صفحه 165 از 182 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام دوستان من میخوام واسه این دانشگاه اپلای کنم ولی کسی جواب ایمیل نمیده. احیانا باید pre application یا چیزی پر کنیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام واسه این دانشگاه اپلای کنم ولی کسی جواب ایمیل نمیده. احیانا باید pre application یا چیزی پر کنیم ؟
    برای دانشکده کامپیوتر ساینس که داشت ولی به نظر میاد برای شیمی و مواد نداره
    اطلاعات بیشتر :‌http://www.cme.engineering.ualberta....owtoApply.aspx

Junior Member

سلام،

ببینید همونطور که تو پست های قبلی توضیح داده شده، تو این مرحله و حتی مرحله دوم اپلیکیشن میتونید به دپارتمان مربوطه ایمیل بزنید و مشکلتون رو بگید که چرا نمیتونید بعضی از مدارک اصلیتون رو بفرستین و ازشون بخواین که فعلا هرچی دارید رو بفرستید و بعضی از مدارک رو که دسترسی ندارید در مراحل بعدی بفرستید. من خودم همین کار رو کردم و باهام راه اومدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazmangoola نمایش پست ها
    با سلام
    من میخواستم برای دکترای مهندسی شیمی آلبرتا اپلای کنم. مشکلم اینه هست که مدرکام هنوز آزاد نشده. تو سایت دانشگاه نوشته باید موقع اپلای ریز نمرات رو بفرستیم. سوالم اینه که با این شرایط چهطور تو سایتش ثبت نام کنم؟ یعنی باید الان مدرکام رو بخرم؟؟؟؟؟
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام،

ببینید این دانشگاه دو مرحله اپلیکیشن داره و این به این معنی هست که شما اول باید مرحله اول اپلیکیشن رو رد کنید و تا اون زمان که تو سایت نوشته وقت دارید که مرحله دوم رو تکمیل کنید و مدارکتون ارسال شد باشه. پس مراقب زمان باشید که تهش با کمبود وقت مواجه نشید. البته این رو هم چک کنید تو دپارتمان مربوطه خودتون. واسه مرحله اول اپلیکیشن بهتر هست که با یه استاد هماهنگ باشین که تا اپلای کردین سریعا مرحله اول شما رو کانفرم کنه و شما وارد مرحله دوم بشین و مدارکی که میخوان رو زودتر ارسال کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    دوستان با توجه به اینکه ددلان این دانشگاه تو جولای (فک کنم) هست به نظر تون کی واسه پاییز اپلی کنیم بهتره ؟ (مدارک من آماده هست)
    ممنون

Junior Member

سلام،

احتمالا تو این لینک زیر جواب بعضی سوال هاتون رو بگیرید:
    http://www.cme.engineering.ualberta....Apply/FAQ.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها

Junior Member

سلام دوستان این رزومه من هست و استادی از Alberta بهم گفتن که اپلای کنم:

1. لیسانس مهندسی عمران دانشگاه صنعتی شریف با معدل 15.95
    2. فوق لیسانس مهندسی ژئوتکنیک دانشگاه خواجه نصیر با معدل 18.28 (شاگرد اول)
    3. 2 مقاله در Geotextile and Geomembrane و Computer and Geotechnics - یک مقاله فارسی در ژورنال شریف - یک مقاله در مجله رومای - دو مقاله کنفرانس بین المللی - دو مقاله سابمیت شده
    4. دو ترم سابقه تدریس - دو ترم سابقه دستیار استادی در خواجه نصیر - دو سال سابقه کار مرتبط
    5. آیلتس 6.5 (S: 7, R: 7, L;6, W:6)

میخواستم ببینم شانسم چقدره بره گرفتن پذیرش از این داشگاه؟

Junior Member

سلام دوستان. من از یکی از اساتید این دانشگاه که جز کمیته پذیرش هست جواب خوبی گرفتم. فقط نمره ایلتسم 6/5 هست ولی دپارتمان 7 میخواد. به نظرتون شانس دارم برای پذیرش؟ نمره ایلتس من تو سی وی که برای استاد فرستادم نبود. لطفا راهنمایی کنید. وقت زیادی تا ددلاین نمونده.

Junior Member

سلام،

خوب رزومه خوبی دارید و البته باید اینو گوشه ذهن داشته باشید که یک مقدار فضا رقابتی هست و بایستی با بقیه هم مقایسه بشید.
    اما در کل حتما اگه استادی نظر مساعد داره و گفته که اپلای کنید باهاش در ارتباط بمونید. همونطور که میدونید اینجا تو دپارتمان عمران-ژئو تکنیک آلبرتا دو مرحله رو بایستی رد کنید برای گرفتن پذیرش. تو مرحله اول شما یک سری اطلاعات جنرال واسه اپلیکیشنتون وارد میکنید و یه استاد از اون دپارتمان بایستی اونو کانفرم کنه و این یعنی اینکه شرایط اولیه شما مساعد بوده و وارد مرحله دوم اپلیکیشن میشید که مدارک بیشتر و افیشال از شما میخوان. پس در کل با اون استاد ادامه بدید البته اگه گزینه بهتری پیدا نکردید.

با توجه به رزومه شما و اینکه یه استاد بهتون گفته که اپلای کنید به نظره من شانستون خوبه.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tahereh89 نمایش پست ها
    سلام دوستان این رزومه من هست و استادی از Alberta بهم گفتن که اپلای کنم:

1. لیسانس مهندسی عمران دانشگاه صنعتی شریف با معدل 15.95
    2. فوق لیسانس مهندسی ژئوتکنیک دانشگاه خواجه نصیر با معدل 18.28 (شاگرد اول)
    3. 2 مقاله در Geotextile and Geomembrane و Computer and Geotechnics - یک مقاله فارسی در ژورنال شریف - یک مقاله در مجله رومای - دو مقاله کنفرانس بین المللی - دو مقاله سابمیت شده
    4. دو ترم سابقه تدریس - دو ترم سابقه دستیار استادی در خواجه نصیر - دو سال سابقه کار مرتبط
    5. آیلتس 6.5 (S: 7, R: 7, L;6, W:6)

میخواستم ببینم شانسم چقدره بره گرفتن پذیرش از این داشگاه؟

Junior Member

سلام،

خوب این قضیه یک مقدار به دپارتمان و استاد بستگی داره. من افرادی رو اینجا میشناسم که رزومه خوبی داشتن اما نمره زبان اونها از حد نصب دپارتمان پائینتر بوده. اما استادشون براشون exemption گرفته و یا اینکه یه کورس زبان بهشون دادن. اما در کل پذیرش رو گرفتن.

به نظر من به اون استاد بگید شرایط خودتون رو. اینجوری اگه بخواد حرکتی بزنه زمان داره.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط light20 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از یکی از اساتید این دانشگاه که جز کمیته پذیرش هست جواب خوبی گرفتم. فقط نمره ایلتسم 6/5 هست ولی دپارتمان 7 میخواد. به نظرتون شانس دارم برای پذیرش؟ نمره ایلتس من تو سی وی که برای استاد فرستادم نبود. لطفا راهنمایی کنید. وقت زیادی تا ددلاین نمونده.

Junior Member

سلام دوستان من رشتم عمران هستش، در مورد پر کردن فرم Priminilaryسوالی داشتم. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

- در قسمت Degree Type دو مورد هست یکی MSc و دیگری Provisional PhD!!! من باید دومی رو انتخاب کنم؟