صفحه 166 از 182 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام،

من اپلیکیشن فرم رو پر کردم و استادم هم میگه که توصیه‌نامه رو فرستاده ولی هنوز توی سیستم نوشته Waiting for Letter. میخواستم بدونم وقتی استاد نامه رو میفرسته، بلافاصله وضعیتش تغییر میکنه یا طول میکشه تا توصیه‌نامه توی سیستم ثبت بشه؟

Junior Member

سلام دوستان من رشتم عمران-ژئوتکنیک هستش، من دارم برای PhD برای این دانشگاه اپلای میکنم
    در مورد پر کردن فرم Priminilary سوالی داشتم. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

- در قسمت Degree Type دو مورد هست یکی MSc و دیگری Provisional PhD!!! من باید دومی رو انتخاب کنم؟

سلام.

سیستم GAPS با چند ساعت تاخیرایمیل درخواست رو فرستاد ولی بلافاصله بعد از دریافت تغییر کرد برای من.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان ددلاین اپلای برای این دانشگاه 1 فوریه هست. اگه در این تاریخ اپلای کنیم جوابش کی میاد حدودا؟

Junior Member

سلام،

راستش من دقیقا یادم نمیاد اون موقع چی رو انتخاب کردم! اما در اینجور موارد یه ایمیل به نونا بزنید.
    ایمیلش اینه:
    Nona McDonagh
    nona@ece.ualberta.ca

مسوول اینجور موارد تو دپارتمان عمران، نفت و معدن نونا هست.

معمولا زود جواب میده و خوب راهنمایی میکنه.
    راستی صندوق پیامهاتون پر شد. برای دریافت پیام ها خالیش کنید!
    موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط tahereh89 نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشتم عمران-ژئوتکنیک هستش، من دارم برای PhD برای این دانشگاه اپلای میکنم
    در مورد پر کردن فرم Priminilary سوالی داشتم. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

- در قسمت Degree Type دو مورد هست یکی MSc و دیگری Provisional PhD!!! من باید دومی رو انتخاب کنم؟

سلام

کسی از دوستان اطلاع داره که ددلاین دپارتمان مکانیک آلبرتا کی هست؟ توی سایتشون زده 15 مارچ برای ایرانیها. همین درسته یا باید زودتر سابمیت کرد؟ آخه یه استاد به من جواب داده و از رزومه من خوشش اومده ولی گفته هنوز وضعیت پوزیشن هاش معلوم نیست و خواسته که اواسط فوریه باهاش تماس بگیرم. میخواستم ببینم دیر نمیشه؟

ضمنا میخواستم بپرسم که میزان حساسیت آلبرتا به نمره زبان چقدره؟ نمره تافل من دو نمره زیر مینیموم این دانشگاه هست اما توی بقیه موارد مشکلی ندارم. آیا این میتونه باعث ریجکت بشه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity نمایش پست ها
    سلام،

من اپلیکیشن فرم رو پر کردم و استادم هم میگه که توصیه‌نامه رو فرستاده ولی هنوز توی سیستم نوشته Waiting for Letter. میخواستم بدونم وقتی استاد نامه رو میفرسته، بلافاصله وضعیتش تغییر میکنه یا طول میکشه تا توصیه‌نامه توی سیستم ثبت بشه؟
    مال من بلافاصله تغییر کرد و کامل شد. پیگیری کنید ممکنه مشکلی پیش اومده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان ددلاین اپلای برای این دانشگاه 1 فوریه هست. اگه در این تاریخ اپلای کنیم جوابش کی میاد حدودا؟
    بستگی به رشته ای که اپلای کردین و معدلتون و سایر شرایط خود شما هم داره. من در بخش FAQ اگه اشتباه نکنم جواب این سوالم رو پیدا کردم. مثلا اینکه نوشته بود از بالاترین معدل شروع به پذیرش می کنند و معدلای 3.8 به بالا رو در مارچ و اپریل بشون جواب می دهند. معمولا چون رشته و دپارتمان فرق می کنه ممکنه شرایط متفاوتی هم داشته باشند. موفق باشید. الان هر کاری کردم نشد وارد سایت دانشگاه بشم که براتون لینک رو بذارم.

Junior Member

لطفا پست های قبلی رو بخونید کامل جوابتون رو میگیرید اما به طور خلاصه:

آلبرتا بر خلاف جاهای دیگه دو مرحله داره اپلیکیشنش: مرحله اول که تو اون شما یه سری اطلاعات کلی و جزئی رو میدید و یک یا چند استاد به زمینه کاری شما علاقه مند میشن و با تائید اونها از شما خواسته میشه که مدارک تحصیلی و غیره رو براشون ارسال کنید تا بیشتر بررسی کنن. اگه این مرحله دوم هم اوکی شد پذیرش شما صورت گرفته.معمولا بچه ها برای اینکه تو فاز اول اپلیکیشن زودتر برن جلو قبلش استادی رو پیدا میکنن و بعد از اوکی دادن اون وارد اپلیکیشن میشن.

خوب این قضیه یک مقدار به دپارتمان و استاد بستگی داره. من افرادی رو اینجا میشناسم که رزومه خوبی داشتن اما نمره زبان اونها از حد نصب دپارتمان پائینتر بوده. اما استادشون براشون exemption گرفته و یا اینکه یه کورس زبان بهشون دادن. اما در کل پذیرش رو گرفتن اما حتما با استادی که به شما تایید اولیه رو داده اینو در میون بگذارید..

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام

کسی از دوستان اطلاع داره که ددلاین دپارتمان مکانیک آلبرتا کی هست؟ توی سایتشون زده 15 مارچ برای ایرانیها. همین درسته یا باید زودتر سابمیت کرد؟ آخه یه استاد به من جواب داده و از رزومه من خوشش اومده ولی گفته هنوز وضعیت پوزیشن هاش معلوم نیست و خواسته که اواسط فوریه باهاش تماس بگیرم. میخواستم ببینم دیر نمیشه؟

ضمنا میخواستم بپرسم که میزان حساسیت آلبرتا به نمره زبان چقدره؟ نمره تافل من دو نمره زیر مینیموم این دانشگاه هست اما توی بقیه موارد مشکلی ندارم. آیا این میتونه باعث ریجکت بشه؟

ممنون

Junior Member

سلام مجدد،

میخواستم بدونم ریزنمرات برای اپلیکیشن حتما باید رسمی باشه؟ من هنوز مدرکم رو آزاد نکردم برای همین ریزنمراتم غیررسمیه. البته یه هولوگرام از دانشگاه داره (اما چون اسکن‌شده فرستادم، نمیدونم این هولوگرام چقدر اعتبار داره براشون). ممکنه این مساله مشکلی به‌وجود بیاره در روند پذیرش؟