط برای فاند چقدر شانس دارم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام،

به نظر من رزومه قابل قبول و خوبی دارید برای اپلای کردن حتی با در نظر نگرفتن اون مقاله ای اس ای که میگید. من اگه جای شما بودم شروع میکردم به استادای مختلف ایمیل میزدم و بعدش با تماس تلفنی دنبال میکردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    سلام دوستان این رزومه من هست:
    دانشگاه کارشناسی : غیر انتفاعی شهرستان
    معدل کارشناسی : 17:65(رتبه اول)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مدیریت جهانگردی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد : 18:90(رتبه دوم)
    مقالات : 7 تا(3تا کنفرانس داخلی ملی، یک کنفرانس داخلی بین المللی، یک کنفرانس خارجی، 2 ژورنال خارجی(غیر ای اس ای)، دارم رو مقاله ی حاصل از پایان نامم کار می کنم که تو زورنال ای اس ای معتبر سابمیت خواهد شد. البته تا زمان اپلای احتمال اکسپت شدن کمه)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مدیریت جهانگردی- گرایش بازاریابی
    سابقه کار: دو سال پارت تایم بدون بیمه(مدیر بازاریابی شرکت گردشگری)
    نمره زبان انگلیسی: IELTS: 6.5
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    ددلاین امسال 1 ماچ هست و الان تنها نگرانی من اینه که مقاله ISI ندارم و نمی دونم با این شرایط برای فاند چقدر شانس دارم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.