صفحه 168 از 182 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_88 نمایش پست ها
    من واقعا هنگ کردم، اصلا انتظار نداشتم. به استاد چی بگم به نظرتون؟ بگم ایمیل اومده اینجوری یا فقط بپرسم نظر نهاییت چیه بعد اگه گفت هنوز تصمیم نگرفتم بگم پس چرا من ریجکت شدم؟
    وظیفه داشتن بیشتر وقت بدن برا تماس با استادها
    به خود نونا ایمیل نزنم؟
    نه به استاد موضوع ریجکت شدن رو بگید و ازش بخواین که بگه تصمیم شخص شما بوده یا دانشگاه بخاظر مسائل دیگه ریجکت کرده! به خود دانشگاه هم ایمیل بزنید یا تماس بگیرید و موضوع رو پیگیری کنید. در ضمن خودتون رو هم ناراحت نکنید چون تو اپلای از این موضوعات زیاد پیش میاد و شما باید همزمان چندجا رو ببرین جلو که ریسکتون کم بشه! دلخوش کردن به یه جا تو اپلای خیلی کار ریسکی و غیرمنطقی هست. در ضمن اگه جی آرای دارین برای آمریکا اپلای کنید. نمرات زبان و رزومه تون چطوره؟
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    نه به استاد موضوع ریجکت شدن رو بگید و ازش بخواین که بگه تصمیم شخص شما بوده یا دانشگاه بخاظر مسائل دیگه ریجکت کرده! به خود دانشگاه هم ایمیل بزنید یا تماس بگیرید و موضوع رو پیگیری کنید. در ضمن خودتون رو هم ناراحت نکنید چون تو اپلای از این موضوعات زیاد پیش میاد و شما باید همزمان چندجا رو ببرین جلو که ریسکتون کم بشه! دلخوش کردن به یه جا تو اپلای خیلی کار ریسکی و غیرمنطقی هست. در ضمن اگه جی آرای دارین برای آمریکا اپلای کنید. نمرات زبان و رزومه تون چطوره؟
    باشه ایمیل میزنم، دیگه میره تا دوشنبه ...
    تافل 92 ( مینیمم برق)، جی آر ایی که آلبرتا نمی خواست ولی من کوانت 161 رایتینگ 3، یه ژورنال Springer اسمم مشترک با یه نفر نفر اول بودم، دو سه تا کنفرانس، 6 ترم هم تی ای بودم امیرکبیر، منتها لیسانس شاهد بودم، دکتر دانشمند رو حتی حضوری رزومه دادم، گفت من اسم شاهد رو که رو صفحه اول رزومه ات دیدم دیگه بقیه رزومه ات رو نگاه نکردم! (... در این حد!)
    دوست هام بدون ژورنال از اینجا پذیرش گرفتن...تازه من تجربه کار عملی داشتم

تافل 92 ( مینیمم برق)، جی آر ایی که آلبرتا نمی خواست ولی من کوانت 161 رایتینگ 3، یه ژورنال Springer اسمم مشترک با یه نفر نفر اول بودم، دو سه تا کنفرانس، 6 ترم هم تی ای بودم امیرکبیر، منتها لیسانس شاهد بودم، دکتر دانشمند رو حتی حضوری رزومه دادم، گفت من اسم شاهد رو که رو صفحه اول رزومه ات دیدم دیگه بقیه رزومه ات رو نگاه نکردم! (... در این حد!)
    سلام دوست عزیز کاملا متوجه می شم چقدر شکه شدید من هم تجربه مشابه شما رو داشتم ولی زندگی ادامه داره. پروسه اپلای و پذیرش یک پروسه ای هست که شانس نقش مهمی درش داره و البته تجربه... بهر حال... یک بررسی دقیق تر به بخش How to apply دانشکده برق و کامپیوتر بندازید مساله بیشتر براتون روشن می شه : ECE does not use FGSR's tracking system (Bear Tracks) at the application stage, therefore students should not be checking Bear Tracks for the status of their applications. Applicants will be notified by email of the department's decision. به هر حال برای من پیش اومده : یکی از دانشگاههای خوب کانادا اپلای کردم برای دکترا و معدل ایرانم رو برام حساب کردن.. بعد که بنا به دلایلی تصمیم گرفتم ار مستر شروع کنم در همون دانشگاه وقتی تماس گرفتم با آفیسر مربوطه گفت قادر نیست معدلم رو حساب کنه! با بقیه استادها و بخشهای دانشگاه تماس گرفتم گفتن برای مستر فقط مربوط به آفیسر دانشکده می شه! آفیسرم که نگم چطور آدمیه بهتره و از حالا می دونم با وجود رزومه خوب و معدل بالا با این وضعیت ریجکت خواهم شد با وجود هزینه هایی که کردم!

Junior Member

سلام

متاسفم که همچین اتفاقی برای شما افتاده. به هر حال کسایی که قدم تو این راه میگذارن معمولا با دست انداز هائی مواجه میشن که شاید پیشبینی نکنن. شرایطی که شما دارید شرایط خوبی هست و به نظر من جائی برای نا امیدی نیست. حتما به استادی که تایید اولیه رو بهتون داده بود و باهاش در تماس بودین ایمیل بزنید و یا حتی تماس تلفنی بگیرین. من دوستانی که اینجا دارم و برق میخونن رو این نکته تاکید دارند که نحوه دانشجو گرفتن استادا تو دپارتمان برق یکم بی نظم و ترتیب هست! چون مثل اینکه استادای برقی زیاد حال و حوصله پیگیری امور مرتبط باپذیرش رو ندارند!
    البته الان که یه مقدار تحریم ها لیفت شده حتما به گزینه های دیگه هم فک کنید.
    موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nazmangoola نمایش پست ها
    با سلام
    من میخواستم برای دکترای مهندسی شیمی آلبرتا اپلای کنم. مشکلم اینه هست که مدرکام هنوز آزاد نشده. تو سایت دانشگاه نوشته باید موقع اپلای ریز نمرات رو بفرستیم. سوالم اینه که با این شرایط چهطور تو سایتش ثبت نام کنم؟ یعنی باید الان مدرکام رو بخرم؟؟؟؟؟
    با تشکر فراوان

دوست عزیز من خودم تازه از آلبرتا پذیرش گرفتم برای مهندسی شیمی. من مدارکمو آزاد کرده بودم. اما به نظرم اگه بتونی اول یه استاد راهنما پیدا کنی بعد اپلای کنی بهتره البته باید مینیمم دانشکده رو داشته باشی. بعد از اپلای و تایید دانشکده بهتون ایمیل میزنن میگن بگردید دنبال استاد و اگه استادی که بهتون اوکی بده ادمیشن میگیرید در غیر این صورت رجکت میشید.

Junior Member

خوب البته الان که تحریمها سبکتر شده و لیفت شده به نظرم گزینه هاتون رو افزایش بدید برای اپلای کردن.
    صندوق پیام های خصوصی شما هم پر شده. لطفا خالی کنید تا اون پیام ها به دستتون برسه.

موفق باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RKE نمایش پست ها
    خوب البته الان که تحریمها سبکتر شده و لیفت شده به نظرم گزینه هاتون رو افزایش بدید برای اپلای کردن.
    صندوق پیام های خصوصی شما هم پر شده. لطفا خالی کنید تا اون پیام ها به دستتون برسه.

موفق باشین.
    سلام، ممنون، بله خالی کردم صندوق پیام ها رو، تحریم ها برداشته شده چه فرقی کرده با قبلش؟ یعنی به خاطر رشته هایی که تحریم بودن ميفرماييد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefnademi نمایش پست ها
    دوست عزیز من خودم تازه از آلبرتا پذیرش گرفتم برای مهندسی شیمی. من مدارکمو آزاد کرده بودم. اما به نظرم اگه بتونی اول یه استاد راهنما پیدا کنی بعد اپلای کنی بهتره البته باید مینیمم دانشکده رو داشته باشی. بعد از اپلای و تایید دانشکده بهتون ایمیل میزنن میگن بگردید دنبال استاد و اگه استادی که بهتون اوکی بده ادمیشن میگیرید در غیر این صورت رجکت میشید.
    سلام یوسف جان
    من دارم برای مهندسی شیمی فال 2016 اپلای میکنم. میشه رزومتو بنویسی؟
    من از یکی ازاساتید اوکی اولیه رو گرفتم. نمره تفلم 97 و یه مقاله آی اس با ایمپکت 3.6 و سه تا آندر ریوو دارم و یه یو اس پتنت این پروسس. سه تا مقاله کنفرنسی خارجی و سه تا داخلی. جی ار ای هم کوانت 163ف وربال 141 و رایتینگ 3.5. استادم مستقیم به این استاد ایمیل زد و ریکامندم کرد. فقط معدل فوقم 15.8 و لیسانسم 13.5 . تو سایت واسه ایران نوشته که معدل دو سال آخر 15 . ولی میدونم خیلی از بچه ها از لحاظ معدلی وضعیت بهتری دارن. ممنون میشم تجربه و نظرت رو بگی. من فوقم فردوسی بودم.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_mokhtarifa نمایش پست ها
    سلام یوسف جان
    من دارم برای مهندسی شیمی فال 2016 اپلای میکنم. میشه رزومتو بنویسی؟
    من از یکی ازاساتید اوکی اولیه رو گرفتم. نمره تفلم 97 و یه مقاله آی اس با ایمپکت 3.6 و سه تا آندر ریوو دارم و یه یو اس پتنت این پروسس. سه تا مقاله کنفرنسی خارجی و سه تا داخلی. جی ار ای هم کوانت 163ف وربال 141 و رایتینگ 3.5. استادم مستقیم به این استاد ایمیل زد و ریکامندم کرد. فقط معدل فوقم 15.8 و لیسانسم 13.5 . تو سایت واسه ایران نوشته که معدل دو سال آخر 15 . ولی میدونم خیلی از بچه ها از لحاظ معدلی وضعیت بهتری دارن. ممنون میشم تجربه و نظرت رو بگی. من فوقم فردوسی بودم.
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    معدل لیسانس: 17.35 دانشگاه اراک رتبه اول
    معدل ارشد: 18.66 دانشگاه امیرکبیر
    مقاله آی اس آی: 3 تا
    تافل: r 21 s 22 r 26 l 23 مجموعا 92
    جی ار ای: v 142 q 159 w 3 البته نمره جی ار ای رو رسمی براشون نفرستادم
    به نظرم یکی از مهمترین آیتم هایی که هر دانشگاه برای پذیرش در نظر میگیره معدل باشه. اما اگه استادی بهت اوکی داده باشه میتونه به admission committee سفارشت رو بکنه. با خود استادت یه مشورت بکن. البته استادها هم کلا چند مدل جواب میدن. یا حتما می خوانت، یا تشویق به اپلای میکنن و یا میگن بعد از بررسی اپلیکنت ها نظرشونو میگن. من خودم اول شهریور ماه برای دانشگاه پلای کردم بعد از پذیرش اولیه دانشگاه استاد راهنما پیدا کردم.

دیروز عصر هم نامه ی ریجکتی من اومد.

رزومه: کارشناسی ادبیات انگلیسی دانشگاه دولتی، رتبه اول، معدل 18.40، تافل 104 ، مقاله چاپ شده کنفرانس بین المللی، سابقه تدریس.

درخواست پذیرش ارشد ادبیات انگلیسی.